Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Zeman Lubomír
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14445:341SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Chodounský Martin
 
 
Škopek Stanislav
Janda Jan
 
 
972  3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
731  3020
3.Kovářík MatějMyler Matěj9-74-9-52321
4.Chodounský MartinBakalář Daniel566  3031
5.Kubát JanJanda Jan1029  3041
6.Šlehofer Stanislav ml.Škopek Stanislav857  3051
7.Chodounský MartinMyler Matěj-32108 3161
8.Kubát JanBakalář Daniel-8-8-3  0362
9.Šlehofer Stanislav ml.Janda Jan754  3072
10.Kovářík MatějŠkopek Stanislav537  3082
11.Kubát JanMyler Matěj-8-7-4  0383
12.Šlehofer Stanislav ml.Bakalář Daniel-7-9-6  0384
13.Kovářík MatějJanda Jan9-758 3194
14.Chodounský MartinŠkopek Stanislav617  30104
15.Šlehofer Stanislav ml.Myler Matěj         
16.Kovářík MatějBakalář Daniel         
17.Chodounský MartinJanda Jan         
18.Kubát JanŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovářík Matěj21Myler Matěj21
Chodounský Martin30Bakalář Daniel21
Kubát Jan12Janda Jan03
Šlehofer Stanislav ml.21Škopek Stanislav03
Počet diváků: 3
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchmanová Marie
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35511:560DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Závora Adam
 
 
Krahulec Petr
Šindelář Radim
 
 
-107-7-9 1301
2.Říšský Pavel
Pachner Jan
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
-89-88103211
3.Závora AdamKrahulec Petr4-6-6-9 1312
4.Pachner JanDobiáš Ladislav-3-4-9  0313
5.Vaněček PetrŠindelář Radim567  3023
6.Říšský PavelHložek Tomáš5101  3033
7.Pachner JanKrahulec Petr-5-7-4  0334
8.Vaněček PetrDobiáš Ladislav-9-68-7 1335
9.Říšský PavelŠindelář Radim-8-5-7  0336
10.Závora AdamHložek Tomáš65-57 3146
11.Vaněček PetrKrahulec Petr-6-9-8  0347
12.Říšský PavelDobiáš Ladislav-5-61010-92348
13.Závora AdamŠindelář Radim7-4-12673258
14.Pachner JanHložek Tomáš-6-811-10 1359
15.Říšský PavelKrahulec Petr6-1410-6-623510
16.Závora AdamDobiáš Ladislav98   20  
17.Pachner JanŠindelář Radim         
18.Vaněček PetrHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Závora Adam21Krahulec Petr40
Pachner Jan03Dobiáš Ladislav30
Vaněček Petr12Šindelář Radim12
Říšský Pavel13Hložek Tomáš12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Jinoch Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27589:551Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Kadavý Ondřej
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Dušek Jan
 
 
4109  3010
2.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Benák Jan
Benák Libor
 
 
589  3020
3.Kuba MiloslavBenák Jan-5795 3130
4.Bochňák DavidRemunda Alexandros Matheos-9-5108103240
5.Kadavý OndřejBenák Libor77-7-11-22341
6.Zábranský JosefDušek Jan3-973 3151
7.Bochňák DavidBenák Jan-59-10893261
8.Kadavý OndřejRemunda Alexandros Matheos6-10-3-5 1362
9.Zábranský JosefBenák Libor-87-9-7 1363
10.Kuba MiloslavDušek Jan-4-8-10  0364
11.Kadavý OndřejBenák Jan10-10-13-9 1365
12.Zábranský JosefRemunda Alexandros Matheos4-3510 3175
13.Kuba MiloslavBenák Libor7117  3085
14.Bochňák DavidDušek Jan-6-7-9  0386
15.Zábranský JosefBenák Jan6-693 3196
16.Kuba MiloslavRemunda Alexandros Matheos12-79 31106
17.Bochňák DavidBenák Libor         
18.Kadavý OndřejDušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuba Miloslav31Benák Jan13
Bochňák David21Remunda Alexandros Matheos13
Kadavý Ondřej03Benák Libor21
Zábranský Josef31Dušek Jan21
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23560:509AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Duval Quentin
 
 
Gajda Jonáš
Kubát Petr
 
 
957  3010
2.Karásek Vít
Chlumský Petr
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
973  3020
3.Karásek VítPlachý Jiří-44-3-5 1321
4.Hüttl MichalGajda Jonáš-98-27103231
5.Duval QuentinPlachý Ladislav-1010-76-92332
6.Chlumský PetrKubát Petr71214  3042
7.Hüttl MichalPlachý Jiří8-48-11-42343
8.Duval QuentinGajda Jonáš-11-8-5  0344
9.Chlumský PetrPlachý Ladislav654  3054
10.Karásek VítKubát Petr7-992 3164
11.Duval QuentinPlachý Jiří-3-2-6  0365
12.Chlumský PetrGajda Jonáš-9593 3175
13.Karásek VítPlachý Ladislav-7274 3185
14.Hüttl MichalKubát Petr510-10-10133295
15.Chlumský PetrPlachý Jiří75-912 31105
16.Karásek VítGajda Jonáš         
17.Hüttl MichalPlachý Ladislav         
18.Duval QuentinKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karásek Vít21Plachý Jiří31
Hüttl Michal21Gajda Jonáš12
Duval Quentin03Plachý Ladislav12
Chlumský Petr40Kubát Petr03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35544:609KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
6-49-8-32301
2.Černý Vít
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
-9-8-5  0302
3.Zítek PatrikKončal Adam-10-66-4 1303
4.Šmejkal RadekZahradník Lukáš-108-6963213
5.Jirkovský Antonín ml.Javorský Daniel-67-4-3 1314
6.Černý VítKopřiva Pavel-13696 3124
7.Šmejkal RadekKončal AdamWO    0325
8.Jirkovský Antonín ml.Zahradník Lukáš9-1013-9-102326
9.Černý VítJavorský Daniel345  3036
10.Zítek PatrikKopřiva Pavel96-11-653246
11.Jirkovský Antonín ml.Končal Adam-5-514-7 1347
12.Černý VítZahradník Lukáš12116  3057
13.Zítek PatrikJavorský Daniel-6108-8-82358
14.Zitta PřemyslKopřiva Pavel-3-6-7  0359
15.Černý VítKončal Adam874  3069
16.Zítek PatrikZahradník Lukáš-98-3-9 13610
17.Zitta PřemyslJavorský Daniel-9-4-7  03  
18.Jirkovský Antonín ml.Kopřiva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik13Končal Adam21
Šmejkal Radek10Zahradník Lukáš22
Jirkovský Antonín ml.03Javorský Daniel21
Černý Vít40Kopřiva Pavel12
Zitta Přemysl01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33455:521ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Brožek Michal
Hýža Daniel
 
 
-8-4-2  0301
2.Růžička Josef
Chládek Luboš
 
 
Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
7-78-7-72302
3.Homolka PavelBrožek Michal211-9-8-102303
4.Šmíd JanZeman Lukáš-118-9-8 1304
5.Hnízdil Tomáš ml.Krejčí Ondřej-8-79-4 1305
6.Chládek LubošHýža Daniel575  3015
7.Šmíd JanBrožek Michal7-6-5-8 1316
8.Hnízdil Tomáš ml.Zeman Lukáš-710-6-4 1317
9.Chládek LubošKrejčí Ondřej-68-5493227
10.Homolka PavelHýža Daniel-85109 3137
11.Hnízdil Tomáš ml.Brožek Michal-4-49-9 1338
12.Chládek LubošZeman Lukáš-12-79-9 1339
13.Homolka PavelKrejčí Ondřej-710-8-6 13310
14.Šmíd JanHýža Daniel         
15.Chládek LubošBrožek Michal         
16.Homolka PavelZeman Lukáš         
17.Šmíd JanKrejčí Ondřej         
18.Hnízdil Tomáš ml.Hýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel12Brožek Michal30
Šmíd Jan02Zeman Lukáš30
Hnízdil Tomáš ml.03Krejčí Ondřej21
Chládek Luboš21Hýža Daniel02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34420:526TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-610-9-6 1301
2.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
10-9128 3111
3.Kruliš DavidVolák Martin-11-11-8  0312
4.Kolář PavelŠtepka Miroslav-6-3-2  0313
5.Minář MarekHejda Václav-9-938-62314
6.Huleš PetrCafourek Tomáš-119-88-52315
7.Kolář PavelVolák Martin-568-493225
8.Minář MarekŠtepka Miroslav-1-9106-72326
9.Huleš PetrHejda Václav-6-7-4  0327
10.Kruliš DavidCafourek Tomáš-11-4-6  0328
11.Minář MarekVolák Martin98-88 3138
12.Huleš PetrŠtepka Miroslav-4-5-4  0339
13.Kruliš DavidHejda Václav-7-712-6 13310
14.Kolář PavelCafourek Tomáš-6-5   02  
15.Huleš PetrVolák Martin         
16.Kruliš DavidŠtepka Miroslav         
17.Kolář PavelHejda Václav         
18.Minář MarekCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruliš David03Volák Martin12
Kolář Pavel11Štepka Miroslav30
Minář Marek12Hejda Václav30
Huleš Petr03Cafourek Tomáš20
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy