Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
14:30Rozhodčí:Jinoch Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34704:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Zábranský Josef
 
 
Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
946  3010
2.Bochňák David
Berger Miroslav
 
 
Grus Matěj
Říšský Pavel
 
 
-99-76-82311
3.Kézr AlešHnilica Vladimír-7-99-8 1312
4.Bochňák DavidŘíšský Pavel513-107 3122
5.Berger MiroslavVaněček Petr399  3032
6.Zábranský JosefGrus Matěj57-77 3142
7.Bochňák DavidHnilica Vladimír-117-6-8 1343
8.Berger MiroslavŘíšský Pavel7-46-15-42344
9.Zábranský JosefVaněček Petr-7-73-4 1345
10.Kézr AlešGrus Matěj08-8-6123255
11.Berger MiroslavHnilica Vladimír-5-42-6 1356
12.Zábranský JosefŘíšský Pavel10715  3066
13.Kézr AlešVaněček Petr12-4-712-62367
14.Bochňák DavidGrus Matěj1089  3077
15.Zábranský JosefHnilica Vladimír4-7-8293287
16.Kézr AlešŘíšský Pavel-89-8-8 1388
17.Bochňák DavidVaněček Petr4-4-11-8 1389
18.Berger MiroslavGrus Matěj3-1557 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kézr Aleš13Hnilica Vladimír31
Bochňák David22Říšský Pavel22
Berger Miroslav22Vaněček Petr31
Zábranský Josef31Grus Matěj04
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40665:702SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Kocáb Jan
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Korbel Petr
 
 
-4-86973210
2.Kubát Jan
Sochor Adam
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
4-8-5-7 1311
3.Sochor AdamŠlehofer Stanislav ml.13-1195 3121
4.Hüttl MichalChodounský Martin-10310-9-102322
5.Kocáb JanKubát Jan-53-10-6 1323
6.Kubát JanKorbel Petr-53710 3133
7.Hüttl MichalŠlehofer Stanislav ml.-9-11-9  0334
8.Šašinka AlbertChodounský Martin-6-5-5  0335
9.Kubát JanKubát Jan87-68 3145
10.Sochor AdamKorbel Petr6-48-9-92346
11.Šašinka AlbertŠlehofer Stanislav ml.-9-8-8  0347
12.Kubát JanChodounský Martin8-5-5-4 1348
13.Sochor AdamKubát Jan-4-778123258
14.Hüttl MichalKorbel Petr711-8-11113268
15.Kubát JanŠlehofer Stanislav ml.86-74 3178
16.Sochor AdamChodounský Martin-89-7-7 1379
17.Hüttl MichalKubát Jan6613  3089
18.Šašinka AlbertKorbel Petr-7-211-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam22Šlehofer Stanislav ml.22
Hüttl Michal22Chodounský Martin40
Kocáb Jan01Kubát Jan13
Kubát Jan31Korbel Petr22
Šašinka Albert03   
Počet diváků: 4
- z důvodu nefunkčnosti internetu psáno klasickou metodou!



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:33403:475TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-7-8-5  0301
2.Zítek Patrik
Jirkovský Antonín st.
 
 
Cafourek Tomáš
Štepka Miroslav
 
 
7-678 3111
3.Zítek PatrikŠtepka Miroslav-9-14-4  0312
4.Jirkovský Antonín ml.Hejda Václav-8-5-8  0313
5.Zitta PřemyslCafourek Tomáš-8-6-3  0314
6.Černý VítKoděra Filip9-118-843224
7.Jirkovský Antonín ml.Štepka Miroslav-5-3-8  0325
8.Zitta PřemyslHejda Václav-10-7-10  0326
9.Černý VítCafourek Tomáš326  3036
10.Zítek PatrikKoděra Filip-775-10-102337
11.Zitta PřemyslŠtepka Miroslav-6-5-7  0338
12.Černý VítHejda Václav999  3048
13.Zítek PatrikCafourek Tomáš-4-5-9  0349
14.Jirkovský Antonín ml.Koděra Filip-78-9-6 13410
15.Černý VítŠtepka Miroslav3    10  
16.Zítek PatrikHejda Václav         
17.Jirkovský Antonín ml.Cafourek Tomáš         
18.Zitta PřemyslKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik03Štepka Miroslav30
Jirkovský Antonín ml.03Hejda Václav21
Zitta Přemysl03Cafourek Tomáš21
Černý Vít30Koděra Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Růžička Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Šmíd Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9436:319TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
48-11-8-22301
2.Chládek Luboš
Růžička Josef
 
 
Kruliš David
Minář Marek
 
 
79-108 3111
3.Růžička JosefKruliš David544  3021
4.Šmíd JanMinář Marek-7457 3131
5.Homolka PavelKolář Pavel7-1256 3141
6.Chládek LubošHuleš Petr-85119 3151
7.Šmíd JanKruliš David-114156 3161
8.Homolka PavelMinář Marek8109  3071
9.Chládek LubošKolář Pavel9-642 3181
10.Růžička JosefHuleš Petr385  3091
11.Homolka PavelKruliš David669  30101
12.Chládek LubošMinář Marek-9-10   02  
13.Růžička JosefKolář Pavel         
14.Šmíd JanHuleš Petr         
15.Chládek LubošKruliš David         
16.Růžička JosefMinář Marek         
17.Šmíd JanKolář Pavel         
18.Homolka PavelHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Josef20Kruliš David03
Šmíd Jan20Minář Marek02
Homolka Pavel30Kolář Pavel02
Chládek Luboš20Huleš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Nedoma Lukáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Kesman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36479:542DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
47-99 3110
2.Zahradník Lukáš
Pergler Jakub
 
 
Krahulec Petr
Pešek Ondřej
 
 
-54-7-6 1311
3.Kopřiva PavelPešek Ondřej-7-4-8  0312
4.Zahradník LukášKrahulec Petr6-4-14-102313
5.Pergler JakubOndráček Jan-8-1014-9 1314
6.Končal AdamŠindelář Radim11-12-8453224
7.Zahradník LukášPešek Ondřej7-10-58-92325
8.Javorský DanielKrahulec Petr-69-9-13 1326
9.Končal AdamOndráček Jan4-109-733236
10.Kopřiva PavelŠindelář Radim-4-6-7  0337
11.Javorský DanielPešek Ondřej-4-46-7 1338
12.Končal AdamKrahulec Petr7-786 3148
13.Kopřiva PavelOndráček Jan-9-4-3  0349
14.Zahradník LukášDobiáš Ladislav-6-6-8  03410
15.Končal AdamPešek Ondřej-9    01  
16.Kopřiva PavelKrahulec Petr         
17.Zahradník LukášOndráček Jan         
18.Javorský DanielDobiáš Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Pavel03Pešek Ondřej30
Zahradník Lukáš03Krahulec Petr21
Pergler Jakub01Ondráček Jan21
Končal Adam30Šindelář Radim11
Javorský Daniel02Dobiáš Ladislav10
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Soukup Lukáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Poklop Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6392:261ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Myler Matěj
Kuchta Kamil nejml.
 
 
674  3010
2.Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
Škopek Stanislav
Janda Jan
 
 
974  3020
3.Zeman LukášMyler Matěj755  3030
4.Hýža DanielJanda Jan-5-135883240
5.Krejčí OndřejŠkopek Stanislav-1161111 3150
6.Havlík TomášKuchta Kamil nejml.664  3060
7.Hýža DanielMyler Matěj-117-8323270
8.Krejčí OndřejJanda Jan7-757 3180
9.Havlík Tomᚊkopek Stanislav1228  3090
10.Zeman LukášKuchta Kamil nejml.483  30100
11.Krejčí OndřejMyler Matěj         
12.Havlík TomášJanda Jan         
13.Zeman Lukᚊkopek Stanislav         
14.Hýža DanielKuchta Kamil nejml.         
15.Havlík TomášMyler Matěj         
16.Zeman LukášJanda Jan         
17.Hýža DanielŠkopek Stanislav         
18.Krejčí OndřejKuchta Kamil nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zeman Lukáš20Myler Matěj02
Hýža Daniel20Janda Jan02
Krejčí Ondřej20Škopek Stanislav02
Havlík Tomáš20Kuchta Kamil nejml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy