Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:Dlask Ladislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30679:644TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Zacharda Jáchym
Rochowanski Pavel
 
 
865  3010
2.Košák Vojtěch
Šimeček Jan
 
 
Píša Radovan
Walker Clement Joe
 
 
101010  3020
3.Košák VojtěchZacharda Jáchym7-11-6-7 1321
4.Stránský MichalPíša Radovan9-10-610-72322
5.Bukovský RadekRochowanski Pavel-6-8-5  0323
6.Šimeček JanWalker Clement Joe-9696 3133
7.Stránský MichalZacharda Jáchym311-7-6-52334
8.Bukovský RadekPíša Radovan9-578 3144
9.Šimeček JanRochowanski Pavel913-810 3154
10.Košák VojtěchWalker Clement Joe879  3064
11.Bukovský RadekZacharda Jáchym8811  3074
12.Šimeček JanPíša Radovan-108-10-9 1375
13.Košák VojtěchRochowanski Pavel6-912-893285
14.Stránský MichalWalker Clement Joe-11-57-7 1386
15.Šimeček JanZacharda Jáchym8-55-6-92387
16.Košák VojtěchPíša Radovan42-10-1073297
17.Stránský MichalRochowanski Pavel46-10-9932107
18.Bukovský RadekWalker Clement Joe8-458 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Košák Vojtěch31Zacharda Jáchym31
Stránský Michal13Píša Radovan22
Bukovský Radek21Rochowanski Pavel13
Šimeček Jan22Walker Clement Joe12
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:Smejkal Tomáš
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Bradáč Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11443:344Lokodepo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Tomáš
Šilhán Josef
 
 
Chalupa Josef
Sysel Vojtěch
 
 
910-911 3110
2.Bradáč Petr
Batthyány Tibor
 
 
Šejvl Jakub
Blažek Martin
 
 
-11874 3120
3.Batthyány TiborŠejvl Jakub898  3030
4.Bradáč PetrBlažek Martin-1111910 3140
5.Šilhán JosefChalupa Josef7-5-9-11 1341
6.Smejkal TomášSysel Vojtěch56-94 3151
7.Bradáč PetrŠejvl Jakub565  3061
8.Šilhán JosefBlažek Martin16-713 3171
9.Smejkal TomášChalupa Josef783  3081
10.Batthyány TiborSysel Vojtěch6-66-643291
11.Šilhán JosefŠejvl Jakub9-857 31101
12.Smejkal TomášBlažek Martin         
13.Batthyány TiborChalupa Josef         
14.Bradáč PetrSysel Vojtěch         
15.Smejkal Tomᚊejvl Jakub         
16.Batthyány TiborBlažek Martin         
17.Bradáč PetrChalupa Josef         
18.Šilhán JosefSysel Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Batthyány Tibor20Šejvl Jakub03
Bradáč Petr20Blažek Martin02
Šilhán Josef21Chalupa Josef11
Smejkal Tomáš20Sysel Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:Horský Jindřich
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Kulichová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35591:616SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Martin
Řeháček Jiří
 
 
Čížek Jiří
Tauš Jiří
 
 
-97107 3110
2.Vesecký David
Makara Jakub
 
 
Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
-995-8-72311
3.Černý MartinGrubr Vojtěch107-810 3121
4.Vesecký DavidČížek Jiří-5-5-4  0322
5.Makara JakubBeneš Jiří1145  3032
6.Řeháček JiříTauš Jiří-10-79973242
7.Vesecký DavidGrubr Vojtěch5-6-125-32343
8.Makara JakubČížek Jiří-44-7-7 1344
9.Řeháček JiříBeneš Jiří-5-10-6  0345
10.Černý MartinTauš Jiří935  3055
11.Makara JakubGrubr Vojtěch788  3065
12.Řeháček JiříČížek Jiří-9-67-4 1366
13.Černý MartinBeneš Jiří-87-12-7 1367
14.Vesecký DavidTauš Jiří-7-4-3  0368
15.Řeháček JiříGrubr Vojtěch-10874 3178
16.Černý MartinČížek Jiří7-5-11-10 1379
17.Vesecký DavidBeneš Jiří-47-78-623710
18.Makara JakubTauš Jiří-962-8 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Martin22Grubr Vojtěch13
Vesecký David04Čížek Jiří40
Makara Jakub21Beneš Jiří31
Řeháček Jiří22Tauš Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Půlpán David
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:42606:696KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Půlpán David
 
 
Kváš Pavel
Hybler Martin
 
 
-667-773210
2.Khalaila Adam
Ghariani Sebastian
 
 
Merker Martin
Kabelka Jakub
 
 
-5-6-9  0311
3.Beran MatějKváš Pavel9-107-263221
4.Půlpán DavidMerker Martin-9-7-5  0322
5.Khalaila AdamKabelka Jakub-3-8-5  0323
6.Ghariani SebastianHybler Martin99-85 3133
7.Půlpán DavidKváš Pavel14-52-883243
8.Khalaila AdamMerker Martin-5-6-3  0344
9.Ghariani SebastianKabelka Jakub-4-8-3  0345
10.Beran MatějHybler Martin-115713 3155
11.Khalaila AdamKváš Pavel12-68-11113265
12.Filípek MartinMerker Martin-8-6-1  0366
13.Beran MatějKabelka Jakub-91912 3176
14.Půlpán DavidNechyba Radim-112610 3186
15.Filípek MartinKváš Pavel-4-51110-22387
16.Beran MatějMerker Martin6-8-9-8 1388
17.Půlpán DavidKabelka Jakub-4-38-5 1389
18.Khalaila AdamNechyba Radim-5-97-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Matěj31Kváš Pavel13
Půlpán David22Merker Martin40
Khalaila Adam13Kabelka Jakub31
Ghariani Sebastian11Hybler Martin02
Filípek Martin02Nechyba Radim11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Nedoma Jiří
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Novotný Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28625:564SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Pusch František
Fabíni Marek
 
 
11410  3010
2.Ullman Miloslav
Cedrych Milan
 
 
Mejsnar František
Obešlo Josef ml.
 
 
119-86 3120
3.Novák LiborFabíni Marek94-9-1-82321
4.Dvořák Milan ml.Pusch František10-9-95-52322
5.Cedrych MilanMejsnar František-5-11-7  0323
6.Ullman MiloslavObešlo Josef ml.796  3033
7.Dvořák Milan ml.Fabíni Marek105-9-883243
8.Cedrych MilanPusch František-5-10-8  0344
9.Ullman MiloslavMejsnar František9-8-9-9 1345
10.Novák LiborObešlo Josef ml.-7-578-102346
11.Cedrych MilanFabíni Marek-5-8-6  0347
12.Ullman MiloslavPusch František45-107 3157
13.Novák LiborMejsnar František4103  3067
14.Dvořák Milan ml.Obešlo Josef ml.352  3077
15.Ullman MiloslavFabíni Marek759  3087
16.Novák LiborPusch František6-569 3197
17.Dvořák Milan ml.Mejsnar František7-74-9732107
18.Cedrych MilanObešlo Josef ml.-6-11-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor22Fabíni Marek22
Dvořák Milan ml.31Pusch František22
Cedrych Milan03Mejsnar František22
Ullman Miloslav31Obešlo Josef ml.12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Drbohlav Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Krupka Martin
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Jančička Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:26600:571TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Vít
Fojtík Jan
 
 
Kutifel Josef ml.
Mareš Erik
 
 
84-6-763210
2.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Mečl Jan ml.
Salomon Daniel
 
 
-77910 3120
3.Hrnčíř JanKutifel Josef ml.5513  3030
4.Woznicki PatrikMareš Erik-6-6-4  0331
5.Fojtík JanMečl Jan ml.-13-4-8  0332
6.Bartošek VítSalomon Daniel958  3042
7.Woznicki PatrikKutifel Josef ml.-7-9-7  0343
8.Fojtík JanMareš Erik-5-9-4  0344
9.Bartošek VítMečl Jan ml.810-96 3154
10.Hrnčíř JanSalomon Daniel9105  3064
11.Fojtík JanKutifel Josef ml.9-5-610-82365
12.Bartošek VítMareš Erik1-36-13-92366
13.Hrnčíř JanMečl Jan ml.3116  3076
14.Skokan ViktorSalomon Daniel11711  3086
15.Bartošek VítKutifel Josef ml.8108  3096
16.Hrnčíř JanMareš Erik-9-897-72397
17.Skokan ViktorMečl Jan ml.5-1089 31107
18.Fojtík JanSalomon Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčíř Jan31Kutifel Josef ml.22
Woznicki Patrik02Mareš Erik40
Fojtík Jan03Mečl Jan ml.13
Bartošek Vít31Salomon Daniel03
Skokan Viktor20   
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy