Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32399:493TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Bělohlávek Dominik
Merta Jakub
 
 
-5-911-10 1301
2.Palát Jiří ml.
Vitula Josef
 
 
Lukeš Marek
Marel David
 
 
7-8-7-6 1302
3.Vitula JosefMerta Jakub-58-5-5 1303
4.Dospíšil Jiří ml.Bělohlávek Dominik-5-67-4 1304
5.Sedlář JakubLukeš Marek95-5-383214
6.Palát Jiří ml.Marel David-6-1211-9 1315
7.Dospíšil Jiří ml.Merta Jakub98-6-9-42316
8.Sedlář JakubBělohlávek Dominik-7-7-5  0317
9.Palát Jiří ml.Lukeš Marek899  3027
10.Vitula JosefMarel David8-3-4-7 1328
11.Sedlář JakubMerta Jakub-97-6-7 1329
12.Palát Jiří ml.Bělohlávek Dominik7-96-9-623210
13.Vitula JosefLukeš Marek2-1189 31  
14.Dospíšil Jiří ml.Marel David         
15.Palát Jiří ml.Merta Jakub         
16.Vitula JosefBělohlávek Dominik         
17.Dospíšil Jiří ml.Lukeš Marek         
18.Sedlář JakubMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitula Josef02Merta Jakub30
Dospíšil Jiří ml.02Bělohlávek Dominik30
Sedlář Jakub12Lukeš Marek02
Palát Jiří ml.12Marel David20
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982Rozhodčí:Myšková Karolína
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18519:434TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Vrba Jan
 
 
Bako Adam
Zajíček Miroslav
 
 
799  3010
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-61112-583220
3.Vrba JanJelínek Michal955  3030
4.Bezdíček MartinMádlo Martin-9-4-7  0331
5.Škalda JanBako Adam-9375 3141
6.Marek DavidZajíček Miroslav-12255 3151
7.Bezdíček MartinJelínek Michal8-12-11-5 1352
8.Škalda JanMádlo Martin-8-956-72353
9.Marek DavidBako Adam-7474 3163
10.Vrba JanZajíček Miroslav9-7-11663273
11.Škalda JanJelínek Michal8312  3083
12.Marek DavidMádlo Martin6106  3093
13.Štieber BřetislavBako Adam8-89-10632103
14.Bezdíček MartinZajíček Miroslav10-8   11  
15.Marek DavidJelínek Michal         
16.Štieber BřetislavMádlo Martin         
17.Bezdíček MartinBako Adam         
18.Škalda JanZajíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrba Jan20Jelínek Michal12
Bezdíček Martin02Mádlo Martin21
Škalda Jan21Bako Adam03
Marek David30Zajíček Miroslav02
Štieber Břetislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12421:302DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Pozník David
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
38-105 3110
2.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Toufar Jan
Juroška Ivan
 
 
68-912 3120
3.Lučan MartinJuroška Ivan6-1157 3130
4.Ramírez FranciscoSirbu Jakub558  3040
5.Pozník DavidToufar Jan9-964 3150
6.Jakubský FilipNespěšný Hynek554  3060
7.Ramírez FranciscoJuroška Ivan-3-8-5  0361
8.Pozník DavidSirbu Jakub335  3071
9.Jakubský FilipToufar Jan325  3081
10.Lučan MartinNespěšný Hynek5-7-6423291
11.Pozník DavidJuroška Ivan-4-6-9  0392
12.Jakubský FilipSirbu Jakub8106  30102
13.Lučan MartinToufar Jan         
14.Ramírez FranciscoNespěšný Hynek         
15.Jakubský FilipJuroška Ivan         
16.Lučan MartinSirbu Jakub         
17.Ramírez FranciscoToufar Jan         
18.Pozník DavidNespěšný Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin20Juroška Ivan21
Ramírez Francisco11Sirbu Jakub03
Pozník David21Toufar Jan02
Jakubský Filip30Nespěšný Hynek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Slavík Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8384:280TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Táborský Jindřich
Smílek Zdeněk
 
 
872  3010
2.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Jeřábek Vladimír
Traxler Jan
 
 
2910  3020
3.Slavík JanTraxler Jan4-109-4103230
4.Novotný PetrJeřábek Vladimír6-574 3140
5.Kodym TomášSmílek Zdeněk1086  3050
6.Dufek LukášTáborský Jindřich464  3060
7.Novotný PetrTraxler Jan83-8-493270
8.Kodym TomášJeřábek Vladimír-510-7893280
9.Dufek LukášSmílek Zdeněk-7346 3190
10.Slavík JanTáborský Jindřich465  30100
11.Kodym TomášTraxler Jan         
12.Dufek LukášJeřábek Vladimír         
13.Slavík JanSmílek Zdeněk         
14.Novotný PetrTáborský Jindřich         
15.Dufek LukášTraxler Jan         
16.Slavík JanJeřábek Vladimír         
17.Novotný PetrSmílek Zdeněk         
18.Kodym TomášTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan20Traxler Jan02
Novotný Petr20Jeřábek Vladimír02
Kodym Tomáš20Smílek Zdeněk02
Dufek Lukáš20Táborský Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11434:337TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
-4911-1263210
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
-811810 3120
3.Vašíček JanVybíral Matouš45-99 3130
4.Koníček MichalMarek Jaroslav-16-11-6  0331
5.Flíbor ZbyněkAndorko Pavel837  3041
6.Darmovzal ZdeněkAdam Petr5-987 3151
7.Koníček MichalVybíral Matouš5510  3061
8.Flíbor ZbyněkMarek Jaroslav87-36 3171
9.Darmovzal ZdeněkAndorko Pavel563  3081
10.Vašíček JanAdam Petr7-958 3191
11.Flíbor ZbyněkVybíral Matouš111-96 31101
12.Darmovzal ZdeněkMarek Jaroslav         
13.Vašíček JanAndorko Pavel         
14.Koníček MichalAdam Petr         
15.Darmovzal ZdeněkVybíral Matouš         
16.Vašíček JanMarek Jaroslav         
17.Koníček MichalAndorko Pavel         
18.Flíbor ZbyněkAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan20Vybíral Matouš03
Koníček Michal11Marek Jaroslav11
Flíbor Zbyněk30Andorko Pavel02
Darmovzal Zdeněk20Adam Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36651:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Bártík Tomáš
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
3-49-8-82301
2.Vaigl Martin
Záboj Matěj
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
8122  3011
3.Bártík TomášSlavík Radek-5-10-6  0312
4.Mádr MiloslavHerout František-310-7-11 1313
5.Záboj MatějNevřela Daniel-9-127473223
6.Vaigl MartinŠkopek Pavel-7-744-62324
7.Mádr MiloslavSlavík Radek-8-10-5  0325
8.Záboj MatějHerout František712-82 3135
9.Vaigl MartinNevřela Daniel-88-7983245
10.Bártík Tomᚊkopek Pavel545  3055
11.Záboj MatějSlavík RadekŽ9-8-6-6 1356
12.Vaigl MartinHerout František710-8-1293266
13.Bártík TomášNevřela Daniel-8-5-9  0367
14.Mádr MiloslavŠkopek Pavel1110-85 3177
15.Vaigl MartinSlavík Radek535  3087
16.Bártík TomášHerout František-2-5-8  0388
17.Mádr MiloslavNevřela Daniel-4968 3198
18.Záboj MatějŽŠkopek Pavel88-9-4-42399
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.Záboj Matěj         
25.Záboj Matěj         
26.Záboj Matěj         
27.Záboj Matěj         
28.Záboj Matěj         
29.Záboj MatějŠkopek Pavel         
30.Záboj MatějŠkopek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš13Slavík Radek31
Mádr Miloslav22Herout František22
Záboj Matěj22Nevřela Daniel13
Vaigl Martin31Škopek Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy