Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Marel David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18524:368TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kleprlík Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Palát Jiří ml.
 
 
11-7-10-6 1311
3.Kudýn PetrPalát Jiří ml.7-7107 3121
4.Merta JakubDospíšil Jiří ml.9-648 3131
5.Marel DavidAntoš Jiří365  3041
6.Kleprlík MichalWO    3051
7.Merta JakubPalát Jiří ml.611-9-793261
8.Marel DavidDospíšil Jiří ml.-105-37-102362
9.Kleprlík MichalAntoš Jiří4-666 3172
10.Kudýn PetrWO    3082
11.Marel DavidPalát Jiří ml.77-10-7-52383
12.Kleprlík MichalDospíšil Jiří ml.108-88 3193
13.Kudýn PetrAntoš Jiří-2-10-10  0394
14.Merta JakubWO    30104
15.Kleprlík MichalPalát Jiří ml.         
16.Kudýn PetrDospíšil Jiří ml.         
17.Merta JakubAntoš Jiří         
18.Marel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kudýn Petr11Palát Jiří ml.12
Merta Jakub20Dospíšil Jiří ml.12
Marel David12Antoš Jiří12
Kleprlík Michal20   
WO40WO04
Počet diváků: 13938
Návštěva komisaře ČAST Stanislava Teplana.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice AVrchní
rozhodčí:
Andrlík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Krejza Josef
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Pečinka Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:36441:520TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
87-49 3110
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Marek David
Rakov Valeriy
 
 
-7-4-7  0311
3.Jelínek MichalMarek David13-6-4-6 1312
4.Mádlo MartinRakov Valeriy-7-94-3 1313
5.Táborský JiříŠkalda Jan-9-2-8  0314
6.Svojanovský RadimBezdíček Martin7-9-10563224
7.Mádlo MartinMarek David7-8-2783234
8.Táborský JiříRakov Valeriy-4-6-6  0335
9.Svojanovský RadimŠkalda Jan-7-2-8  0336
10.Jelínek MichalBezdíček Martin-14552 3146
11.Táborský JiříMarek David-8-6-5  0347
12.Svojanovský RadimRakov Valeriy-1-7-7  0348
13.Jelínek MichalŠkalda Jan-89-12-9 1349
14.Mádlo MartinViesner Vojtěch535  3059
15.Svojanovský RadimMarek David-8-9-7  03510
16.Jelínek MichalRakov Valeriy-10    01  
17.Mádlo MartinŠkalda Jan         
18.Táborský JiříViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Michal12Marek David31
Mádlo Martin21Rakov Valeriy30
Táborský Jiří03Škalda Jan30
Svojanovský Radim13Bezdíček Martin02
   Viesner Vojtěch01
Přítomen komisař p. Teplan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Kotková Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34504:560DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střítežský Roman
Sirbu Jakub
 
 
Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
10128  3010
2.Ličbinský Roman
Juroška Ivan
 
 
Pozník David
Tesolin Riccardo
 
 
-11-797-62311
3.Sirbu JakubLučan Martin9-9-5993221
4.Střítežský RomanRamírez Francisco-7-4-6  0322
5.Ličbinský RomanPozník David59-6-9-122323
6.Juroška IvanTesolin Riccardo8-8-9-7 1324
7.Střítežský RomanLučan Martin-7-6-8  0325
8.Ličbinský RomanRamírez Francisco-9-7-7  0326
9.Juroška IvanPozník David10-597 3136
10.Sirbu JakubTesolin Riccardo11-6-105-72337
11.Ličbinský RomanLučan Martin-10-8-3  0338
12.Juroška IvanRamírez Francisco54-107 3148
13.Sirbu JakubPozník David6-7-49-102349
14.Střítežský RomanTesolin Riccardo-5-107-10 13410
15.Juroška IvanLučan Martin         
16.Sirbu JakubRamírez Francisco         
17.Střítežský RomanPozník David         
18.Ličbinský RomanTesolin Riccardo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirbu Jakub12Lučan Martin21
Střítežský Roman03Ramírez Francisco21
Ličbinský Roman03Pozník David21
Juroška Ivan21Tesolin Riccardo30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Táborský Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33344:454TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-9-9-8  0301
2.Vaculík Filip
Fila Martin
 
 
Dufek Lukáš
Hanzl Matěj
 
 
8-48-4-62302
3.Jeřábek VladimírDufek Lukáš-3573 3112
4.Fila MartinHanzl Matěj10-7-5893222
5.Kuča JanNovotný Petr-4-5-4  0323
6.Vaculík FilipKodym Tomáš-9-6127-72324
7.Fila MartinDufek Lukáš68-8-6-92325
8.Kuča JanHanzl Matěj-9-8-9  0326
9.Vaculík FilipNovotný Petr-5-3-3  0327
10.Jeřábek VladimírKodym Tomáš-9-3-6  0328
11.Kuča JanDufek Lukáš-9-7-2  0329
12.Vaculík FilipHanzl Matěj-8-6-8  03210
13.Jeřábek VladimírNovotný Petr         
14.Fila MartinKodym Tomáš         
15.Vaculík FilipDufek Lukáš         
16.Jeřábek VladimírHanzl Matěj         
17.Fila MartinNovotný Petr         
18.Kuča JanKodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír11Dufek Lukáš21
Fila Martin11Hanzl Matěj21
Kuča Jan03Novotný Petr20
Vaculík Filip03Kodym Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Adam Tomáš
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Fiala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32356:449TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Marek Jaroslav
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
-5-7-8  0301
2.Kříž Bohumil
Vybíral Matouš
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-6-10-7  0302
3.Vybíral MatoušFlíbor Zbyněk-997-10-62303
4.Kříž BohumilVašíček Jan-8-75-8 1304
5.Andorko PavelKoníček Michal89-9-10-72305
6.Ondrovčák RadekDarmovzal Zdeněk9-5-4-7 1306
7.Kříž BohumilFlíbor Zbyněk-129-6-7 1307
8.Andorko PavelVašíček Jan-7-4-6  0308
9.Ondrovčák RadekKoníček Michal-59-3753218
10.Vybíral MatoušDarmovzal Zdeněk6-97-9-102319
11.Andorko PavelFlíbor Zbyněk-3-7-3  03110
12.Ondrovčák RadekVašíček Jan         
13.Vybíral MatoušKoníček Michal         
14.Kříž BohumilDarmovzal Zdeněk         
15.Ondrovčák RadekFlíbor Zbyněk         
16.Vybíral MatoušVašíček Jan         
17.Kříž BohumilKoníček Michal         
18.Andorko PavelDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vybíral Matouš02Flíbor Zbyněk30
Kříž Bohumil02Vašíček Jan20
Andorko Pavel03Koníček Michal11
Ondrovčák Radek11Darmovzal Zdeněk20
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Škopek Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:38574:606HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Slavík Radek
 
 
Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
854  3010
2.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Vaigl Martin
Hitzger Jakub
 
 
-108-8-8 1311
3.Herout FrantišekVaigl Martin-6-10-8  0312
4.Loudín PetrSivera Adam-1-4-4  0313
5.Škopek PavelHitzger Jakub466  3023
6.Slavík RadekMádr Miloslav5-9-10-11 1324
7.Loudín PetrVaigl Martin85-7-5-82325
8.Škopek PavelSivera Adam79-9-753235
9.Slavík RadekHitzger Jakub6-748 3145
10.Herout FrantišekMádr Miloslav6-7-10893255
11.Škopek PavelVaigl Martin-8-4-9  0356
12.Slavík RadekSivera Adam7-1078 3166
13.Herout FrantišekHitzger Jakub-77-101043276
14.Loudín PetrMádr Miloslav-7-6-3  0377
15.Slavík RadekVaigl Martin-8-7-4  0378
16.Herout FrantišekSivera Adam-8-16-10  0379
17.Loudín PetrHitzger Jakub-78-7-7 13710
18.Škopek PavelMádr Miloslav-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František22Vaigl Martin40
Loudín Petr04Sivera Adam22
Škopek Pavel21Hitzger Jakub13
Slavík Radek22Mádr Miloslav21
Počet diváků: 10
Fair play - zápas č. 13 - Hitzger Jakub přiznal nikým neviděnou hranu ve prospěch soupeře za stavu 8:6.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy