Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Čech Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22589:489TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Kubát Jan
Chodounský Martin
 
 
-77-7763210
2.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Korbel Petr
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
9-9-118-92311
3.Koděra FilipŠlehofer Stanislav ml.-9-9-7  0312
4.Cafourek TomášChodounský Martin6-3-11-10 1313
5.Hejda VáclavKubát Jan10710  3023
6.Štepka MiroslavKorbel Petr3310  3033
7.Cafourek Tomᚊlehofer Stanislav ml.59-710 3143
8.Hejda VáclavChodounský Martin-136-116133253
9.Štepka MiroslavKubát Jan323  3063
10.Koděra FilipKorbel Petr-5-76-4 1364
11.Hejda VáclavŠlehofer Stanislav ml.-910-48-92365
12.Štepka MiroslavChodounský Martin6-1253 3175
13.Koděra FilipKubát Jan411-96 3185
14.Cafourek TomášKorbel Petr557  3095
15.Štepka MiroslavŠlehofer Stanislav ml.446  30105
16.Koděra FilipChodounský Martin         
17.Cafourek TomášKubát Jan         
18.Hejda VáclavKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip12Šlehofer Stanislav ml.22
Cafourek Tomáš21Chodounský Martin12
Hejda Václav21Kubát Jan03
Štepka Miroslav40Korbel Petr12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:31421:397Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruliš David
Minář Marek
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-9-8-5  0301
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Kolář PavelHnilica Vladimír-4-5-4  0312
4.Kruliš DavidVaněček Petr-9-7-6  0313
5.Huleš PetrWO    3023
6.Minář MarekPachner Jan64-210 3133
7.Kruliš DavidHnilica Vladimír-7-7-7  0334
8.Huleš PetrVaněček Petr-99-99-32335
9.Minář MarekWO    3045
10.Kolář PavelPachner Jan-10-3-7  0346
11.Huleš PetrHnilica Vladimír-5-6-7  0347
12.Minář MarekVaněček Petr7-9-8-6 1348
13.Kolář PavelWO    3058
14.Kruliš DavidPachner Jan-7-9-7  0359
15.Minář MarekHnilica Vladimír9-7-10-9 13510
16.Kolář PavelVaněček Petr6    10  
17.Kruliš David         
18.Huleš PetrPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolář Pavel02Hnilica Vladimír40
Kruliš David03Vaněček Petr30
Huleš Petr02Pachner Jan21
Minář Marek12   
WO40WO04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26608:569DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Zábranský Josef
Bochňák David
 
 
-9-9-9  0301
2.Dobiáš Ladislav
Pešek Ondřej
 
 
Berger Miroslav
Kouba Jan
 
 
7-48-563211
3.Pešek OndřejZábranský Josef8-9-810-92312
4.Šindelář RadimBochňák David893  3022
5.Ondráček JanBerger Miroslav5-8118 3132
6.Dobiáš LadislavKouba Jan87-11-863242
7.Šindelář RadimZábranský Josef-7107-783252
8.Ondráček JanBochňák David-8-7-9  0353
9.Dobiáš LadislavBerger Miroslav8-897 3163
10.Pešek OndřejKouba Jan759  3073
11.Ondráček JanZábranský Josef-4-85-10 1374
12.Dobiáš LadislavBochňák David10159  3084
13.Pešek OndřejBerger Miroslav98-13-8-52385
14.Šindelář RadimKouba Jan-7-86593295
15.Dobiáš LadislavZábranský Josef310-1111 31105
16.Pešek OndřejBochňák David10-8   11  
17.Šindelář RadimBerger Miroslav         
18.Ondráček JanKouba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Ondřej12Zábranský Josef22
Šindelář Radim30Bochňák David12
Ondráček Jan12Berger Miroslav12
Dobiáš Ladislav40Kouba Jan03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Myler Filip
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Boháček Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34573:512AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Škoda Petr
Myler Matěj
 
 
Kubát Jan
Němec Filip
 
 
-69-6593220
3.Škoda PetrKubát Jan-7-12-8  0321
4.Škopek StanislavKroupa Tomáš10-67-9-122322
5.Janda JanNěmec Filip-99-97-32323
6.Myler MatějWO    3033
7.Škopek StanislavKubát Jan99-9-493243
8.Janda JanKroupa Tomáš321  3053
9.Myler MatějNěmec Filip-7-9-5  0354
10.Škoda PetrWO    3064
11.Janda JanKubát Jan7-5-5-10 1365
12.Myler MatějKroupa Tomáš-8-10-10  0366
13.Škoda PetrNěmec Filip-213-12-11 1367
14.Škopek StanislavWO    3077
15.Myler MatějKubát Jan9-3-7-6 1378
16.Škoda PetrKroupa Tomáš4-8-11-7 1379
17.Škopek StanislavNěmec Filip-8-3-2  03710
18.Janda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Škoda Petr03Kubát Jan31
Škopek Stanislav12Kroupa Tomáš31
Janda Jan12Němec Filip40
Myler Matěj03   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16486:392SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Kořének František
 
 
Pergler Jakub
Javorský Daniel
 
 
79-96 3110
2.Kaucký Filip
Gajda Jonáš
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
-49-10-10 1311
3.Kaucký FilipJavorský Daniel-8478 3121
4.Plachý LadislavKopřiva Pavel-49114 3131
5.Kořének FrantišekZahradník Lukáš-4-749-82332
6.Gajda JonášPergler Jakub9-9-81033242
7.Plachý LadislavJavorský Daniel3-833 3152
8.Kořének FrantišekKopřiva Pavel4-965 3162
9.Gajda JonášZahradník Lukáš-8119-463272
10.Kaucký FilipPergler Jakub4-897 3182
11.Kořének FrantišekJavorský Daniel566  3092
12.Gajda JonášKopřiva Pavel477  30102
13.Kaucký FilipZahradník Lukáš         
14.Plachý LadislavPergler Jakub         
15.Gajda JonášJavorský Daniel         
16.Kaucký FilipKopřiva Pavel         
17.Plachý LadislavZahradník Lukáš         
18.Kořének FrantišekPergler Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Filip20Javorský Daniel03
Plachý Ladislav20Kopřiva Pavel03
Kořének František21Zahradník Lukáš11
Gajda Jonáš30Pergler Jakub02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Louženský Luboš
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32302:427ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Brožek Michal
Kowal René
 
 
-7-10-9  0301
2.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
11-754 3111
3.Benák JanKowal René-7-48-3 1312
4.Benák VítBrožek Michal-9261 3122
5.Remunda Alexandros MatheosŽKrejčí Ondřej-5-7-2  0323
6.Melichar JiříZeman Lukáš-2-12-4  0324
7.Benák VítKowal René9-8-7-3 1325
8.Remunda Alexandros MatheosBrožek Michal-12-2-4  0326
9.Melichar JiříKrejčí Ondřej-8-8-5  0327
10.Benák JanZeman Lukáš12-510-9-42328
11.Remunda Alexandros MatheosKowal René-8-9-3  0329
12.Melichar JiříBrožek Michal-3WO   03210
13.Benák JanKrejčí OndřejWO    03  
14.Benák VítZeman Lukáš         
15.Melichar JiříKowal René         
16.Benák JanBrožek Michal         
17.Benák VítKrejčí Ondřej         
18.Remunda Alexandros MatheosZeman Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Jan02Kowal René30
Benák Vít11Brožek Michal21
Remunda Alexandros Matheos03Krejčí Ondřej20
Melichar Jiří03Zeman Lukáš20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy