Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Holub Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18495:440DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hložek Tomáš
Šindelář Radim
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-3895 3110
2.Dobiáš Ladislav
Pešek Ondřej
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
-44-104133220
3.Pešek OndřejŠlehofer Stanislav ml.8-44-343230
4.Hložek TomášChodounský Martin-8-10-7  0331
5.Šindelář RadimKovářík Matěj-127710 3141
6.Dobiáš LadislavKubát Jan-7697 3151
7.Hložek Tomᚊlehofer Stanislav ml.-36-710-92352
8.Šindelář RadimChodounský Martin7-966 3162
9.Dobiáš LadislavKovářík Matěj7-98-563272
10.Pešek OndřejKubát Jan710-1010 3182
11.Šindelář RadimŠlehofer Stanislav ml.4-874 3192
12.Dobiáš LadislavChodounský Martin9168  30102
13.Pešek OndřejKovářík Matěj         
14.Hložek TomášKubát Jan         
15.Dobiáš LadislavŠlehofer Stanislav ml.         
16.Pešek OndřejChodounský Martin         
17.Hložek TomášKovářík Matěj         
18.Šindelář RadimKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Ondřej20Šlehofer Stanislav ml.12
Hložek Tomáš02Chodounský Martin12
Šindelář Radim30Kovářík Matěj02
Dobiáš Ladislav30Kubát Jan02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32511:578Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedvěd Matyáš
Myler Matěj
 
 
Pachner Jan
Hnilica Vladimír
 
 
9-1114-6-72301
2.Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
Vaněček Petr
Závora Adam
 
 
-4-10-8  0302
3.Nedvěd MatyášHnilica Vladimír-39-812-112303
4.Bakalář DanielVaněček Petr58-6-10-82304
5.Janda JanZávora Adam699  3014
6.Myler MatějPachner Jan6-886 3124
7.Bakalář DanielHnilica Vladimír8-2-2-8 1325
8.Janda JanVaněček Petr93-66 3135
9.Myler MatějZávora Adam91110  3045
10.Nedvěd MatyášPachner Jan-9-12-13  0346
11.Janda JanHnilica Vladimír-9-10-7  0347
12.Myler MatějVaněček Petr-512-10-6 1348
13.Nedvěd MatyášZávora Adam958  3058
14.Bakalář DanielPachner Jan-4-4-1  0359
15.Myler MatějHnilica Vladimír119-5-3-423510
16.Nedvěd MatyášVaněček Petr-109-9-8 13  
17.Bakalář DanielZávora Adam         
18.Janda JanPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedvěd Matyáš12Hnilica Vladimír40
Bakalář Daniel03Vaněček Petr21
Janda Jan21Závora Adam03
Myler Matěj22Pachner Jan21
Počet diváků: 8
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu20. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:Hrušková Lucie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39659:694Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Kořének František
 
 
Berger Miroslav
Kuba Miloslav
 
 
145-64 3110
2.Plachý Ladislav
Gajda Jonáš
 
 
Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
-8987 3120
3.Plachý LadislavZábranský Josef-89-6-4 1321
4.Špaček ZbyněkBochňák David9-9-9-10 1322
5.Kořének FrantišekBerger Miroslav10-10147 3132
6.Gajda JonášKuba Miloslav86-99 3142
7.Špaček ZbyněkZábranský Josef-5-107-8 1343
8.Kořének FrantišekBochňák David-4-155-9 1344
9.Gajda JonášBerger Miroslav710-97 3154
10.Plachý LadislavKuba Miloslav-7956 3164
11.Kořének FrantišekZábranský Josef-3-5-5  0365
12.Gajda JonášBochňák David-9-9-6  0366
13.Plachý LadislavBerger Miroslav-87-51173276
14.Špaček ZbyněkKuba Miloslav77-87 3186
15.Gajda JonášZábranský Josef-864-3-42387
16.Plachý LadislavBochňák David-9-4-9  0388
17.Špaček ZbyněkBerger Miroslav11-9-9-8 1389
18.Kořének FrantišekKuba Miloslav86-6-5-223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachý Ladislav22Zábranský Josef40
Špaček Zbyněk13Bochňák David40
Kořének František13Berger Miroslav13
Gajda Jonáš22Kuba Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:34338:500AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Benák Jan
 
 
Novák Robert
Kubát Jan
 
 
37-7-993210
2.Remunda Alexandros Matheos
 
 
Sochor Adam
Kroupa Tomáš
 
 
WO    0311
3.Benák VítKroupa Tomáš5-1098 3121
4.Novák RobertWO    0322
5.Benák JanKubát Jan-6-7-9  0323
6.Remunda Alexandros MatheosSochor Adam-7-2-6  0324
7.Kroupa TomášWO    0325
8.Benák JanNovák Robert-9-6-12  0326
9.Remunda Alexandros MatheosKubát Jan-2-7-6  0327
10.Benák VítSochor Adam5510  3037
11.Benák JanKroupa Tomáš9-9-10-6 1338
12.Remunda Alexandros MatheosNovák Robert-510-912-102339
13.Benák VítKubát Jan5-11912 3149
14.Sochor AdamWO    03410
15.Remunda Alexandros MatheosKroupa Tomáš         
16.Benák VítNovák Robert         
17.Kubát Jan         
18.Benák JanSochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Benák Vít30Kroupa Tomáš11
Benák Jan03Novák Robert20
Remunda Alexandros Matheos03Kubát Jan21
   Sochor Adam11
WO04WO40
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Kápl Jan st.
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Poklop Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20587:488ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
1289  3010
2.Havlík Tomáš
Brožek Michal
 
 
Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
11-9-11763220
3.Brožek MichalČerný Vít8-65-9-82321
4.Krejčí OndřejZítek Patrik-71088 3131
5.Zeman Lukᚊmejkal Radek7-89-8-82332
6.Havlík TomášZitta Přemysl932  3042
7.Krejčí OndřejČerný Vít-13-9-6  0343
8.Zeman LukášZítek Patrik-7-106-6 1344
9.Havlík Tomᚊmejkal Radek795  3054
10.Brožek MichalZitta Přemysl665  3064
11.Zeman LukášČerný Vít12118  3074
12.Havlík TomášZítek Patrik939  3084
13.Brožek MichalŠmejkal Radek-83-87-122385
14.Krejčí OndřejZitta Přemysl345  3095
15.Havlík TomášČerný Vít-659-10332105
16.Brožek MichalZítek Patrik         
17.Krejčí OndřejŠmejkal Radek         
18.Zeman LukášZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožek Michal12Černý Vít22
Krejčí Ondřej21Zítek Patrik12
Zeman Lukáš12Šmejkal Radek21
Havlík Tomáš40Zitta Přemysl03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Nedoma Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Belfín Karel ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37588:621TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Hnízdil Tomáš ml.
Chládek Luboš
 
 
72-78 3110
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-9-1281293220
3.Zahradník LukášHnízdil Tomáš ml.6-76-4-52321
4.Javorský DanielChládek Luboš-57-3-4 1322
5.Jehlík MiroslavHomolka Pavel-9-3-8  0323
6.Končal AdamŠmíd Jan519  3033
7.Javorský DanielHnízdil Tomáš ml.-34-61033243
8.Jehlík MiroslavChládek Luboš-3-6-5  0344
9.Končal AdamHomolka Pavel-8958 3154
10.Zahradník Lukᚊmíd Jan10-9-13-7 1355
11.Jehlík MiroslavHnízdil Tomáš ml.7-885 3165
12.Končal AdamChládek Luboš679  3075
13.Kopřiva PavelHomolka Pavel-8-35-5 1376
14.Javorský DanielŠmíd Jan-5-9-7  0377
15.Končal AdamHnízdil Tomáš ml.575  3087
16.Kopřiva PavelChládek Luboš-9-9-6  0388
17.Javorský DanielHomolka Pavel-38-96-92389
18.Jehlík MiroslavŠmíd Jan-7-6-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Lukáš02Hnízdil Tomáš ml.13
Javorský Daniel13Chládek Luboš31
Jehlík Miroslav13Homolka Pavel31
Končal Adam40Šmíd Jan31
Kopřiva Pavel02   
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy