Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Závora Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27532:546Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
Kadlec Tomáš
Stibor Michal
 
 
-5-4-8  0301
2.Říšský Pavel
Pachner Jan
 
 
Benák Jan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
11-11-127-62302
3.Benák JanWO    0303
4.Vaněček PetrStibor Michal9-54-7-82304
5.Říšský PavelRemunda Alexandros Matheos95-83 3114
6.Hnilica VladimírKadlec Tomáš689  3024
7.Vaněček PetrBenák Jan-8-9-3  0325
8.Říšský PavelStibor Michal4410  3035
9.Hnilica VladimírRemunda Alexandros Matheos741  3045
10.Kadlec TomášWO    0346
11.Říšský PavelBenák Jan777  3056
12.Hnilica VladimírStibor Michal569  3066
13.Remunda Alexandros MatheosWO    0367
14.Vaněček PetrKadlec Tomáš98-96 3177
15.Hnilica VladimírBenák Jan993  3087
16.Pachner JanStibor Michal765  3097
17.Vaněček PetrKnobloch Miroslav-6128-5-62398
18.Říšský PavelKadlec Tomáš3-8611 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněček Petr13Benák Jan12
Říšský Pavel40Stibor Michal13
Hnilica Vladimír40Remunda Alexandros Matheos02
Pachner Jan10Kadlec Tomáš03
   Knobloch Miroslav10
WO03WO30
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Hána Jiří
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31592:483SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Čákora Ladislav ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Peckert Daniel
Kovářík Matěj
 
 
Gajda Jonáš
Kaucký Filip
 
 
-510-12783220
3.Kovářík MatějGajda Jonáš-109-87-82321
4.Kubát JanKaucký Filip-10118-653231
5.Čákora Ladislav ml.Plachý Ladislav-78-6-3 1332
6.Peckert DanielWO    3042
7.Kubát JanGajda Jonáš-8-84-3 1343
8.Čákora Ladislav ml.Kaucký Filip-9-6-6  0344
9.Peckert DanielPlachý Ladislav-10-8-1  0345
10.Kovářík MatějWO    3055
11.Čákora Ladislav ml.Gajda Jonáš-9-2-8  0356
12.Peckert DanielKaucký Filip554  3066
13.Kovářík MatějPlachý Ladislav79-7-573276
14.Kubát JanWO    3086
15.Peckert DanielGajda Jonáš-4-7-7  0387
16.Kovářík MatějKaucký Filip-11-6-8  0388
17.Kubát JanPlachý Ladislav-7785 3198
18.Čákora Ladislav ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovářík Matěj12Gajda Jonáš40
Kubát Jan21Kaucký Filip22
Čákora Ladislav ml.03Plachý Ladislav22
Peckert Daniel12   
WO50WO05
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20568:519TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Myler Matěj
Škoda Petr
 
 
6-3915 3110
2.Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
Nedvěd Matyáš
Makara Michal
 
 
687  3020
3.Homolka PavelMyler Matěj-3-86-9 1321
4.Karda MartinŠkoda Petr9126  3031
5.Šmíd JanMakara Michal-6688 3141
6.Chládek LubošNedvěd Matyáš1169  3051
7.Karda MartinMyler Matěj8-5-9-8 1352
8.Šmíd JanŠkoda Petr-1210-96-92353
9.Chládek LubošMakara Michal453  3063
10.Homolka PavelNedvěd Matyáš13109  3073
11.Šmíd JanMyler Matěj-59-5-8 1374
12.Chládek LubošŠkoda Petr69-67 3184
13.Homolka PavelMakara Michal85-8-6-92385
14.Karda MartinNedvěd Matyáš-698-8113295
15.Chládek LubošMyler Matěj978  30105
16.Homolka PavelŠkoda Petr         
17.Karda MartinMakara Michal         
18.Šmíd JanNedvěd Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Pavel12Myler Matěj31
Karda Martin21Škoda Petr12
Šmíd Jan12Makara Michal12
Chládek Luboš40Nedvěd Matyáš03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34434:523DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
Krahulec Petr
Šindelář Radim
 
 
-3-5-7  0301
2.Zítek Patrik
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Dobiáš Ladislav
Pešek Ondřej
 
 
10-6-7-5 1302
3.Zítek PatrikDobiáš Ladislav-3-6-9  0303
4.Jirkovský Antonín ml.Pešek Ondřej8-79-9-32304
5.Zitta PřemyslKrahulec Petr-8-10-3  0305
6.Černý VítŠindelář Radim-8273 3115
7.Jirkovský Antonín ml.Dobiáš Ladislav-9-6-6  0316
8.Zitta PřemyslPešek Ondřej-5-612-6 1317
9.Černý VítKrahulec Petr-71158 3127
10.Zítek PatrikŠindelář Radim-67-5373237
11.Zitta PřemyslDobiáš Ladislav-6-411-5 1338
12.Černý VítPešek Ondřej5410  3048
13.Zítek PatrikKrahulec Petr-810-37-92349
14.Jirkovský Antonín ml.Šindelář Radim-59-6-3 13410
15.Černý VítDobiáš Ladislav         
16.Zítek PatrikPešek Ondřej         
17.Jirkovský Antonín ml.Krahulec Petr         
18.Zitta PřemyslŠindelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik12Dobiáš Ladislav30
Jirkovský Antonín ml.03Pešek Ondřej21
Zitta Přemysl03Krahulec Petr21
Černý Vít30Šindelář Radim12
---



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7394:276AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Sochor Adam
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
-13910-493210
2.Šenk Jakub
Kubát Jan
 
 
Noveský Leon
Kruliš David
 
 
594  3020
3.Šenk JakubNoveský Leon488  3030
4.Sochor AdamKruliš David206  3040
5.Chlumský PetrKolář Pavel-9-35473250
6.Kubát JanHuleš Petr10413  3060
7.Sochor AdamNoveský Leon712  3070
8.Chlumský PetrKruliš David8810  3080
9.Kubát JanKolář Pavel-9499 3190
10.Šenk JakubHuleš Petr94-10-9632100
11.Chlumský PetrNoveský Leon8311  30  
12.Kubát JanKruliš David         
13.Šenk JakubKolář Pavel         
14.Sochor AdamHuleš Petr         
15.Kubát JanNoveský Leon         
16.Šenk JakubKruliš David         
17.Sochor AdamKolář Pavel         
18.Chlumský PetrHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šenk Jakub20Noveský Leon02
Sochor Adam20Kruliš David02
Chlumský Petr20Kolář Pavel02
Kubát Jan20Huleš Petr02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Kouba Jan
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Radouš Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37490:579TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Berger Miroslav
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
11-398 3110
2.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-7-106993220
3.Bochňák DavidŽŠtepka Miroslav10-8-8-4 1321
4.Berger MiroslavHejda Václav-611-9-10 1322
5.Kuba MiloslavCafourek Tomáš-2-5-8  0323
6.Zábranský JosefKoděra Filip3-9-8553233
7.Berger MiroslavŠtepka Miroslav-4-6-8  0334
8.Kuba MiloslavHejda Václav9-8-17-92335
9.Zábranský JosefCafourek Tomáš479  3045
10.Bochňák DavidŽČKoděra Filip9-4-106-82346
11.Kuba MiloslavŠtepka Miroslav-7-9-5  0347
12.Zábranský JosefHejda Václav-6-8-7  0348
13.Bochňák DavidCafourek Tomáš-3-4-5  0349
14.Berger MiroslavKoděra Filip13-10-116103259
15.Zábranský JosefŠtepka Miroslav-2-8-9  03510
16.Bochňák DavidHejda Václav         
17.Berger MiroslavCafourek Tomáš         
18.Kuba MiloslavKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bochňák David03Štepka Miroslav40
Berger Miroslav12Hejda Václav30
Kuba Miloslav03Cafourek Tomáš21
Zábranský Josef22Koděra Filip12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy