Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Miovský Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34595:582TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-10-5-7  0301
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Bako Adam
Socha Zdeněk
 
 
733  3011
3.Sedlář JakubJelínek Michal-5-8-8  0312
4.Palát Jiří ml.Mádlo Martin7910  3022
5.Antoš JiříSocha Zdeněk659  3032
6.Dospíšil Jiří ml.Bako Adam10-8-2-8 1333
7.Palát Jiří ml.Jelínek Michal-7-91-14 1334
8.Vitula JosefMádlo Martin-10-68-5 1335
9.Dospíšil Jiří ml.Socha Zdeněk19-97 3145
10.Sedlář JakubBako Adam-5767 3155
11.Vitula JosefJelínek Michal5-6-5-7 1356
12.Dospíšil Jiří ml.Mádlo Martin-5-74-8 1357
13.Sedlář JakubSocha Zdeněk-6-810-11 1358
14.Palát Jiří ml.Bako Adam5-916-9113268
15.Dospíšil Jiří ml.Jelínek Michal768  3078
16.Sedlář JakubMádlo Martin-9-9-7  0379
17.Palát Jiří ml.Socha Zdeněk263  3089
18.Vitula JosefBako Adam-3-10-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Jakub13Jelínek Michal31
Palát Jiří ml.31Mádlo Martin31
Antoš Jiří10Socha Zdeněk13
Dospíšil Jiří ml.22Bako Adam22
Vitula Josef03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Myšková Karolína
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:33535:568TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Vrba Jan
 
 
Merta Jakub
Marel David
 
 
6-655 3110
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Bělohlávek Dominik
Kleprlík Michal
 
 
-87-510-82311
3.Vrba JanBělohlávek Dominik-610-4-9 1312
4.Bezdíček MartinKleprlík Michal-4-11-6  0313
5.Škalda JanMerta Jakub8-8-6-8 1314
6.Marek DavidMarel David98-105 3124
7.Bezdíček MartinBělohlávek Dominik-6-8-8  0325
8.Škalda JanKleprlík Michal-8-13-7  0326
9.Marek DavidMerta Jakub6107  3036
10.Vrba JanMarel David-4584 3146
11.Škalda JanBělohlávek Dominik8-11-37-82347
12.Marek DavidKleprlík Michal8810  3057
13.Vrba JanMerta Jakub-7-5-9  0358
14.Štieber BřetislavMarel David878  3068
15.Marek DavidBělohlávek Dominik757  3078
16.Vrba JanKleprlík Michal-8-5-7  0379
17.Štieber BřetislavMerta Jakub-5-6-7  03710
18.Škalda JanMarel David558  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrba Jan13Bělohlávek Dominik31
Bezdíček Martin02Kleprlík Michal31
Škalda Jan03Merta Jakub31
Marek David40Marel David03
Štieber Břetislav11   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9409:281DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Táborský Jindřich
Smílek Zdeněk
 
 
-81064 3110
2.Jakubský Filip
Pozník David
 
 
Jeřábek Vladimír
Traxler Jan
 
 
67-66 3120
3.Lučan MartinTraxler Jan-10-10-6  0321
4.Ramírez FranciscoSmílek Zdeněk2108  3031
5.Pozník DavidTáborský Jindřich346  3041
6.Jakubský FilipJeřábek Vladimír546  3051
7.Ramírez FranciscoTraxler Jan-4-28-6 1352
8.Pozník DavidSmílek Zdeněk322  3062
9.Jakubský FilipTáborský Jindřich444  3072
10.Lučan MartinJeřábek Vladimír389  3082
11.Pozník DavidTraxler Jan913-95 3192
12.Jakubský FilipSmílek Zdeněk5104  30102
13.Lučan MartinTáborský Jindřich         
14.Ramírez FranciscoJeřábek Vladimír         
15.Jakubský FilipTraxler Jan         
16.Lučan MartinSmílek Zdeněk         
17.Ramírez FranciscoTáborský Jindřich         
18.Pozník DavidJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin11Traxler Jan21
Ramírez Francisco11Smílek Zdeněk03
Pozník David30Táborský Jindřich02
Jakubský Filip30Jeřábek Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Slavík Jan
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10410:339TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Toufar Jan
Juroška Ivan
 
 
8210  3010
2.Dufek Lukáš
Brož Petr
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
-5-5-9  0311
3.Kodym TomášJuroška Ivan6-6912 3121
4.Brož PetrSirbu Jakub786  3031
5.Novotný PetrToufar Jan876  3041
6.Dufek LukášNespěšný Hynek388  3051
7.Brož PetrJuroška Ivan-8-1-8  0352
8.Novotný PetrSirbu Jakub887  3062
9.Dufek LukášToufar Jan797  3072
10.Kodym TomášNespěšný Hynek69-87 3182
11.Novotný PetrJuroška Ivan789  3092
12.Dufek LukášSirbu Jakub-11113-13932102
13.Kodym TomášToufar Jan10107  30  
14.Brož PetrNespěšný Hynek         
15.Dufek LukášJuroška Ivan         
16.Kodym TomášSirbu Jakub         
17.Brož PetrToufar Jan         
18.Novotný PetrNespěšný Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodym Tomáš20Juroška Ivan12
Brož Petr11Sirbu Jakub03
Novotný Petr30Toufar Jan02
Dufek Lukáš30Nespěšný Hynek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12431:350TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Lamač Petr
 
 
Vybíral Matouš
Marek Jaroslav
 
 
778  3010
2.Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
10-78-953220
3.Mocek JanVybíral Matouš974  3030
4.Hrdlička PetrMarek Jaroslav-10-5-7  0331
5.Kolařík JanAndorko Pavel1097  3041
6.Lamač PetrAdam Petr-7676 3151
7.Hrdlička PetrVybíral Matouš16-49 3161
8.Kolařík JanMarek Jaroslav-97-11683271
9.Lamač PetrAndorko Pavel937  3081
10.Mocek JanAdam Petr-1068-513291
11.Kolařík JanVybíral Matouš-11101011 31101
12.Lamač PetrMarek Jaroslav-9    01  
13.Mocek JanAndorko Pavel         
14.Kurka MilanAdam Petr         
15.Lamač PetrVybíral Matouš         
16.Mocek JanMarek Jaroslav         
17.Kurka MilanAndorko Pavel         
18.Kolařík JanAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan20Vybíral Matouš03
Hrdlička Petr11Marek Jaroslav11
Kolařík Jan30Andorko Pavel02
Lamač Petr20Adam Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy