Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Nedoma Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38575:646SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Kovářík Matěj
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-4-99-10 1301
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
7-11-9863211
3.Kopřiva PavelŠlehofer Stanislav ml.7-8-3-6 1312
4.Zahradník LukášKovářík Matěj4-8-8-5 1313
5.Pergler JakubChodounský Martin-7-69-7 1314
6.Končal AdamKubát Jan8-4510 3124
7.Zahradník Lukᚊlehofer Stanislav ml.-59-89-42325
8.Pergler JakubKovářík Matěj-7-698103235
9.Končal AdamChodounský Martin35-11-693245
10.Kopřiva PavelKubát Jan910-89 3155
11.Pergler JakubŠlehofer Stanislav ml.-105-9-3 1356
12.Končal AdamKovářík Matěj1078  3066
13.Kopřiva PavelChodounský Martin-611-8-9 1367
14.Zahradník LukášKubát Jan7-10-48-12368
15.Končal AdamŠlehofer Stanislav ml.-10-10-4  0369
16.Kopřiva PavelKovářík Matěj-1-7-9  03610
17.Javorský DanielChodounský Martin-5    01  
18.Pergler JakubKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Pavel13Šlehofer Stanislav ml.40
Zahradník Lukáš03Kovářík Matěj22
Pergler Jakub12Chodounský Martin21
Končal Adam31Kubát Jan12
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Soukup Zdeněk ml.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Havlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26617:551ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-7-610-6 1301
2.Havlík Tomáš
Brožek Michal
 
 
Říšský Pavel
Grus Matěj
 
 
-7-99773211
3.Zeman LukášHnilica Vladimír12-58-453221
4.Hýža DanielŘíšský Pavel-74-9-8 1322
5.Krejčí OndřejVaněček Petr-84-9-5 1323
6.Brožek MichalGrus Matěj-10195 3133
7.Hýža DanielHnilica Vladimír8-10-7-7 1334
8.Krejčí OndřejŘíšský Pavel91111  3044
9.Brožek MichalVaněček Petr10136  3054
10.Zeman LukášGrus Matěj10105  3064
11.Krejčí OndřejHnilica Vladimír5-8-76-62365
12.Brožek MichalŘíšský Pavel4-357 3175
13.Zeman LukášVaněček Petr66-10-7-62376
14.Hýža DanielGrus Matěj571  3086
15.Brožek MichalHnilica Vladimír1145  3096
16.Zeman LukášŘíšský Pavel-83-36732106
17.Hýža DanielVaněček Petr89-7  21  
18.Krejčí OndřejGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Lukáš31Hnilica Vladimír22
Hýža Daniel12Říšský Pavel13
Krejčí Ondřej12Vaněček Petr21
Brožek Michal40Grus Matěj03
16.25 až 16.45 utkání přítomen komisař pan Miroslav Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20513:444TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
-10-481-62301
2.Benák Libor
Melichar Jiří
 
 
Šmejkal Radek
Jirkovský Antonín ml.
 
 
-7-6-7  0302
3.Melichar JiříČerný Vít13-3-8-6 1303
4.Benák LiborŠmejkal Radek424  3013
5.Remunda Alexandros MatheosZítek Patrik-896-483223
6.Benák JanJirkovský Antonín ml.366  3033
7.Benák LiborČerný Vít-10-9-7  0334
8.Remunda Alexandros MatheosŠmejkal Radek693  3044
9.Benák JanZítek Patrik9126  3054
10.Melichar JiříJirkovský Antonín ml.-46-10853264
11.Remunda Alexandros MatheosČerný Vít975  3074
12.Benák JanŠmejkal Radek9-88-4103284
13.Melichar JiříZítek Patrik-11-106653294
14.Benák LiborJirkovský Antonín ml.667  30104
15.Benák JanČerný Vít         
16.Melichar JiříŠmejkal Radek         
17.Benák LiborZítek Patrik         
18.Remunda Alexandros MatheosJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Jiří21Černý Vít21
Benák Libor21Šmejkal Radek03
Remunda Alexandros Matheos30Zítek Patrik03
Benák Jan30Jirkovský Antonín ml.03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Jakub
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22556:474SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
10-4-711-52301
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
-9638 3111
3.Špaček ZbyněkChládek Luboš93-68 3121
4.Gajda JonášKarda Martin9-412 3131
5.Plachý LadislavHomolka Pavel8-7-6-4 1332
6.Plachý JiříŠmíd Jan376  3042
7.Gajda JonášChládek Luboš-76-88-82343
8.Plachý LadislavKarda Martin235  3053
9.Plachý JiříHomolka Pavel-5-3-5  0354
10.Špaček ZbyněkŠmíd Jan-576-7-72355
11.Plachý LadislavChládek Luboš638  3065
12.Plachý JiříKarda Martin566  3075
13.Špaček ZbyněkHomolka Pavel-10787 3185
14.Kubát PetrŠmíd Jan-9-12-8  0386
15.Plachý JiříChládek Luboš494  3096
16.Špaček ZbyněkKarda Martin969  30106
17.Kubát PetrHomolka Pavel-8    01  
18.Plachý LadislavŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Zbyněk31Chládek Luboš13
Gajda Jonáš11Karda Martin04
Plachý Ladislav21Homolka Pavel21
Plachý Jiří31Šmíd Jan21
Kubát Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14470:367TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
-87-65-72301
2.Nedvěd Matyáš
Škopek Stanislav
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
-9-5-7  0302
3.Nedvěd MatyášNoveský Leon969  3012
4.Bakalář DanielKolář Pavel-8964 3122
5.Myler MatějKruliš David157  3032
6.Škopek StanislavHuleš Petr3-6-8-6 1333
7.Bakalář DanielNoveský Leon4105  3043
8.Myler MatějKolář Pavel786  3053
9.Škopek StanislavKruliš David4-645 3163
10.Nedvěd MatyášHuleš Petr-10775 3173
11.Myler MatějNoveský Leon837  3083
12.Škopek StanislavKolář Pavel810-910 3193
13.Nedvěd MatyášKruliš David8-969 31103
14.Bakalář DanielHuleš Petr         
15.Škopek StanislavNoveský Leon         
16.Nedvěd MatyášKolář Pavel         
17.Bakalář DanielKruliš David         
18.Myler MatějHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedvěd Matyáš30Noveský Leon03
Bakalář Daniel20Kolář Pavel03
Myler Matěj30Kruliš David03
Škopek Stanislav21Huleš Petr11
Počet diváků: 5
vrchní rozhodčí - dohoda vedoucích klubů; na utkání přítomen komisař KR pan Miroslav Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Holub Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33456:522TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
11-68-4-72301
2.Hložek Tomáš
Pešek Ondřej
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-9-5-10  0302
3.Ondráček JanKoděra Filip1076  3012
4.Šindelář RadimŠtepka Miroslav-8-4-5  0313
5.Hložek TomášCafourek Tomáš-9-8-8  0314
6.Pešek OndřejHejda Václav11-5106 3124
7.Šindelář RadimKoděra Filip8912  3034
8.Hložek Tomᚊtepka Miroslav-4-6-4  0335
9.Pešek OndřejCafourek Tomáš-88-8663245
10.Ondráček JanHejda Václav-9-3-5  0346
11.Hložek TomášKoděra Filip-3-77-11 1347
12.Pešek OndřejŠtepka Miroslav-5-8-9  0348
13.Ondráček JanCafourek Tomáš627  3058
14.Šindelář RadimHejda Václav-6-4310-82359
15.Pešek OndřejKoděra Filip-9-11-10  03510
16.Ondráček JanŠtepka Miroslav         
17.Šindelář RadimCafourek Tomáš         
18.Hložek TomášHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondráček Jan21Koděra Filip22
Šindelář Radim12Štepka Miroslav30
Hložek Tomáš03Cafourek Tomáš12
Pešek Ondřej22Hejda Václav21
Počet diváků: 5
Utkání byl přítomen komisař KR p. Panský Miroslav

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy