Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35549:622TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Marek David
Stránský Matěj
 
 
76-6-8-82301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-9-8-8  0302
3.Vašíček JanMarek David10-8-7-7 1303
4.Koníček MichalŠkalda Jan-5-6-3  0304
5.Darmovzal ZdeněkBezdíček Martin4-7-57-42305
6.Flíbor ZbyněkStránský Matěj8-1059 3115
7.Koníček MichalMarek David-6-6-2  0316
8.Darmovzal ZdeněkŠkalda Jan895  3026
9.Flíbor ZbyněkBezdíček Martin6-1888 3136
10.Vašíček JanStránský Matěj99-312 3146
11.Darmovzal ZdeněkMarek David-5-9-7  0347
12.Flíbor ZbyněkŠkalda Jan75-28 3157
13.Vašíček JanBezdíček Martin-58-710-82358
14.Koníček MichalStránský Matěj18-1698 3168
15.Flíbor ZbyněkMarek David-9-68-6 1369
16.Vašíček JanŠkalda Jan-19-6-7 13610
17.Koníček MichalBezdíček Martin         
18.Darmovzal ZdeněkStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíček Jan13Marek David40
Koníček Michal12Škalda Jan22
Darmovzal Zdeněk12Bezdíček Martin21
Flíbor Zbyněk31Stránský Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22499:456TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Sedlář Jakub
Dospíšil Jiří ml.
 
 
107-108 3110
2.Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Vitula Josef
 
 
346  3020
3.Mocek JanDospíšil Jiří ml.-9-5-4  0321
4.Kurka MilanSedlář Jakub-5-7-7  0322
5.Kolařík JanVitula Josef7-518 3132
6.Novák DavidDospíšil Pavel ml.697  3042
7.Kurka MilanDospíšil Jiří ml.-5-97-4 1343
8.Kolařík JanSedlář Jakub57-46 3153
9.Novák DavidVitula Josef-10746 3163
10.Mocek JanDospíšil Pavel ml.964  3073
11.Kolařík JanDospíšil Jiří ml.-6WO   0374
12.Novák DavidSedlář Jakub-7-768-82375
13.Mocek JanVitula Josef-45812 3185
14.Kurka MilanDospíšil Pavel ml.625  3095
15.Novák DavidDospíšil Jiří ml.6-9-78932105
16.Mocek JanSedlář Jakub-4-5-9  03  
17.Kurka MilanVitula Josef-8    01  
18.Hrdlička PetrDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan21Dospíšil Jiří ml.31
Kurka Milan12Sedlář Jakub21
Kolařík Jan21Vitula Josef03
Novák David31Dospíšil Pavel ml.03
Počet diváků: 5
Z důvodu nefukčnosti ele. energie, kterou zapnuli v 11:05, zápas po domluvě s hosty zahájen v 11:30.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Hruška Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28646:574KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
84-87 3110
2.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Stehlík Oldřich
Vaigl Martin
 
 
9-7-13-9 1311
3.Vybíral MatoušVaigl Martin-5-38-10 1312
4.Marek JaroslavNovák Aleš5104  3022
5.Adam PetrStehlík Oldřich9-59-12-92323
6.Ondrovčák RadekBártík Tomáš826  3033
7.Marek JaroslavVaigl Martin106-76 3143
8.Adam PetrNovák Aleš5-9810 3153
9.Ondrovčák RadekStehlík Oldřich51-7-873263
10.Vybíral MatoušBártík Tomáš2-7-88-102364
11.Adam PetrVaigl Martin-6-47-10 1365
12.Ondrovčák RadekNovák Aleš-67-6-6 1366
13.Svoboda AlešStehlík Oldřich-9483 3176
14.Marek JaroslavBártík Tomáš497  3086
15.Ondrovčák RadekVaigl Martin-46-8-6 1387
16.Svoboda AlešVondráček Filip88-125 3197
17.Marek JaroslavStehlík Oldřich479  30107
18.Adam PetrBártík Tomáš7-6   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš02Vaigl Martin31
Marek Jaroslav40Novák Aleš12
Adam Petr12Stehlík Oldřich13
Ondrovčák Radek22Bártík Tomáš12
Svoboda Aleš20Vondráček Filip01
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34460:493TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
-6-6-5  0301
2.Juroška Ivan
Tureček Petr
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
5-963 3111
3.Sirbu JakubJelínek Michal-4-9-10  0312
4.Tureček PetrTáborský Jiří-13-99-9 1313
5.Svoboda LiborBako Adam-9953 3123
6.Juroška IvanMádlo Martin-7-97-6 1324
7.Tureček PetrŽJelínek Michal9-9-4-3 1325
8.Svoboda LiborTáborský Jiří12-8-9-7 1326
9.Juroška IvanBako Adam856  3036
10.Sirbu JakubMádlo Martin-5-8-6  0337
11.Svoboda LiborJelínek Michal6-10-8133247
12.Juroška IvanTáborský Jiří-8-5-8  0348
13.Sirbu JakubBako Adam-126-56-92349
14.Tureček PetrMádlo Martin-9-10-5  03410
15.Juroška IvanJelínek Michal         
16.Sirbu JakubTáborský Jiří         
17.Tureček PetrBako Adam         
18.Svoboda LiborMádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirbu Jakub03Jelínek Michal21
Tureček Petr03Táborský Jiří30
Svoboda Libor21Bako Adam12
Juroška Ivan12Mádlo Martin30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31376:464TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Jan
Jeřábek Vladimír
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
8-7-9-2 1301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Marel David
Lukeš Marek
 
 
-97510 3111
3.Jeřábek VladimírMerta Jakub-8-5-9  0312
4.Vaculík FilipBělohlávek Dominik5-4-7-2 1313
5.Kuča JanLukeš Marek87-12-4-72314
6.Traxler JanMarel David9106  3024
7.Vaculík FilipMerta Jakub-5-79-11 1325
8.Kuča JanBělohlávek Dominik-8-7-3  0326
9.Traxler JanLukeš Marek844  3036
10.Jeřábek VladimírMarel David-5-7-9  0337
11.Kuča JanMerta Jakub6-12-3-6 1338
12.Traxler JanBělohlávek Dominik9-7-6-5 1339
13.Jeřábek VladimírLukeš Marek-4-3-5  03310
14.Vaculík FilipMarel David         
15.Traxler JanMerta Jakub         
16.Jeřábek VladimírBělohlávek Dominik         
17.Vaculík FilipLukeš Marek         
18.Kuča JanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír03Merta Jakub30
Vaculík Filip02Bělohlávek Dominik30
Kuča Jan03Lukeš Marek21
Traxler Jan21Marel David11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy