Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Závora Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30217:395Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
-67-6 -61301
2.
 
 
Kuba Miloslav
Berger Miroslav
 
 
WO    0302
3.Macháček RadekZábranský Josef-9-10-6  0303
4.Gabriel PetrBochňák David8-5-4-5 1304
5.Berger MiroslavWO    0305
6.Pachner JanKuba Miloslav92-5-11-132306
7.Gabriel PetrZábranský Josef-6-8-7  0307
8.Bochňák DavidWO    0308
9.Pachner JanBerger Miroslav867  3018
10.Macháček RadekKuba Miloslav10-5-10-6 1319
11.Zábranský JosefWO    03110
12.Pachner JanBochňák David59-6  21  
13.Macháček RadekBerger Miroslav         
14.Gabriel PetrKuba Miloslav         
15.Pachner JanZábranský Josef         
16.Macháček RadekBochňák David         
17.Gabriel PetrBerger Miroslav         
18.Kuba Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macháček Radek02Zábranský Josef20
Gabriel Petr02Bochňák David10
Pachner Jan11Berger Miroslav01
   Kuba Miloslav20
WO04WO40
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:Hána Jiří
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24591:558SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
Kubát Jan
Hájek Michal
 
 
988  3010
2.Peckert Daniel
Městka Petr
 
 
Hüttl Michal
Chlumský Petr
 
 
6-41411 3120
3.Kubát JanKubát Jan3-6910 3130
4.Peckert DanielHüttl Michal8-9-10753240
5.Městka PetrChlumský Petr-10-5-5  0341
6.Chodounský MartinHájek Michal-10887 3151
7.Peckert DanielKubát Jan-7-87-9 1352
8.Městka PetrHüttl Michal-99-7-6 1353
9.Chodounský MartinChlumský Petr747  3063
10.Kubát JanHájek Michal7-88-9-92364
11.Městka PetrKubát Jan-7-99-5 1365
12.Chodounský MartinHüttl Michal1057  3075
13.Kubát JanChlumský Petr-121010-983285
14.Peckert DanielHájek Michal-131011-4113295
15.Chodounský MartinKubát Jan878  30105
16.Kubát JanHüttl Michal96-9  21  
17.Peckert DanielChlumský Petr         
18.Městka PetrHájek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubát Jan21Kubát Jan22
Peckert Daniel21Hüttl Michal12
Městka Petr03Chlumský Petr12
Chodounský Martin40Hájek Michal12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Čech Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:182TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Zitta Přemysl
Černý Vít
 
 
269  3010
2.Cafourek Tomáš
Štepka Miroslav
 
 
Jirkovský Antonín ml.
 
 
WO    3020
3.Hejda VáclavČerný Vít-6742 3130
4.Štepka MiroslavZitta Přemysl687  3040
5.Cafourek TomášJirkovský Antonín ml.396  3050
6.Koděra FilipWO    3060
7.Štepka MiroslavČerný Vít9-987 3170
8.Cafourek TomášZitta Přemysl678  3080
9.Koděra FilipJirkovský Antonín ml.-115-8983290
10.Hejda VáclavWO    30100
11.Cafourek TomášČerný Vít7-10103 31  
12.Koděra FilipZitta Přemysl         
13.Hejda VáclavJirkovský Antonín ml.         
14.Štepka Miroslav         
15.Koděra FilipČerný Vít         
16.Hejda VáclavZitta Přemysl         
17.Štepka MiroslavJirkovský Antonín ml.         
18.Cafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hejda Václav10Černý Vít02
Štepka Miroslav20Zitta Přemysl02
Cafourek Tomáš20Jirkovský Antonín ml.02
Koděra Filip10   
WO30WO03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:31539:463TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruliš David
Minář Marek
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-103-6-6 1301
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Huleš PetrHomolka Pavel8-6-119-72312
4.Kolář PavelKarda Martin-6-86-5 1313
5.Minář MarekŠmíd Jan-6-94-7 1314
6.Kruliš DavidWO    3024
7.Kolář PavelHomolka Pavel-5969 3134
8.Minář MarekKarda Martin359  3044
9.Kruliš DavidŠmíd Jan8-4-6-5 1345
10.Huleš PetrWO    3055
11.Minář MarekHomolka Pavel-4-659-112356
12.Kruliš DavidKarda Martin-6-117-2 1357
13.Huleš PetrŠmíd Jan-5-8-5  0358
14.Kolář PavelWO    3068
15.Kruliš DavidHomolka Pavel-11-9-5  0369
16.Huleš PetrKarda Martin54-9-8-1323610
17.Kolář PavelŠmíd Jan-4-2-8  03  
18.Minář Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Huleš Petr03Homolka Pavel31
Kolář Pavel11Karda Martin31
Minář Marek12Šmíd Jan30
Kruliš David03   
WO40WO04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7419:305DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
1259  3010
2.Pešek Ondřej
Krahulec Petr
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
2710  3020
3.Dobiáš LadislavKopřiva Pavel265  3030
4.Hložek TomášKončal Adam11-8-48113240
5.Pešek OndřejJavorský Daniel861  3050
6.Krahulec PetrZahradník Lukáš3312  3060
7.Hložek TomášKopřiva Pavel-955-5-72361
8.Pešek OndřejKončal Adam965  3071
9.Krahulec PetrJavorský Daniel414-9-683281
10.Dobiáš LadislavZahradník Lukáš948  3091
11.Pešek OndřejKopřiva Pavel9129  30101
12.Krahulec PetrKončal Adam         
13.Dobiáš LadislavJavorský Daniel         
14.Hložek TomášZahradník Lukáš         
15.Krahulec PetrKopřiva Pavel         
16.Dobiáš LadislavKončal Adam         
17.Hložek TomášJavorský Daniel         
18.Pešek OndřejZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dobiáš Ladislav20Kopřiva Pavel12
Hložek Tomáš11Končal Adam02
Pešek Ondřej30Javorský Daniel02
Krahulec Petr20Zahradník Lukáš02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:34432:519ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Kamil nejml.
Myler Matěj
 
 
Zeman Lukáš
Hýža Daniel
 
 
-8-85-3 1301
2.Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 
Soukup Zdeněk ml.
Krejčí Ondřej
 
 
10-7-7-6 1302
3.Janda JanZeman Lukáš-118-3-9 1303
4.Škopek StanislavKrejčí Ondřej-5-6-2  0304
5.Myler MatějHýža Daniel95-8-9-32305
6.Kuchta Kamil nejml.Soukup Zdeněk ml.-11-10101133215
7.Škopek StanislavZeman Lukáš-793-2-22316
8.Myler MatějKrejčí Ondřej10-11-6-6 1317
9.Kuchta Kamil nejml.Hýža Daniel-105-6-5 1318
10.Janda JanSoukup Zdeněk ml.-79-105103228
11.Myler MatějZeman Lukáš-4-74-9 1329
12.Kuchta Kamil nejml.Krejčí Ondřej-4-11711-323210
13.Janda JanHýža Daniel10-4-3-8 13  
14.Škopek StanislavSoukup Zdeněk ml.         
15.Kuchta Kamil nejml.Zeman Lukáš         
16.Janda JanKrejčí Ondřej         
17.Škopek StanislavHýža Daniel         
18.Myler MatějSoukup Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Jan11Zeman Lukáš30
Škopek Stanislav02Krejčí Ondřej30
Myler Matěj03Hýža Daniel20
Kuchta Kamil nejml.12Soukup Zdeněk ml.02
Počet diváků: 6

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy