Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35405:555Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
WO    0301
2.Benák Libor
Benák Jan
 
 
Grus Matěj
Pachner Jan
 
 
589  3011
3.Hnilica VladimírWO    0312
4.Benák JanPachner Jan-1067-743222
5.Remunda Alexandros MatheosVaněček Petr-10-4-2  0323
6.Benák LiborGrus Matěj957  3033
7.Benák JanHnilica Vladimír8-6-7-4 1334
8.Remunda Alexandros MatheosPachner Jan86-4-5-42335
9.Benák LiborVaněček Petr-7-68-7 1336
10.Grus MatějWO    0337
11.Remunda Alexandros MatheosHnilica Vladimír-76-6493247
12.Benák LiborŽPachner Jan10-1011-8-72348
13.Vaněček PetrWO    0349
14.Benák JanGrus Matěj2-101210 3159
15.Benák LiborHnilica Vladimír11-10-6-7 13510
16.Pachner Jan         
17.Benák JanVaněček Petr         
18.Remunda Alexandros MatheosGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benák Jan21Hnilica Vladimír21
Remunda Alexandros Matheos12Pachner Jan21
Benák Libor13Vaněček Petr20
   Grus Matěj02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24588:528SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Plachý Jiří
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-58-78-82301
2.Gajda Jonáš
Plachý Ladislav
 
 
Peckert Daniel
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
6-8510 3111
3.Plachý LadislavŠlehofer Stanislav ml.-5656 3121
4.Špaček ZbyněkChodounský Martin-8-9-3  0322
5.Gajda JonášPeckert Daniel-6746 3132
6.Plachý JiříKubát Jan8-885 3142
7.Špaček ZbyněkŠlehofer Stanislav ml.5-4118 3152
8.Gajda JonášChodounský Martin898  3062
9.Plachý JiříPeckert Daniel7-3-8843272
10.Plachý LadislavKubát Jan7-47-6-72373
11.Gajda Jonᚊlehofer Stanislav ml.1-8-107-52374
12.Plachý JiříChodounský Martin666  3084
13.Plachý LadislavPeckert Daniel-610-6653294
14.Špaček ZbyněkKubát Jan-69-184-82395
15.Plachý JiříŠlehofer Stanislav ml.866  30105
16.Plachý LadislavChodounský Martin6    10  
17.Špaček ZbyněkPeckert Daniel         
18.Gajda JonášKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav21Šlehofer Stanislav ml.13
Špaček Zbyněk12Chodounský Martin12
Gajda Jonáš21Peckert Daniel03
Plachý Jiří40Kubát Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36443:546TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myler Matěj
Škoda Petr
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-9-8-6  0301
2.Bakalář Daniel
Makara Michal
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
-7-6-5  0302
3.Makara MichalChládek Luboš-96-5-9 1303
4.Škoda PetrHomolka Pavel-6-8-10  0304
5.Myler MatějKarda Martin-68119 3114
6.Bakalář DanielŠmíd Jan89-9-783224
7.Škoda PetrChládek Luboš-4-5-3  0325
8.Myler MatějHomolka Pavel910-6-2-82326
9.Bakalář DanielKarda Martin98-9-833236
10.Makara MichalŠmíd Jan-4-4-7  0337
11.Myler MatějChládek Luboš-2115-6-92338
12.Bakalář DanielHomolka Pavel-5883 3148
13.Makara MichalKarda Martin-7-12-6  0349
14.Škoda PetrŠmíd Jan-5-613-8 13410
15.Bakalář DanielChládek Luboš         
16.Makara MichalHomolka Pavel         
17.Škoda PetrKarda Martin         
18.Myler MatějŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Makara Michal03Chládek Luboš30
Škoda Petr03Homolka Pavel21
Myler Matěj12Karda Martin12
Bakalář Daniel30Šmíd Jan21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27567:552DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
1076  3010
2.Pešek Ondřej
Krahulec Petr
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Šmejkal Radek
 
 
-6-9-6  0311
3.Pešek OndřejČerný Vít-8-7-9  0312
4.Šindelář RadimZítek Patrik7-13-5-6 1313
5.Dobiáš LadislavŠmejkal Radek7-5-7913223
6.Krahulec PetrJirkovský Antonín ml.869  3033
7.Šindelář RadimČerný Vít-69-7-5 1334
8.Dobiáš LadislavZítek Patrik1117  3044
9.Krahulec PetrŠmejkal Radek10-1088 3154
10.Pešek OndřejJirkovský Antonín ml.410-96 3164
11.Dobiáš LadislavČerný Vít37-29 3174
12.Krahulec PetrZítek Patrik11212  3084
13.Pešek OndřejŠmejkal Radek-8-6-3  0385
14.Šindelář RadimJirkovský Antonín ml.6-109-11-102386
15.Krahulec PetrČerný Vít757  3096
16.Pešek OndřejZítek Patrik-5-3-2  0397
17.Šindelář RadimŠmejkal Radek7-489 31107
18.Dobiáš LadislavJirkovský Antonín ml.-49-8  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Ondřej13Černý Vít22
Šindelář Radim13Zítek Patrik22
Dobiáš Ladislav30Šmejkal Radek13
Krahulec Petr40Jirkovský Antonín ml.12
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Martin
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30280:385AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Skokov Jaroslav
 
 
Kubát Jan
Němec Filip
 
 
-9-7-8  0301
2.Tonhauser Robert
Huleš Petr
 
 
Kocáb Jan
Chlumský Petr
 
 
5-7-211-92302
3.Huleš PetrKubát Jan-88-9-8 1303
4.Tonhauser RobertKocáb Jan-7-2-4  0304
5.Skokov JaroslavNěmec Filip9-13-5-9 1305
6.Kolář PavelChlumský Petr-4-5-9  0306
7.Tonhauser RobertKubát Jan-5-6-5  0307
8.Skokov JaroslavKocáb Jan-9-5-9  0308
9.Kolář PavelNěmec Filip-119-77-62309
10.Huleš PetrChlumský Petr-9-9-6  03010
11.Skokov JaroslavKubát Jan         
12.Kolář PavelKocáb Jan         
13.Huleš PetrNěmec Filip         
14.Tonhauser RobertChlumský Petr         
15.Kolář PavelKubát Jan         
16.Huleš PetrKocáb Jan         
17.Tonhauser RobertNěmec Filip         
18.Skokov JaroslavChlumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Huleš Petr02Kubát Jan20
Tonhauser Robert02Kocáb Jan20
Skokov Jaroslav02Němec Filip20
Kolář Pavel02Chlumský Petr20
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Čech Pavel
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Mikeš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16509:387TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Kuba Miloslav
Berger Miroslav
 
 
88-99 3110
2.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
10-9-64-92311
3.Koděra FilipZábranský Josef65-10-8-62312
4.Cafourek TomášBochňák David559  3022
5.Hejda VáclavKuba Miloslav712-8-613232
6.Štepka MiroslavBerger Miroslav852  3042
7.Cafourek TomášZábranský Josef556  3052
8.Hejda VáclavBochňák David-11739 3162
9.Štepka MiroslavKuba Miloslav1610  3072
10.Koděra FilipBerger Miroslav44-6-1073282
11.Hejda VáclavZábranský Josef-7-109943292
12.Štepka MiroslavBochňák David-124-34232102
13.Koděra FilipKuba Miloslav8    10  
14.Cafourek TomášBerger Miroslav         
15.Štepka MiroslavZábranský Josef         
16.Koděra FilipBochňák David         
17.Cafourek TomášKuba Miloslav         
18.Hejda VáclavBerger Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip11Zábranský Josef12
Cafourek Tomáš20Bochňák David03
Hejda Václav30Kuba Miloslav02
Štepka Miroslav30Berger Miroslav02
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy