Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Louženský Luboš
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29608:582TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda Jáchym
Rochowanski Jan
 
 
Vorlíček Luboš
Černý Martin
 
 
594  3010
2.Lebeda Lukáš
Píša Radovan
 
 
Makara Jakub
Vesecký David
 
 
998  3020
3.Rochowanski JanVorlíček Luboš-5-67-5 1321
4.Lebeda LukášMakara Jakub-4-7-10  0322
5.Zacharda JáchymČerný Martin8910  3032
6.Píša RadovanVesecký David835  3042
7.Lebeda LukášVorlíček Luboš-7-7-10  0343
8.Zacharda JáchymMakara Jakub-868-6-92344
9.Píša RadovanČerný Martin1166  3054
10.Rochowanski JanVesecký David1284  3064
11.Zacharda JáchymVorlíček Luboš-1096-6-82365
12.Píša RadovanMakara Jakub6-6611 3175
13.Rochowanski JanČerný Martin-7-9-6  0376
14.Lebeda LukášVesecký David8-11-7983286
15.Píša RadovanVorlíček Luboš3-9-7-5 1387
16.Rochowanski JanMakara Jakub-4-3-7  0388
17.Lebeda LukášČerný Martin-9-510753298
18.Zacharda JáchymVesecký David357  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rochowanski Jan13Vorlíček Luboš40
Lebeda Lukáš22Makara Jakub31
Zacharda Jáchym22Černý Martin13
Píša Radovan31Vesecký David04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Blažek Martin
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Pelant Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32345:441SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šejvl Jakub
Blažek Martin
 
 
Podrazil Václav
Ghariani Sebastian
 
 
-10-68-9 1301
2.Papírník Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
Beran Matěj
Půlpán David
 
 
-2-6-3  0302
3.Chalupa Josef ml.Půlpán David-4-855-92303
4.Papírník PavelGhariani Sebastian-5-9-8  0304
5.Blažek MartinBeran Matěj286  3014
6.Šejvl JakubPodrazil Václav-9-8-5  0315
7.Papírník PavelPůlpán David-4-793-102316
8.Blažek MartinGhariani Sebastian10-510-653226
9.Šejvl JakubBeran Matěj10-5-9-3 1327
10.Chalupa Josef ml.Podrazil Václav-4-5-4  0328
11.Blažek MartinPůlpán David-13-8-6  0329
12.Šejvl JakubGhariani Sebastian-4-5-11  03210
13.Chalupa Josef ml.Beran Matěj         
14.Papírník PavelPodrazil Václav         
15.Šejvl JakubPůlpán David         
16.Chalupa Josef ml.Ghariani Sebastian         
17.Papírník PavelBeran Matěj         
18.Blažek MartinPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chalupa Josef ml.02Půlpán David30
Papírník Pavel02Ghariani Sebastian21
Blažek Martin21Beran Matěj11
Šejvl Jakub03Podrazil Václav20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Čížková Jana
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Tauš Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19500:467SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grubr Vojtěch
Beneš Jiří
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
8-1198 3110
2.Rambousek Jiří ml.
Čížek Jiří
 
 
Líska Tomáš
Ullman Miloslav
 
 
-13-12-3  0311
3.Grubr VojtěchLíska Tomáš6-12158 3121
4.Beneš JiříDvořák Milan ml.-11-914-1 1322
5.Rambousek Jiří ml.Novák Libor999  3032
6.Čížek JiříUllman Miloslav-967-373242
7.Beneš JiříLíska Tomáš-8-2-6  0343
8.Rambousek Jiří ml.Dvořák Milan ml.-6-89793253
9.Čížek JiříNovák Libor985  3063
10.Grubr VojtěchUllman Miloslav-73-10373273
11.Rambousek Jiří ml.Líska Tomáš38-49 3183
12.Čížek JiříDvořák Milan ml.967  3093
13.Grubr VojtěchNovák Libor4-12109 31103
14.Beneš JiříUllman Miloslav-7-57  12  
15.Čížek JiříLíska Tomáš         
16.Grubr VojtěchDvořák Milan ml.         
17.Beneš JiříNovák Libor         
18.Rambousek Jiří ml.Ullman Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch30Líska Tomáš12
Beneš Jiří02Dvořák Milan ml.12
Rambousek Jiří ml.30Novák Libor03
Čížek Jiří30Ullman Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Konya Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, 40003 Ústí nad Labem - StřekovRozhodčí:Vršovský Rudolf
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Nechyba Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19492:436KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Karel
Nechyba Radim
 
 
Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
-7-7-8  0301
2.Merker Martin
Kabelka Jakub
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
-611610 3111
3.Nechyba RadimHrnčíř Jan211-97 3121
4.Jedlička KarelBartošek Vít-6125-1043231
5.Vršovský TadeášHervert Josef-63-71043241
6.Kabelka JakubWoznicki Patrik726  3051
7.Jedlička KarelHrnčíř Jan6610  3061
8.Vršovský TadeášBartošek Vít10-568 3171
9.Kabelka JakubHervert Josef9-44-883281
10.Nechyba RadimWoznicki Patrik498  3091
11.Vršovský TadeášHrnčíř Jan-412-7-6 1392
12.Kabelka JakubBartošek Vít-4-57-9 1393
13.Nechyba RadimHervert Josef7-857 31103
14.Jedlička KarelWoznicki Patrik3-8   11  
15.Kabelka JakubHrnčíř Jan         
16.Nechyba RadimBartošek Vít         
17.Jedlička KarelHervert Josef         
18.Vršovský TadeášWoznicki Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechyba Radim30Hrnčíř Jan12
Jedlička Karel20Bartošek Vít12
Vršovský Tadeáš21Hervert Josef03
Kabelka Jakub21Woznicki Patrik02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky u PrahyVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, RoztokyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32376:458SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Levenec Petr
 
 
Kutifel Josef ml.
Mareš Erik
 
 
-76-9-9 1301
2.Špaček Michal
Veselý Milan
 
 
Rose Radek
Salomon Daniel
 
 
766  3011
3.Veselý MilanKutifel Josef ml.-4-1011-7 1312
4.Jirásek JiříMareš Erik-12-3-6  0313
5.Levenec PetrRose Radek-4-969-72314
6.Špaček MichalSalomon Daniel-8-103-10 1315
7.Jirásek JiříKutifel Josef ml.11-8-7-5 1316
8.Levenec PetrMareš Erik10-7-9783226
9.Špaček MichalRose Radek-7-4-6  0327
10.Veselý MilanSalomon Daniel9-7-10-8 1328
11.Levenec PetrKutifel Josef ml.-9-4-6  0329
12.Žáček JosefMareš Erik-5-7-4  03210
13.Veselý MilanRose Radek6    10  
14.Jirásek JiříSalomon Daniel         
15.Žáček JosefKutifel Josef ml.         
16.Veselý MilanMareš Erik         
17.Jirásek JiříRose Radek         
18.Levenec PetrSalomon Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Milan02Kutifel Josef ml.30
Jirásek Jiří02Mareš Erik21
Levenec Petr12Rose Radek20
Špaček Michal02Salomon Daniel20
Žáček Josef01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradební 317, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Balcar Jaromír
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Kaňka Luděk st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21536:481TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Lauber Jakub
 
 
Mejsnar František
Obešlo Josef ml.
 
 
5-10-2-7 1301
2.Zajíček Pavel
Glogar Jaroslav
 
 
Pusch František
Fabíni Marek
 
 
8-68-763211
3.Balog RolandMejsnar František-10357 3121
4.Glogar JaroslavFabíni Marek108-5-873231
5.Lauber JakubPusch František-128-6-10 1332
6.Zajíček PavelObešlo Josef ml.5-1064 3142
7.Glogar JaroslavMejsnar František8410  3052
8.Lauber JakubFabíni Marek-4-129-7 1353
9.Zajíček PavelPusch František5-11-8973263
10.Balog RolandObešlo Josef ml.1010-12-873273
11.Lauber JakubMejsnar František-91056 3183
12.Lapka MiroslavFabíni Marek59-49 3193
13.Balog RolandPusch František589  30103
14.Glogar JaroslavObešlo Josef ml.-78   11  
15.Lapka MiroslavMejsnar František         
16.Balog RolandFabíni Marek         
17.Glogar JaroslavPusch František         
18.Lauber JakubObešlo Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland30Mejsnar František03
Glogar Jaroslav20Fabíni Marek12
Lauber Jakub12Pusch František12
Zajíček Pavel20Obešlo Josef ml.02
Lapka Miroslav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy