Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:Kulichová Lenka
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Horský Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28643:598STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara Jakub
Vorlíček Luboš
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
5-85-5-122301
2.Řeháček Jiří
Černý Martin
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
-6-75-4 1302
3.Černý MartinDvořák Milan ml.-97-5-0 1303
4.Makara JakubLíska Tomáš56-11-683213
5.Vorlíček LubošUllman Miloslav11611  3023
6.Řeháček JiříNovák Libor4-9-7363233
7.Makara JakubDvořák Milan ml.3811  3043
8.Vorlíček LubošLíska Tomáš797  3053
9.Řeháček JiříUllman Miloslav1369  3063
10.Černý MartinNovák Libor77-6-11-102364
11.Vorlíček LubošDvořák Milan ml.912-1010 3174
12.Řeháček JiříLíska Tomáš-76-9-3 1375
13.Černý MartinUllman Miloslav-10755 3185
14.Makara JakubNovák Libor8-4-10-9 1386
15.Řeháček JiříDvořák Milan ml.-10-97973296
16.Černý MartinLíska Tomáš78-4-10832106
17.Makara JakubUllman Miloslav97   20  
18.Vorlíček LubošNovák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černý Martin22Dvořák Milan ml.13
Makara Jakub21Líska Tomáš13
Vorlíček Luboš30Ullman Miloslav03
Řeháček Jiří31Novák Libor21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36678:676SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ghariani Sebastian
Filípek Martin
 
 
Bartošek Vít
Dudek Jaroslav
 
 
-884-963210
2.Beran Matěj
Půlpán David
 
 
Fojtík Jan
Hrnčíř Jan
 
 
8-6-5-9 1311
3.Půlpán DavidBartošek Vít9-99-8-82312
4.Filípek MartinHrnčíř Jan-94-39113222
5.Ghariani SebastianFojtík Jan8-7812 3132
6.Beran MatějDudek Jaroslav738  3042
7.Filípek MartinBartošek Vít-2-7-5  0343
8.Ghariani SebastianHrnčíř Jan-810-10-8 1344
9.Beran MatějFojtík Jan-12887 3154
10.Půlpán DavidDudek Jaroslav4-7917 3164
11.Ghariani SebastianBartošek Vít-84-4-2 1365
12.Beran MatějHrnčíř Jan-7-9-5  0366
13.Půlpán DavidFojtík Jan575  3076
14.Filípek MartinDudek Jaroslav9-6-8863286
15.Beran MatějBartošek Vít5-857 3196
16.Půlpán DavidHrnčíř Jan-10-6-5  0397
17.Filípek MartinFojtík Jan11-810-7-32398
18.Ghariani SebastianDudek Jaroslav84-9-9432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Půlpán David22Bartošek Vít31
Filípek Martin22Hrnčíř Jan31
Ghariani Sebastian22Fojtík Jan13
Beran Matěj31Dudek Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Dlask Ladislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1033:37658:649SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Mečl Jan ml.
Rose Radek
 
 
639  3010
2.Šimeček Jan
Jamrich Robert
 
 
Mareš Erik
Kutifel Josef ml.
 
 
-9-88-10 1311
3.Stránský MichalKutifel Josef ml.-106108 3121
4.Bukovský RadekMareš Erik10-36-9-92322
5.Jamrich RobertMečl Jan ml.-8-7-5  0323
6.Šimeček JanRose Radek-898-463233
7.Bukovský RadekKutifel Josef ml.-647-9-122334
8.Jamrich RobertMareš Erik66-6-9-92335
9.Šimeček JanMečl Jan ml.6-812-7-52336
10.Stránský MichalRose Radek6-4-9773246
11.Jamrich RobertKutifel Josef ml.-128-6993256
12.Šimeček JanMareš Erik1-8-1210-72357
13.Stránský MichalMečl Jan ml.868  3067
14.Bukovský RadekRose Radek-10-67-10 1368
15.Šimeček JanKutifel Josef ml.6-72-7-92369
16.Stránský MichalMareš Erik-85-7-6 13610
17.Antoš PetrMečl Jan ml.-6-7   02  
18.Jamrich RobertRose Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Michal31Kutifel Josef ml.22
Bukovský Radek03Mareš Erik40
Jamrich Robert12Mečl Jan ml.21
Šimeček Jan13Rose Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:Smejkal Tomáš
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Bradáč Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20530:477Lokodepo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Jindrák Lukáš
 
 
Mejsnar František
Obešlo Josef ml.
 
 
7-9-6-8 1301
2.Smejkal Tomáš
Šilhán Josef
 
 
Fabíni Marek
Pusch František
 
 
59-88 3111
3.Bradáč PetrPusch František789  3021
4.Jindrák LukášFabíni Marek85-86 3131
5.Šilhán JosefObešlo Josef ml.118-911 3141
6.Smejkal TomášMejsnar František-7-4-7  0342
7.Jindrák LukášPusch František-10593 3152
8.Šilhán JosefFabíni Marek697  3062
9.Smejkal TomášObešlo Josef ml.-97-9-9 1363
10.Bradáč PetrMejsnar František-7357 3173
11.Šilhán JosefPusch František118-99 3183
12.Smejkal TomášFabíni Marek989  3093
13.Bradáč PetrObešlo Josef ml.-68-68-62394
14.Jindrák LukášMejsnar František-55-89932104
15.Smejkal TomášPusch František         
16.Bradáč PetrFabíni Marek         
17.Jindrák LukášObešlo Josef ml.         
18.Šilhán JosefMejsnar František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr21Pusch František03
Jindrák Lukáš30Fabíni Marek03
Šilhán Josef30Obešlo Josef ml.21
Smejkal Tomáš12Mejsnar František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Konya Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:Nechyba Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Vršovský Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35679:674KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Radim
Kabelka Jakub
 
 
Balog Roland
Vavák Pavel
 
 
5-10-46-32301
2.Jedlička Karel
Vršovský Tadeáš
 
 
Zajíček Pavel
Glogar Jaroslav
 
 
-68-9-8 1302
3.Nechyba RadimBalog Roland-4910-7-62303
4.Vršovský TadeášZajíček Pavel-714-6473213
5.Jedlička KarelGlogar Jaroslav595  3023
6.Kabelka JakubVavák Pavel4-107-1023233
7.Vršovský TadeášBalog Roland2-8-3-9 1334
8.Jedlička KarelZajíček Pavel-6-5-6  0335
9.Kabelka JakubGlogar Jaroslav69-96 3145
10.Nechyba RadimVavák Pavel697  3055
11.Jedlička KarelBalog Roland-4-61010-82356
12.Kabelka JakubZajíček Pavel7-689 3166
13.Nechyba RadimGlogar Jaroslav11-498 3176
14.Vršovský TadeášVavák Pavel759  3086
15.Kabelka JakubBalog Roland-6-9-6  0387
16.Nechyba RadimZajíček Pavel3-4-7-7 1388
17.Vršovský TadeášGlogar Jaroslav-1167-993298
18.Jedlička KarelVavák Pavel-810-87932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nechyba Radim22Balog Roland40
Vršovský Tadeáš31Zajíček Pavel22
Jedlička Karel22Glogar Jaroslav04
Kabelka Jakub31Vavák Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky u PrahyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Sobíšek Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Matas Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6381:186SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Rambousek Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
Žáček Josef
Jirásek Jiří
 
 
284  3020
3.Rambousek Jiří ml.Jirásek Jiří-8356 3130
4.Grubr VojtěchŽáček Josef995  3040
5.Beneš JiříVodňanský Martin364  3050
6.Čížek JiříWO    3060
7.Grubr VojtěchJirásek Jiří-4-7-13  0361
8.Beneš JiříŽáček Josef4-666 3171
9.Čížek JiříVodňanský Martin8123  3081
10.Rambousek Jiří ml.WO    3091
11.Beneš JiříJirásek Jiří21-910 31101
12.Čížek JiříŽáček Josef655  30  
13.Rambousek Jiří ml.Vodňanský Martin         
14.Grubr Vojtěch         
15.Čížek JiříJirásek Jiří         
16.Rambousek Jiří ml.Žáček Josef         
17.Grubr VojtěchVodňanský Martin         
18.Beneš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rambousek Jiří ml.10Jirásek Jiří12
Grubr Vojtěch11Žáček Josef02
Beneš Jiří30Vodňanský Martin02
Čížek Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Blažek Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20522:504TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Papírník Pavel
 
 
Alka Rostislav
Lebeda Lukáš
 
 
916-98 3110
2.Šejvl Jakub
Blažek Martin
 
 
Rochowanski Pavel
Píša Radovan
 
 
9-13-6-5 1311
3.Blažek MartinAlka Rostislav-2-4-6  0312
4.Šejvl JakubPíša Radovan8-765 3122
5.Papírník PavelRochowanski Pavel-68-11783232
6.Chalupa Josef ml.Lebeda Lukáš-58-11783242
7.Šejvl JakubAlka Rostislav799  3052
8.Papírník PavelPíša Radovan3-878 3162
9.Chalupa Josef ml.Rochowanski Pavel613-57 3172
10.Blažek MartinLebeda Lukáš4911  3082
11.Papírník PavelAlka Rostislav18-7-5-8 1383
12.Chalupa Josef ml.Píša Radovan11109  3093
13.Blažek MartinRochowanski Pavel-59-9-2 1394
14.Šejvl JakubLebeda Lukáš757  30104
15.Chalupa Josef ml.Alka Rostislav         
16.Blažek MartinPíša Radovan         
17.Šejvl JakubRochowanski Pavel         
18.Papírník PavelLebeda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Martin12Alka Rostislav21
Šejvl Jakub30Píša Radovan03
Papírník Pavel21Rochowanski Pavel12
Chalupa Josef ml.30Lebeda Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy