Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10404:299Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pachner Jan
Říšský Pavel
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
907  3010
2.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
-7877 3120
3.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 

 
 
         
4.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 

 
 
         
5.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 

 
 
         
6.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 

 
 
         
7.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 

 
 
         
8.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
         
9.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
         
10.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
         
11.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
         
12.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
         
13.Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
         
14.Pachner JanKončal Adam-6-3-7  0321
15.Říšský PavelKopřiva Pavel369  3031
16.Vaněček PetrJavorský Daniel776  3041
17.Hnilica VladimírZahradník Lukáš538  3051
18.Říšský PavelKončal Adam98-59 3161
19.Vaněček PetrKopřiva Pavel11-748 3171
20.Hnilica VladimírJavorský Daniel662  3081
21.Pachner JanZahradník Lukáš2-134-883291
22.Vaněček PetrKončal Adam-867-8332101
23.Hnilica VladimírKopřiva Pavel5    10  
24.Pachner JanJavorský Daniel         
25.Říšský PavelZahradník Lukáš         
26.Hnilica VladimírKončal Adam         
27.Pachner JanKopřiva Pavel         
28.Říšský PavelJavorský Daniel         
29.Vaněček PetrZahradník Lukáš         
30.         
31.Pachner Jan         
32.         
33.         
34.         
35.Pachner Jan         
36.Říšský Pavel         
37.         
38.         
39.Pachner Jan         
40.Říšský Pavel         
41.Vaněček Petr         
42.Hnilica Vladimír         
43.Pachner Jan         
44.Říšský Pavel         
45.Vaněček Petr         
46.Hnilica Vladimír         
47.Pachner Jan         
48.Říšský Pavel         
49.Vaněček Petr         
50.Hnilica Vladimír         
51.Pachner Jan         
52.Říšský Pavel         
53.Vaněček Petr         
54.Hnilica VladimírKončal Adam         
55.Pachner Jan         
56.Říšský Pavel         
57.Vaněček Petr         
58.Hnilica VladimírKončal Adam         
59.Pachner JanKopřiva Pavel         
60.Říšský Pavel         
61.Vaněček Petr         
62.Hnilica VladimírKončal Adam         
63.Pachner JanKopřiva Pavel         
64.Říšský PavelJavorský Daniel         
65.Vaněček Petr         
66.Hnilica VladimírKončal Adam         
67.Pachner JanKopřiva Pavel         
68.Říšský PavelJavorský Daniel         
69.Vaněček PetrZahradník Lukáš         
70.Hnilica VladimírKončal Adam         
71.Pachner JanKopřiva Pavel         
72.Říšský PavelJavorský Daniel         
73.Vaněček PetrZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pachner Jan11Končal Adam12
Říšský Pavel20Kopřiva Pavel02
Vaněček Petr30Javorský Daniel02
Hnilica Vladimír20Zahradník Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Chromý Václav
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hána Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1031:32565:596ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
-1199-6-82301
2.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Vonášek Jan
Brožek Michal
 
 
-67-6-4 1302
3.Chodounský MartinBrožek Michal-411-5-4 1303
4.Kubát JanZeman Lukáš7915  3013
5.Kovářík MatějKrejčí Ondřej9-89-5-42314
6.Šlehofer Stanislav ml.Vonášek Jan8510  3024
7.Kubát JanBrožek Michal6-6-91-22325
8.Kovářík MatějZeman Lukáš9-310-11-92326
9.Šlehofer Stanislav ml.Krejčí Ondřej-5-1011-7 1327
10.Chodounský MartinVonášek Jan6-336 3137
11.Kovářík MatějBrožek Michal7-7-76-72338
12.Šlehofer Stanislav ml.Zeman Lukáš366  3048
13.Chodounský MartinKrejčí Ondřej11-9-8-6 1349
14.Kubát JanVonášek Jan-7989 3159
15.Šlehofer Stanislav ml.Brožek Michal-5-986-923510
16.Chodounský MartinZeman Lukáš-5329 31  
17.Kubát JanKrejčí Ondřej         
18.Kovářík MatějVonášek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chodounský Martin12Brožek Michal40
Kubát Jan21Zeman Lukáš12
Kovářík Matěj03Krejčí Ondřej30
Šlehofer Stanislav ml.22Vonášek Jan03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Šmíd Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:36672:677TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Benák Libor
Benák Jan
 
 
-8-466-62301
2.Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
Melichar Jiří
Stibor Michal
 
 
-13-8-8 1302
3.Homolka PavelStibor Michal-77-5-6 1303
4.Karda MartinBenák Jan-6-57-6 1304
5.Šmíd JanMelichar Jiří-9-687-92305
6.Chládek LubošBenák Libor-5919-9-92306
7.Karda MartinStibor Michal-12-7-7  0307
8.Šmíd JanBenák Jan109-24 3117
9.Chládek LubošMelichar Jiří210-74 3127
10.Homolka PavelBenák Libor758  3037
11.Šmíd JanStibor Michal4610  3047
12.Chládek LubošBenák Jan67-78 3157
13.Homolka PavelMelichar Jiří-5779 3167
14.Karda MartinBenák Libor-786-1-62368
15.Chládek LubošStibor Michal-8-567113278
16.Homolka PavelBenák Jan566  3088
17.Karda MartinMelichar Jiří8-76-7-72389
18.Šmíd JanBenák Libor-49-11-12 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel31Stibor Michal22
Karda Martin04Benák Jan13
Šmíd Jan22Melichar Jiří22
Chládek Luboš31Benák Libor31
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14484:387SportSpin TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Vaculík Petr
 
 
Plachý Ladislav
Špaček Zbyněk
 
 
1184  3010
2.Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
Kaucký Filip
Gajda Jonáš
 
 
65-10-5-92311
3.Zítek PatrikGajda Jonáš-1599 3121
4.Vaculík PetrKaucký Filip-8753 3131
5.Šmejkal RadekŠpaček Zbyněk10-75-1433241
6.Černý VítPlachý Ladislav51010  3051
7.Vaculík PetrGajda Jonáš376  3061
8.Šmejkal RadekKaucký Filip10-5-79-82362
9.Černý VítŠpaček Zbyněk-8-86973272
10.Zítek PatrikPlachý Ladislav-5567 3182
11.Šmejkal RadekGajda Jonáš938  3092
12.Černý VítKaucký Filip7-955 31102
13.Zítek PatrikŠpaček Zbyněk8    10  
14.Vaculík PetrPlachý Ladislav         
15.Černý VítGajda Jonáš         
16.Zítek PatrikKaucký Filip         
17.Vaculík PetrŠpaček Zbyněk         
18.Šmejkal RadekPlachý Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik20Gajda Jonáš03
Vaculík Petr20Kaucký Filip12
Šmejkal Radek21Špaček Zbyněk02
Černý Vít30Plachý Ladislav02
---



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Čech Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30598:571TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Škopek Stanislav
Janda Jan
 
 
447  3010
2.Volák Martin
Cafourek Tomáš
 
 
Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
-9-9-4  0311
3.Koděra FilipMyler Matěj7-6-10-6 1312
4.Volák MartinBakalář Daniel-7-6-11  0313
5.Hejda VáclavJanda Jan-7-1251053223
6.Cafourek Tomᚊkopek Stanislav36-6-9123233
7.Volák MartinMyler Matěj-7-11-4  0334
8.Hejda VáclavBakalář Daniel864  3044
9.Cafourek TomášJanda Jan-98-7-2 1345
10.Koděra FilipŠkopek Stanislav2-977 3155
11.Hejda VáclavMyler Matěj955  3065
12.Cafourek TomášBakalář Daniel-6-7-3  0366
13.Koděra FilipJanda Jan97-6-10-52367
14.Volák MartinŠkopek Stanislav8108  3077
15.Cafourek TomášMyler Matěj-11-4-8  0378
16.Koděra FilipBakalář Daniel67-44 3188
17.Volák MartinJanda Jan6913  3098
18.Hejda VáclavŠkopek Stanislav469  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip22Myler Matěj31
Volák Martin22Bakalář Daniel22
Hejda Václav40Janda Jan22
Cafourek Tomáš13Škopek Stanislav04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Tonhauser Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30317:412DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
13-9-9-3 1301
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Dobiáš Ladislav
Pešek Ondřej
 
 
-87-11-7 1302
3.Kolář PavelDobiáš Ladislav-4-4-8  0303
4.Huleš PetrPešek Ondřej8-8-8-6 1304
5.Kruliš DavidOndráček Jan-11-8-5  0305
6.Minář MarekŠindelář Radim-8-914-12 1306
7.Huleš PetrDobiáš Ladislav-612-5-4 1307
8.Kruliš DavidPešek Ondřej-6-7-5  0308
9.Minář MarekOndráček Jan-128-64-72309
10.Kolář PavelŠindelář Radim-13-8-11  03010
11.Kruliš DavidDobiáš Ladislav         
12.Minář MarekPešek Ondřej         
13.Kolář PavelOndráček Jan         
14.Huleš PetrŠindelář Radim         
15.Minář MarekDobiáš Ladislav         
16.Kolář PavelPešek Ondřej         
17.Huleš PetrOndráček Jan         
18.Kruliš DavidŠindelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolář Pavel02Dobiáš Ladislav20
Huleš Petr02Pešek Ondřej20
Kruliš David02Ondráček Jan20
Minář Marek02Šindelář Radim20
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy