Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Čákora Ladislav ml.
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30658:635SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Chodounský Martin
 
 
Krahulec Petr
Šindelář Radim
 
 
9-77-863210
2.Šlehofer Stanislav ml.
Kysela Martin
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
1068  3020
3.Chodounský MartinKrahulec Petr6-51210 3130
4.Kubát JanDobiáš Ladislav9-8-9-6 1331
5.Kysela MartinŠindelář Radim1195  3041
6.Šlehofer Stanislav ml.Hložek Tomáš66-47 3151
7.Kubát JanKrahulec Petr-94-1-8 1352
8.Kysela MartinDobiáš Ladislav-9-56-8 1353
9.Šlehofer Stanislav ml.Šindelář Radim-81014-9-62354
10.Chodounský MartinHložek Tomáš795  3064
11.Kysela MartinKrahulec Petr-5-710-6 1365
12.Šlehofer Stanislav ml.Dobiáš Ladislav1087  3075
13.Chodounský MartinŠindelář Radim-8-58-8 1376
14.Kubát JanHložek Tomáš4-98-6-102377
15.Šlehofer Stanislav ml.Krahulec Petr-10-5-2  0378
16.Chodounský MartinDobiáš Ladislav710-810 3188
17.Kubát JanŠindelář Radim10511  3098
18.Kysela MartinHložek Tomáš3-1063 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chodounský Martin31Krahulec Petr31
Kubát Jan13Dobiáš Ladislav22
Kysela Martin22Šindelář Radim22
Šlehofer Stanislav ml.22Hložek Tomáš13
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11419:302Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klier Jakub
Říšský Pavel
 
 
Myler Matěj
Bakalář Daniel
 
 
11-98-843210
2.Vaněček Petr
Závora Adam
 
 
Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 
7611  3020
3.Pachner JanMyler Matěj1057  3030
4.Klier JakubBakalář Daniel139-7-9-82331
5.Vaněček PetrJanda Jan773  3041
6.Říšský PavelŠkopek StanislavWO    3051
7.Závora AdamMyler Matěj-8-5-7  0352
8.Vaněček PetrBakalář Daniel96-108 3162
9.Říšský PavelJanda Jan696  3072
10.Pachner JanŠkopek StanislavWO    3082
11.Vaněček PetrMyler Matěj-56-4993292
12.Říšský PavelBakalář Daniel4WOWO  30102
13.Pachner JanJanda Jan-1479  21  
14.Závora AdamŠkopek Stanislav         
15.Říšský PavelMyler Matěj         
16.Pachner JanBakalář Daniel         
17.Závora AdamJanda Jan         
18.Vaněček PetrŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pachner Jan10Myler Matěj12
Klier Jakub01Bakalář Daniel12
Vaněček Petr30Janda Jan02
Říšský Pavel20   
Závora Adam01   
WO20WO02
Počet diváků: 3
Hráč Škopek odstoupil pro zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Jinoch Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:33686:680Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
-43710 3110
2.Berger Miroslav
Kézr Aleš
 
 
Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
-1011-97-122311
3.Bochňák DavidŽPlachý Jiří-8-66-8 1312
4.Kézr AlešPlachý Ladislav69-2-1193222
5.Berger MiroslavGajda Jonáš-5-10-4  0323
6.Zábranský JosefKubát Petr9-1374 3133
7.Kézr AlešPlachý Jiří-781-353243
8.Berger MiroslavPlachý Ladislav7-5-6-14 1344
9.Zábranský JosefGajda Jonáš-98-9873254
10.Bochňák DavidKubát Petr11-71115 3164
11.Berger MiroslavPlachý Jiří1097  3074
12.Zábranský JosefPlachý Ladislav-6-49973284
13.Bochňák DavidGajda Jonáš9-4-9993294
14.Kézr AlešKubát Petr-857-9-72395
15.Zábranský JosefPlachý Jiří-78-97-122396
16.Bochňák DavidPlachý Ladislav611-8-7732106
17.Kézr AlešGajda Jonáš         
18.Berger MiroslavKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bochňák David31Plachý Jiří22
Kézr Aleš21Plachý Ladislav13
Berger Miroslav12Gajda Jonáš12
Zábranský Josef31Kubát Petr12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39606:654TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Sochor Adam
 
 
Šedivý Zdeněk
Benák Libor
 
 
-68-13-8 1301
2.Kroupa Tomáš
Karásek Vít
 
 
Knobloch Miroslav
Benák Jan
 
 
4-109-6-92302
3.Sochor AdamKnobloch Miroslav11-5-8-4 1303
4.Hüttl MichalBenák Jan-7-8-8  0304
5.Karásek VítRemunda Alexandros Matheos82-77 3114
6.Kroupa Tomᚊedivý Zdeněk-12-2-5  0315
7.Hüttl MichalKnobloch Miroslav8-578 3125
8.Karásek VítBenák Jan-5979 3135
9.Kroupa TomášRemunda Alexandros Matheos-6133-883245
10.Sochor AdamŠedivý Zdeněk-5-4-7  0346
11.Karásek VítKnobloch Miroslav-5-12-4  0347
12.Kroupa TomášBenák Jan-4293 3157
13.Sochor AdamRemunda Alexandros Matheos377  3067
14.Hüttl MichalŠedivý Zdeněk-68-4-5 1368
15.Kroupa TomášKnobloch Miroslav7-11-6-7 1369
16.Sochor AdamBenák Jan68-11-8113279
17.Hüttl MichalBenák Libor55-88 3189
18.Havlíček Tomᚊedivý Zdeněk-8-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sochor Adam22Knobloch Miroslav31
Hüttl Michal22Benák Jan13
Karásek Vít21Remunda Alexandros Matheos03
Kroupa Tomáš22Šedivý Zdeněk40
Havlíček Tomáš01Benák Libor01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35421:505ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
Brožek Michal
Hýža Daniel
 
 
-761-673210
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
-8-66-3 1311
3.Zítek PatrikBrožek Michal-784-5-72312
4.Jirkovský Antonín ml.Zeman Lukáš-7-79-9 1313
5.Zitta PřemyslKrejčí Ondřej-7-3-8  0314
6.Černý VítHýža Daniel568  3024
7.Jirkovský Antonín ml.Brožek Michal-57-7-7 1325
8.Zitta PřemyslZeman Lukáš-6-4-5  0326
9.Černý VítKrejčí Ondřej-9758 3136
10.Zítek PatrikHýža Daniel-798-563246
11.Zitta PřemyslBrožek Michal-6-3-10  0347
12.Černý VítZeman Lukáš-10-3-5  0348
13.Zítek PatrikKrejčí Ondřej-11-66-7 1349
14.Jirkovský Antonín ml.Hýža Daniel-5-8-4  03410
15.Černý VítBrožek Michal         
16.Zítek PatrikZeman Lukáš         
17.Jirkovský Antonín ml.Krejčí Ondřej         
18.Zitta PřemyslHýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik12Brožek Michal30
Jirkovský Antonín ml.03Zeman Lukáš30
Zitta Přemysl03Krejčí Ondřej21
Černý Vít21Hýža Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Růžička Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33640:637KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
-86-10-12 1301
2.Růžička Josef
Chládek Luboš
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
-5-1088-42302
3.Homolka PavelKončal Adam-8103-12-42303
4.Růžička JosefZahradník Lukáš-710-2-8 1304
5.Šmíd JanJavorský Daniel11-689 3114
6.Chládek LubošKopřiva Pavel668  3024
7.Růžička JosefKončal Adam8-2-6-5 1325
8.Šmíd JanZahradník Lukáš-9-8-7  0326
9.Chládek LubošJavorský Daniel1066  3036
10.Homolka PavelKopřiva Pavel6-10810 3146
11.Šmíd JanKončal Adam-99-8-5 1347
12.Chládek LubošZahradník Lukáš3-956 3157
13.Homolka PavelJavorský Daniel13-10-10-8 1358
14.Růžička JosefKopřiva Pavel-48-79-92359
15.Chládek LubošKončal Adam398  3069
16.Homolka PavelZahradník Lukáš477  3079
17.Růžička JosefJavorský Daniel889  3089
18.Šmíd JanKopřiva Pavel-8-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel22Končal Adam31
Růžička Josef13Zahradník Lukáš22
Šmíd Jan13Javorský Daniel13
Chládek Luboš40Kopřiva Pavel22
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy