Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35592:599SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ghariani Sebastian
Filípek Martin
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
-9-10-6  0301
2.Beran Matěj
Půlpán David
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
-85-9533211
3.Půlpán DavidDvořák Milan ml.-9-410-8 1312
4.Filípek MartinLíska Tomáš-5-5-7  0313
5.Ghariani SebastianNovák Libor-76-9463223
6.Beran MatějUllman Miloslav785  3033
7.Filípek MartinDvořák Milan ml.58-2-8-52334
8.Ghariani SebastianLíska Tomáš577  3044
9.Beran MatějNovák Libor829  3054
10.Půlpán DavidUllman Miloslav6-8-7-9 1355
11.Ghariani SebastianDvořák Milan ml.-8888 3165
12.Beran MatějLíska Tomáš7810  3075
13.Půlpán DavidNovák Libor15-7-74-52376
14.Filípek MartinUllman Miloslav-3-110-9 1377
15.Beran MatějDvořák Milan ml.-11-14-7  0378
16.Půlpán DavidLíska Tomáš-96-7-9 1379
17.Filípek MartinNovák Libor-76-9-5 13710
18.Ghariani SebastianUllman Miloslav8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Půlpán David04Dvořák Milan ml.31
Filípek Martin04Líska Tomáš22
Ghariani Sebastian30Novák Libor22
Beran Matěj31Ullman Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:Kulichová Lenka
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Horský Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:22521:479STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
3-34-693210
2.Černý Martin
Řeháček Jiří
 
 
Hrnčíř Jan
Fojtík Jan
 
 
-11-4-8  0311
3.Makara JakubBartošek Vít8-3-46-82312
4.Řeháček JiříHrnčíř Jan-59-12-12 1313
5.Vorlíček LubošFojtík Jan4-569 3123
6.Černý MartinHervert Josef9-11-21093233
7.Řeháček JiříBartošek Vít7-5-5543243
8.Vorlíček LubošHrnčíř Jan4811  3053
9.Černý MartinFojtík Jan-9848 3163
10.Makara JakubHervert Josef10-943 3173
11.Vorlíček LubošBartošek Vít448  3083
12.Černý MartinHrnčíř Jan87-3-673293
13.Makara JakubFojtík Jan158-8-9432103
14.Řeháček JiříHervert Josef-6-688-1123  
15.Černý MartinBartošek Vít         
16.Makara JakubHrnčíř Jan         
17.Řeháček JiříFojtík Jan         
18.Vorlíček LubošHervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makara Jakub21Bartošek Vít12
Řeháček Jiří11Hrnčíř Jan12
Vorlíček Luboš30Fojtík Jan03
Černý Martin30Hervert Josef02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Smejkal Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39669:676SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Josef
Smejkal Tomáš
 
 
Kutifel Josef ml.
Mareš Erik
 
 
-786-8-72301
2.Bradáč Petr
Jindrák Lukáš
 
 
Mečl Jan ml.
Rose Radek
 
 
8-93-633211
3.Šilhán JosefKutifel Josef ml.-958-15-52312
4.Jindrák LukášMareš Erik9-94-893222
5.Bradáč PetrMečl Jan ml.5117  3032
6.Smejkal TomášRose RadekŽ-9-571093242
7.Jindrák LukášKutifel Josef ml.-7-5-12  0343
8.Bradáč PetrMareš Erik-71-11-7 1344
9.Smejkal TomášMečl Jan ml.87-109 3154
10.Šilhán JosefRose Radek638  3064
11.Bradáč PetrKutifel Josef ml.674  3074
12.Smejkal TomášMareš Erik-65-6-5 1375
13.Šilhán JosefMečl Jan ml.-68-8-7 1376
14.Jindrák LukášRose Radek-988-9133286
15.Smejkal TomášKutifel Josef ml.-10-67-5 1387
16.Šilhán JosefMareš Erik-711-9-10 1388
17.Jindrák LukášMečl Jan ml.-9-11-6  0389
18.Bradáč PetrRose Radek-7-4-1  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Josef13Kutifel Josef ml.31
Jindrák Lukáš22Mareš Erik31
Bradáč Petr22Mečl Jan ml.22
Smejkal Tomáš22Rose Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Knobloch Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26567:519TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košák Vojtěch
Jamrich Robert
 
 
Mejsnar František
Obešlo Josef ml.
 
 
8-7-85-72301
2.Stránský Michal
Antoš Petr
 
 
Pusch František
Fabíni Marek
 
 
-97-61173211
3.Stránský MichalObešlo Josef ml.210-97 3121
4.Jamrich RobertMejsnar František38-310 3131
5.Antoš PetrPusch František-9-6-3  0332
6.Košák VojtěchFabíni Marek687  3042
7.Jamrich RobertObešlo Josef ml.661  3052
8.Antoš PetrMejsnar František-8993 3162
9.Košák VojtěchPusch František88-8-663272
10.Stránský MichalFabíni Marek108-3-8-72373
11.Antoš PetrObešlo Josef ml.-8-107933283
12.Košák VojtěchMejsnar František-10-20-4 1384
13.Stránský MichalPusch František-6-761153294
14.Jamrich RobertFabíni Marek-9-4-8  0395
15.Košák VojtěchObešlo Josef ml.278  30105
16.Stránský MichalMejsnar František         
17.Jamrich RobertPusch František         
18.Antoš PetrFabíni Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Michal21Obešlo Josef ml.04
Jamrich Robert21Mejsnar František12
Antoš Petr21Pusch František12
Košák Vojtěch31Fabíni Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Čížková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22529:494SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
Zajíček Pavel
Glogar Jaroslav
 
 
6-5712 3110
2.Čížek Jiří
Rambousek Jiří ml.
 
 
Balog Roland
Vavák Pavel
 
 
6-78-783220
3.Rambousek Jiří ml.Zajíček Pavel-106-6-7 1321
4.Beneš JiříBalog Roland-3-5-9  0322
5.Grubr VojtěchGlogar Jaroslav-795-893232
6.Čížek JiříVavák Pavel697  3042
7.Beneš JiříZajíček Pavel-67-14-7 1343
8.Grubr VojtěchBalog Roland11-7117 3153
9.Čížek JiříGlogar Jaroslav348  3063
10.Rambousek Jiří ml.Vavák Pavel-7-8-10  0364
11.Grubr VojtěchZajíček Pavel91111  3074
12.Čížek JiříBalog Roland6-7126 3184
13.Matas JanGlogar Jaroslav-5-741233294
14.Beneš JiříVavák PavelŽ6-888 31104
15.Čížek JiříZajíček Pavel         
16.Matas JanBalog Roland         
17.Beneš JiříGlogar Jaroslav         
18.Grubr VojtěchVavák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rambousek Jiří ml.02Zajíček Pavel21
Beneš Jiří12Balog Roland12
Grubr Vojtěch30Glogar Jaroslav03
Čížek Jiří30Vavák Pavel12
Matas Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Vršovský Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky u PrahyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:Nechyba Zdeněk
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Konya Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2350:199KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kváš Pavel
Jedlička Karel
 
 
Žáček Josef
Vodňanský Martin
 
 
966  3010
2.Merker Martin
Kabelka Jakub
 
 
Jirásek Jiří
Levenec Petr
 
 
875  3020
3.Kváš PavelLevenec Petr7-653 3130
4.Merker MartinJirásek Jiří646  3040
5.Vršovský Tadeᚎáček Josef-98148 3150
6.Kabelka JakubVodňanský Martin575  3060
7.Merker MartinLevenec Petr335  3070
8.Vršovský TadeášJirásek Jiří865  3080
9.Kabelka JakubŽáček Josef474  3090
10.Kváš PavelVodňanský Martin535  30100
11.Vršovský TadeášLevenec Petr         
12.Kabelka JakubJirásek Jiří         
13.Kváš PavelŽáček Josef         
14.Merker MartinVodňanský Martin         
15.Kabelka JakubLevenec Petr         
16.Kváš PavelJirásek Jiří         
17.Merker MartinŽáček Josef         
18.Vršovský TadeášVodňanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kváš Pavel20Levenec Petr02
Merker Martin20Jirásek Jiří02
Vršovský Tadeáš20Žáček Josef02
Kabelka Jakub20Vodňanský Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy