Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Drbohlav Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Krupka Martin
Datum dle rozpisu20. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Jančička Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13458:310TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek Vít
Skokan Viktor
 
 
Blažek Martin
Chalupa Josef ml.
 
 
482  3010
2.Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Bartošek VítBlažek Martin45-37 3130
4.Woznicki PatrikChalupa Josef ml.8-69-683240
5.Skokan ViktorPapírník Pavel-10-98-7 1341
6.Hrnčíř JanWO    3051
7.Woznicki PatrikBlažek Martin107-6-6-112352
8.Skokan ViktorChalupa Josef ml.3410  3062
9.Hrnčíř JanPapírník Pavel8-687 3172
10.Bartošek VítWO    3082
11.Skokan ViktorBlažek Martin-79-8983292
12.Hrnčíř JanChalupa Josef ml.7-838 31102
13.Bartošek VítPapírník Pavel8    10  
14.Woznicki Patrik         
15.Hrnčíř JanBlažek Martin         
16.Bartošek VítChalupa Josef ml.         
17.Woznicki PatrikPapírník Pavel         
18.Hervert Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartošek Vít10Blažek Martin12
Woznicki Patrik11Chalupa Josef ml.03
Skokan Viktor21Papírník Pavel11
Hrnčíř Jan20   
WO30WO03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2Rozhodčí:Nedoma Jiří
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34535:566TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
Alka Rostislav
Walker Clement Joe
 
 
9-935 3110
2.Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
Rochowanski Pavel
Píša Radovan
 
 
9-11-13-7 1311
3.Novák LiborPíša Radovan-85-98-102312
4.Dvořák Milan ml.Rochowanski Pavel-7-986-112313
5.Ullman MiloslavWalker Clement Joe9-1165 3123
6.Líska TomášAlka Rostislav9-13-99-62324
7.Dvořák Milan ml.Píša Radovan-6-6-7  0325
8.Ullman MiloslavRochowanski Pavel-7-9-10  0326
9.Líska TomášWalker Clement Joe4810  3036
10.Novák LiborAlka Rostislav-8-8-6  0337
11.Ullman MiloslavPíša Radovan2-6-77-72338
12.Líska TomášRochowanski Pavel-2-8-4  0339
13.Novák LiborWalker Clement Joe7911  3049
14.Dvořák Milan ml.Alka Rostislav6-89-8113259
15.Líska TomášPíša Radovan-2-4-10  03510
16.Novák LiborRochowanski Pavel         
17.Dvořák Milan ml.Walker Clement Joe         
18.Ullman MiloslavAlka Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor12Píša Radovan40
Dvořák Milan ml.12Rochowanski Pavel30
Ullman Miloslav12Walker Clement Joe03
Líska Tomáš13Alka Rostislav21
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40631:683TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Matěj
Půlpán David
 
 
Zajíček Pavel
Glogar Jaroslav
 
 
86-8-1083210
2.Podrazil Václav
Ghariani Sebastian
 
 
Balog Roland
Vavák Pavel
 
 
-996-1093220
3.Půlpán DavidZajíček Pavel9-6-5-6 1321
4.Beran MatějBalog Roland-108-1-7 1322
5.Podrazil VáclavGlogar Jaroslav5410  3032
6.Ghariani SebastianŽVavák Pavel-858-3-82333
7.Beran MatějZajíček Pavel-2596 3143
8.Podrazil VáclavBalog Roland8-9-77-62344
9.Ghariani SebastianGlogar Jaroslav-78-5-7 1345
10.Půlpán DavidVavák Pavel-8-459-82346
11.Podrazil VáclavZajíček Pavel-6-10-2  0347
12.Ghariani SebastianBalog Roland-4-7-6  0348
13.Půlpán DavidGlogar Jaroslav-6695 3158
14.Beran MatějVavák Pavel-1067-1083268
15.Ghariani SebastianZajíček Pavel-11-11-6  0369
16.Půlpán DavidBalog Roland-412-8653279
17.Beran MatějGlogar Jaroslav7-710-5-723710
18.Podrazil VáclavVavák Pavel108-6  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Půlpán David22Zajíček Pavel31
Beran Matěj22Balog Roland31
Podrazil Václav12Glogar Jaroslav22
Ghariani Sebastian04Vavák Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky u PrahyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:Kulichová Lenka
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Horský Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13467:294STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Černý Martin
Vesecký David
 
 
Veselý Milan
Špaček Michal
 
 
-15-87-10 1311
3.Černý MartinVeselý Milan68-9-2-32312
4.Makara JakubŠpaček Michal-7778 3122
5.Vorlíček LubošŽáček Josef726  3032
6.Vesecký DavidWO    3042
7.Makara JakubVeselý Milan3-8913 3152
8.Vorlíček LubošŠpaček Michal34-56 3162
9.Vesecký DavidŽáček Josef9108  3072
10.Černý MartinWO    3082
11.Vorlíček LubošVeselý Milan3-997 3192
12.Vesecký DavidŠpaček Michal-7-11-5  0393
13.Černý MartinŽáček JosefWO    30103
14.Makara JakubWO    30  
15.Vesecký DavidVeselý Milan         
16.Černý MartinŠpaček Michal         
17.Makara JakubŽáček Josef         
18.Vorlíček Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černý Martin01Veselý Milan12
Makara Jakub20Špaček Michal12
Vorlíček Luboš30Žáček Josef02
Vesecký David11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokodepo LiberecVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/63, 46014 LiberecRozhodčí:Smejkal Tomáš
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Bradáč Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36559:633KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Tomáš
Šilhán Josef
 
 
Kabelka Jakub
Merker Martin
 
 
-5-8-5  0301
2.Bradáč Petr
Jindrák Lukáš
 
 
Jedlička Karel
Nechyba Radim
 
 
8-5-6-5 1302
3.Jindrák LukášMerker Martin-7-0-9  0303
4.Šilhán JosefNechyba Radim-9-78-1 1304
5.Bradáč PetrJedlička Karel8-1010-8-72305
6.Smejkal TomášVršovský Tadeáš388  3015
7.Šilhán JosefMerker Martin8-7-87103225
8.Bradáč PetrNechyba Radim998  3035
9.Smejkal TomášJedlička Karel5-4-6583245
10.Jindrák LukášVršovský Tadeáš979  3055
11.Bradáč PetrMerker Martin-5-4-7  0356
12.Smejkal TomášNechyba Radim9-10-66-92357
13.Jindrák LukášJedlička Karel-6-49-9 1358
14.Šilhán JosefVršovský Tadeᚎ-6-899103268
15.Smejkal TomášMerker Martin-997-5-82369
16.Jindrák LukášNechyba Radim109-6-7-1023610
17.Šilhán JosefJedlička Karel-5    01  
18.Bradáč PetrKabelka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jindrák Lukáš13Merker Martin31
Šilhán Josef21Nechyba Radim31
Bradáč Petr12Jedlička Karel21
Smejkal Tomáš22Vršovský Tadeáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Dlask Ladislav st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29636:587TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Antoš Petr
 
 
Grubr Vojtěch
Matas Jan
 
 
-9-39253210
2.Kolář Vlastimil
Jamrich Robert
 
 
Čížek Jiří
Rambousek Jiří ml.
 
 
366  3020
3.Stránský MichalČížek Jiří-7-56-6 1321
4.Jamrich RobertGrubr Vojtěch-8-677-102322
5.Antoš PetrRambousek Jiří ml.687  3032
6.Šimeček JanMatas Jan398  3042
7.Jamrich RobertČížek Jiří-8-6-6  0343
8.Antoš PetrGrubr Vojtěch926  3053
9.Šimeček JanRambousek Jiří ml.879  3063
10.Stránský MichalMatas Jan9-1299 3173
11.Antoš PetrČížek Jiří-6-10-8  0374
12.Šimeček JanGrubr Vojtěch-5-959-72375
13.Stránský MichalRambousek Jiří ml.47-9-11103285
14.Jamrich RobertMatas Jan8-982 3195
15.Šimeček JanČížek Jiří-56-48-112396
16.Stránský MichalGrubr Vojtěch-98-4-6 1397
17.Jamrich RobertRambousek Jiří ml.314-5-8732107
18.Antoš PetrMatas Jan13-64-10832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal22Čížek Jiří40
Jamrich Robert22Grubr Vojtěch31
Antoš Petr21Rambousek Jiří ml.04
Šimeček Jan22Matas Jan03
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy