Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Myler Filip
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32376:473SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
8-12-9783210
2.Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
9-411-7-72311
3.Janda JanPlachý Jiří8-2-6-7 1312
4.Škopek StanislavPlachý Ladislav-7-9-9  0313
5.Myler MatějKubát Petr688  3023
6.Bakalář DanielGajda Jonáš9-9-6-11 1324
7.Škopek StanislavPlachý Jiří-8-5-6  0325
8.Myler MatějPlachý Ladislav-6-94-5 1326
9.Bakalář DanielKubát Petr10-8-12-4 1327
10.Janda JanGajda Jonáš-4-5-9  0328
11.Myler MatějPlachý Jiří-11-787-92329
12.Bakalář DanielPlachý Ladislav-1-2-3  03210
13.Janda JanKubát Petr-47   11  
14.Škopek StanislavGajda Jonáš         
15.Bakalář DanielPlachý Jiří         
16.Janda JanPlachý Ladislav         
17.Škopek StanislavKubát Petr         
18.Myler MatějGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Jan02Plachý Jiří30
Škopek Stanislav02Plachý Ladislav30
Myler Matěj12Kubát Petr11
Bakalář Daniel03Gajda Jonáš20
Počet diváků: 5
dohoda vedoucích družstev



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34583:602TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
765  3010
2.Pešek Ondřej
Krahulec Petr
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
769  3020
3.Krahulec PetrBenák Jan-1011-7-11 1321
4.Ondráček JanBenák Vít-8-5-5  0322
5.Dobiáš LadislavRemunda Alexandros Matheos-73-7-2 1323
6.Pešek OndřejBenák Libor9-8-7-6 1324
7.Ondráček JanBenák Jan7-8-10-8 1325
8.Dobiáš LadislavBenák Vít1-8117 3135
9.Pešek OndřejRemunda Alexandros Matheos11-12117 3145
10.Krahulec PetrBenák Libor-10-9-7  0346
11.Dobiáš LadislavBenák Jan9810  3056
12.Pešek OndřejBenák Vít-7-66-5 1357
13.Krahulec PetrRemunda Alexandros Matheos7-6-58-102358
14.Ondráček JanBenák Libor6-75-9103268
15.Pešek OndřejBenák Jan588  3078
16.Šindelář RadimBenák Vít-98-6-6 1379
17.Ondráček JanRemunda Alexandros Matheos-12-3-8  03710
18.Dobiáš LadislavBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krahulec Petr03Benák Jan22
Ondráček Jan13Benák Vít31
Dobiáš Ladislav21Remunda Alexandros Matheos31
Pešek Ondřej22Benák Libor21
Šindelář Radim01   
Počet diváků: 6
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32318:433ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
-109-108-42301
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Brožek Michal
Hýža Daniel
 
 
11-4-9-2 1302
3.Kruliš DavidBrožek Michal-9-7-7  0303
4.Huleš PetrHýža Daniel-2-10-5  0304
5.Minář MarekKrejčí Ondřej-6-47713214
6.Kolář PavelZeman Lukáš-4-7-14  0315
7.Huleš PetrBrožek Michal8-75-5-52316
8.Minář MarekHýža Daniel-9-10-1  0317
9.Kolář PavelKrejčí Ondřej-5-10-7  0318
10.Kruliš DavidZeman Lukáš-5-4-7  0319
11.Minář MarekBrožek Michal-969-4-423110
12.Kolář PavelHýža Daniel-5    01  
13.Kruliš DavidKrejčí Ondřej         
14.Huleš PetrZeman Lukáš         
15.Kolář PavelBrožek Michal         
16.Kruliš DavidHýža Daniel         
17.Huleš PetrKrejčí Ondřej         
18.Minář MarekZeman Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruliš David02Brožek Michal30
Huleš Petr02Hýža Daniel20
Minář Marek12Krejčí Ondřej11
Kolář Pavel02Zeman Lukáš20
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Mikeš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9418:298TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
28-108 3110
2.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Končal Adam
Pergler Jakub
 
 
978  3020
3.Koděra FilipKončal Adam-6-8-5  0321
4.Cafourek TomášZahradník Lukáš10127  3031
5.Hejda VáclavPergler Jakub597  3041
6.Štepka MiroslavKopřiva Pavel527  3051
7.Cafourek TomášKončal Adam65-118 3161
8.Hejda VáclavZahradník Lukáš2412  3071
9.Štepka MiroslavPergler Jakub236  3081
10.Koděra FilipKopřiva Pavel3-3511 3191
11.Hejda VáclavKončal Adam5-5-9-11 1392
12.Štepka MiroslavZahradník Lukáš628  30102
13.Koděra FilipPergler Jakub         
14.Cafourek TomášKopřiva Pavel         
15.Štepka MiroslavKončal Adam         
16.Koděra FilipZahradník Lukáš         
17.Cafourek TomášPergler Jakub         
18.Hejda VáclavKopřiva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip11Končal Adam21
Cafourek Tomáš20Zahradník Lukáš03
Hejda Václav21Pergler Jakub02
Štepka Miroslav30Kopřiva Pavel02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Kouba Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15482:411Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Josef
Kézr Aleš
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-10678 3110
2.Bochňák David
Kuba Miloslav
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
14-437 3120
3.Bochňák DavidChládek Luboš-9448 3130
4.Kézr AlešHomolka Pavel899  3040
5.Kuba MiloslavŠmíd Jan-6-55-6 1341
6.Zábranský JosefKarda Martin-11567 3151
7.Kézr AlešChládek Luboš8-6-8-6 1352
8.Kuba MiloslavHomolka Pavel1078  3062
9.Zábranský JosefŠmíd Jan82-48 3172
10.Bochňák DavidKarda Martin5109  3082
11.Polcar VojtěchChládek Luboš-78-4-12 1383
12.Zábranský JosefHomolka Pavel4126  3093
13.Bochňák DavidŠmíd Jan107-107 31103
14.Kézr AlešKarda Martin3-7   11  
15.Zábranský JosefChládek Luboš         
16.Bochňák DavidHomolka Pavel         
17.Kézr AlešŠmíd Jan         
18.Polcar VojtěchKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bochňák David30Chládek Luboš21
Kézr Aleš11Homolka Pavel03
Kuba Miloslav11Šmíd Jan12
Zábranský Josef30Karda Martin02
Polcar Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20557:387AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Sochor Adam
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
99-98 3110
2.Hüttl Michal
Sochor David
 
 
Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
-12-678-82311
3.Hüttl MichalČerný Vít98-6-8-22312
4.Sochor DavidZítek Patrik-9488 3122
5.Sochor AdamŠmejkal Radek9-1187 3132
6.Kubát JanZitta Přemysl331  3042
7.Sochor DavidČerný Vít-98-9473252
8.Sochor AdamZítek Patrik65-105 3162
9.Kubát JanŠmejkal Radek-965-423272
10.Hüttl MichalZitta PřemyslWO    3082
11.Sochor AdamČerný Vít2-51-5-62383
12.Kubát JanZítek PatrikWO    3093
13.Hüttl MichalŠmejkal Radek-9-61-7 1394
14.Sochor DavidZitta PřemyslWO    30104
15.Kubát JanČerný Vít         
16.Hüttl MichalZítek Patrik         
17.Sochor DavidŠmejkal Radek         
18.Sochor AdamZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hüttl Michal02Černý Vít21
Sochor David20Zítek Patrik02
Sochor Adam21Šmejkal Radek12
Kubát Jan20Zitta Přemysl01
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy