Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24586:542Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pachner Jan
Říšský Pavel
 
 
Šmejkal Radek
Jirkovský Antonín ml.
 
 
9-210-753210
2.Závora Adam
Vaněček Petr
 
 
Zitta Přemysl
Černý Vít
 
 
69-75 3120
3.Pachner JanČerný Vít6-910-2-72321
4.Závora AdamZítek Patrik84-83 3131
5.Říšský PavelŠmejkal Radek-12-9-7  0332
6.Vaněček PetrJirkovský Antonín ml.9-10611 3142
7.Závora AdamČerný Vít-6-410-5 1343
8.Říšský PavelZítek Patrik475  3053
9.Vaněček PetrŠmejkal Radek396  3063
10.Pachner JanJirkovský Antonín ml.10-9910 3173
11.Říšský PavelČerný Vít-6-10710-92374
12.Vaněček PetrZítek Patrik6-129-893284
13.Pachner JanŠmejkal Radek-6-76-11 1385
14.Závora AdamJirkovský Antonín ml.-9779 3195
15.Vaněček PetrČerný Vít789  30105
16.Pachner JanZítek Patrik         
17.Závora AdamŠmejkal Radek         
18.Říšský PavelJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pachner Jan12Černý Vít31
Závora Adam21Zítek Patrik03
Říšský Pavel12Šmejkal Radek21
Vaněček Petr40Jirkovský Antonín ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Chromý Václav
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Hána Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30658:625SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
Šmíd Jan
Homolka Pavel
 
 
-97-99-52301
2.Peckert Daniel
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
-5-6-11  0302
3.Chodounský MartinHomolka Pavel-10791 3112
4.Kubát JanChládek Luboš6-8-71073222
5.Peckert DanielKarda Martin-58108 3132
6.Šlehofer Stanislav ml.Šmíd Jan-9-77873242
7.Kubát JanHomolka Pavel-5-6-4  0343
8.Peckert DanielChládek Luboš-10-736-82344
9.Šlehofer Stanislav ml.Karda Martin1065  3054
10.Chodounský MartinŠmíd Jan8117  3064
11.Peckert DanielHomolka Pavel10-6-8-15 1365
12.Šlehofer Stanislav ml.Chládek Luboš-6884 3175
13.Chodounský MartinKarda Martin-85-8-7 1376
14.Kubát JanŠmíd Jan99-7-9-102377
15.Šlehofer Stanislav ml.Homolka Pavel498  3087
16.Chodounský MartinChládek Luboš910-10-883297
17.Kubát JanKarda Martin868  30107
18.Peckert DanielŠmíd Jan5-6   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chodounský Martin31Homolka Pavel22
Kubát Jan22Chládek Luboš13
Peckert Daniel12Karda Martin13
Šlehofer Stanislav ml.40Šmíd Jan12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29675:606AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Šašinka Albert
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
5-18-1010-92301
2.Novák Robert
Kubát Jan
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
11-7-6673211
3.Šašinka AlbertKončal Adam-4-4-6  0312
4.Hüttl MichalZahradník Lukáš283  3022
5.Novák RobertKopřiva Pavel698  3032
6.Kubát JanJavorský Daniel1356  3042
7.Hüttl MichalKončal Adam-15-99-8 1343
8.Novák RobertZahradník Lukáš-97-7-15 1344
9.Kubát JanKopřiva Pavel866  3054
10.Šašinka AlbertJavorský Daniel5-8104 3164
11.Novák RobertKončal Adam-43-10-7 1365
12.Kubát JanZahradník Lukáš4101  3075
13.Šašinka AlbertKopřiva Pavel9-99-523285
14.Hüttl MichalJavorský Daniel-8-49653295
15.Kubát JanKončal Adam-1083-10-72396
16.Šašinka AlbertZahradník Lukáš-9-149-9 1397
17.Hüttl MichalKopřiva Pavel810-67 31107
18.Novák RobertJavorský Daniel-78   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šašinka Albert22Končal Adam40
Hüttl Michal31Zahradník Lukáš22
Novák Robert12Kopřiva Pavel04
Kubát Jan31Javorský Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Radouš Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32661:635Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polcar Vojtěch
Berger Miroslav
 
 
Hýža Daniel
Kowal René
 
 
-7-1398-142301
2.Zábranský Josef
Bochňák David
 
 
Brožek Michal
Zeman Lukáš
 
 
6-957 3111
3.Bochňák DavidBrožek Michal-43-610-82312
4.Polcar VojtěchZeman Lukáš3-2-9-11 1313
5.Berger MiroslavKowal René9-9-8-4 1314
6.Zábranský JosefHýža Daniel451  3024
7.Polcar VojtěchBrožek Michal-4-8-7  0325
8.Berger MiroslavZeman Lukáš977  3035
9.Zábranský JosefKowal René-8-1117-42336
10.Bochňák DavidHýža Daniel6-489 3146
11.Berger MiroslavBrožek Michal-58-9493256
12.Zábranský JosefZeman Lukáš9-1046 3166
13.Bochňák DavidKowal René89-98 3176
14.Polcar VojtěchHýža Daniel-5-77-6 1377
15.Zábranský JosefBrožek Michal4-99-1593287
16.Bochňák DavidZeman Lukáš14-38 3197
17.Polcar VojtěchKowal René-678-5932107
18.Berger MiroslavHýža Daniel-8-10-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bochňák David31Brožek Michal22
Polcar Vojtěch13Zeman Lukáš13
Berger Miroslav21Kowal René22
Zábranský Josef31Hýža Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Svoboda Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19512:461TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cafourek Tomáš
Cafourek Jan
 
 
Benák Jan
Benák Libor
 
 
15-415-4113210
2.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Stibor Michal
Lamr Martin
 
 
-914-11-8 1311
3.Hejda Václav ml.Benák Libor-3-7-2  0312
4.Volák MartinStibor Michal4-4911 3122
5.Cafourek TomášBenák Jan697  3032
6.Hejda VáclavLamr Martin7-629 3142
7.Volák MartinBenák Libor1079  3052
8.Cafourek TomášStibor Michal973  3062
9.Hejda VáclavBenák Jan6-1018 3172
10.Hejda Václav ml.Lamr Martin-95-7-8 1373
11.Cafourek TomášBenák Libor3107  3083
12.Hejda VáclavStibor Michal5811  3093
13.Hejda Václav ml.Benák Jan-8-7-8  0394
14.Cafourek JanLamr Martin4-12-88632104
15.Hejda VáclavBenák Libor5-9-9  12  
16.Hejda Václav ml.Stibor Michal         
17.Cafourek JanBenák Jan         
18.Cafourek TomášLamr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hejda Václav ml.03Benák Libor12
Volák Martin20Stibor Michal03
Cafourek Tomáš30Benák Jan12
Hejda Václav30Lamr Martin12
Cafourek Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Kořínek Jan
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Tonhauser Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32202:392SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kopecký Michael
Kaucký Filip
 
 
WO    0301
2.Noveský Leon
Huleš Petr
 
 
Plachý Ladislav
Špaček Zbyněk
 
 
-5-10-5  0302
3.Huleš PetrKaucký Filip-8-971093212
4.Kopecký MichaelWO    0313
5.Kruliš DavidŠpaček Zbyněk-4-3-4  0314
6.Noveský LeonPlachý Ladislav-6-9-8  0315
7.Kaucký FilipWO    0316
8.Kruliš DavidKopecký Michael-876-9-72317
9.Noveský LeonŠpaček Zbyněk-7-6-9  0318
10.Huleš PetrPlachý Ladislav-5-6-4  0319
11.Kruliš DavidKaucký Filip-8-5-1  03110
12.Noveský LeonKopecký Michael         
13.Huleš PetrŠpaček Zbyněk         
14.Plachý Ladislav         
15.Noveský LeonKaucký Filip         
16.Huleš PetrKopecký Michael         
17.Špaček Zbyněk         
18.Kruliš DavidPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Huleš Petr11Kaucký Filip11
Kruliš David03Kopecký Michael10
Noveský Leon02Špaček Zbyněk20
   Plachý Ladislav20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy