Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32380:460TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Palát Jiří ml.
Vitula Josef
 
 
9-9-9-9 1301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-98-97-92302
3.Vaculík FilipDospíšil Jiří ml.-4-6-3  0303
4.Fila MartinPalát Jiří ml.-6-11-5  0304
5.Kuča JanAntoš Jiří-878-473214
6.Traxler JanVitula Josef-78-86-72315
7.Fila MartinDospíšil Jiří ml.-5-412-5 1316
8.Kuča JanPalát Jiří ml.66-11-9-62317
9.Traxler JanAntoš Jiří46-9-9-42318
10.Vaculík FilipVitula Josef10-5-9-7 1319
11.Kuča JanDospíšil Jiří ml.-4-8-4  03110
12.Traxler JanPalát Jiří ml.-7-52  12  
13.Vaculík FilipAntoš Jiří         
14.Fila MartinVitula Josef         
15.Traxler JanDospíšil Jiří ml.         
16.Vaculík FilipPalát Jiří ml.         
17.Fila MartinAntoš Jiří         
18.Kuča JanVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaculík Filip02Dospíšil Jiří ml.30
Fila Martin02Palát Jiří ml.20
Kuča Jan12Antoš Jiří11
Traxler Jan02Vitula Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32371:469TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jakub
Střítežský Roman
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-10-9-9  0301
2.Ličbinský Roman
Juroška Ivan
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
813-6-7-72302
3.Sirbu JakubŠkalda Jan-66-2-8 1303
4.Ličbinský RomanViesner Vojtěch39-6-493213
5.Střítežský RomanBezdíček Martin-7-46-7 1314
6.Juroška IvanMarek David8-8-8-4 1315
7.Ličbinský RomanŠkalda Jan-4-7-9  0316
8.Střítežský RomanViesner Vojtěch1011-7-13-92317
9.Juroška IvanŠtieber Břetislav77-7-6-42318
10.Sirbu JakubMarek David-5-7-4  0319
11.Střítežský RomanŠkalda Jan6-59-2-923110
12.Juroška IvanViesner Vojtěch-10-4-8  03  
13.Sirbu JakubŠtieber Břetislav         
14.Ličbinský RomanMarek David         
15.Juroška IvanŠkalda Jan         
16.Sirbu JakubViesner Vojtěch         
17.Ličbinský RomanŠtieber Břetislav         
18.Střítežský RomanMarek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sirbu Jakub02Škalda Jan30
Ličbinský Roman11Viesner Vojtěch11
Střítežský Roman03Bezdíček Martin10
Juroška Ivan02Marek David20
   Štieber Břetislav10
U stolů rozhodovali hráči domácího družstva



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Adam Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38638:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Šalomoun Ivo
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
WO    0301
2.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
569  3011
3.Vybíral MatoušNovotný Petr-4-82-11 1312
4.Šalomoun IvoKodym Tomáš9-8-7-3 1313
5.Andorko PavelDufek Lukáš9-7-1-6 1314
6.Ondrovčák RadekSlavík Jan38-88 3124
7.Šalomoun IvoNovotný Petr-5-9-7  0325
8.Andorko PavelKodym Tomáš-883-763235
9.Ondrovčák RadekDufek Lukáš-7-147873245
10.Vybíral MatoušSlavík Jan117-812 3155
11.Andorko PavelNovotný Petr-9-2-9  0356
12.Ondrovčák RadekKodym Tomáš-8764 3166
13.Vybíral MatoušDufek Lukáš-9-1091093276
14.Šalomoun IvoSlavík Jan7-7-58-62377
15.Ondrovčák RadekNovotný Petr-6999 3187
16.Vybíral MatoušKodym Tomáš-46-7-8 1388
17.Marek JaroslavDufek Lukáš813-107 3198
18.Andorko PavelSlavík Jan-89-11-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Matouš22Novotný Petr31
Šalomoun Ivo03Kodym Tomáš22
Andorko Pavel13Dufek Lukáš13
Ondrovčák Radek40Slavík Jan22
Marek Jaroslav10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Herout František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:36685:671TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
-9-612-9 1301
2.Novák David
Hrdlička Petr
 
 
Škopek Pavel
Nevřela Daniel
 
 
-7-9123-52302
3.Hrdlička PetrSlavík Radek-7-3-5  0303
4.Lamač PetrNevřela Daniel8711  3013
5.Kolařík JanŠkopek Pavel-73710 3123
6.Novák DavidHerout František-54-9473233
7.Lamač PetrSlavík Radek665  3043
8.Kolařík JanNevřela Daniel-9-489-92344
9.Novák DavidŠkopek Pavel4-7-7843254
10.Hrdlička PetrHerout František-6-6-12  0355
11.Kolařík JanSlavík Radek-82-6883265
12.Novák DavidNevřela Daniel11-6-31043275
13.Hrdlička PetrŠkopek Pavel8-117-8-92376
14.Lamač PetrHerout František-97-71073286
15.Novák DavidSlavík Radek10-34-853296
16.Hrdlička PetrNevřela Daniel12-6-5-5 1397
17.Lamač PetrŠkopek Pavel-10-4106232107
18.Kolařík JanHerout František-6861 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdlička Petr04Slavík Radek13
Lamač Petr40Nevřela Daniel22
Kolařík Jan21Škopek Pavel13
Novák David40Herout František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32660:627TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Sivera Adam
Vondráček Filip
 
 
-9663 3110
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Bártík Tomáš
Mádr Miloslav
 
 
78-6-963220
3.Vašíček JanVondráček Filip-11-8-9  0321
4.Koníček MichalSivera Adam-156910 3131
5.Darmovzal ZdeněkBártík Tomáš-109811 3141
6.Flíbor ZbyněkMádr Miloslav-9692 3151
7.Koníček MichalVondráček Filip10-12-4-9 1352
8.Darmovzal ZdeněkSivera Adam-5-7-8  0353
9.Flíbor ZbyněkBártík Tomáš8-9-5-7 1354
10.Vašíček JanMádr Miloslav2-979 3164
11.Darmovzal ZdeněkVondráček Filip58-9-6-112365
12.Flíbor ZbyněkSivera Adam-645-793275
13.Vašíček JanBártík Tomáš-4-15-5 1376
14.Koníček MichalMádr Miloslav7-6311 3186
15.Flíbor ZbyněkVondráček Filip-9769 3196
16.Vašíček JanSivera Adam-11-716-8 1397
17.Koníček MichalBártík Tomáš985  30107
18.Darmovzal ZdeněkMádr Miloslav9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan13Vondráček Filip31
Koníček Michal31Sivera Adam22
Darmovzal Zdeněk12Bártík Tomáš22
Flíbor Zbyněk31Mádr Miloslav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy