Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice AVrchní
rozhodčí:
Andrlík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Krejza Josef
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Pečinka Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31629:619TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Palát Jiří ml.
Vitula Josef
 
 
4-689 3110
2.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-7-7-7  0311
3.Svojanovský RadimPalát Jiří ml.-9-5-9  0312
4.Jelínek MichalDospíšil Jiří ml.-9-1085-32313
5.Táborský JiříVitula Josef5111  3023
6.Mádlo MartinAntoš Jiří10-8-9-7 1324
7.Jelínek MichalPalát Jiří ml.611-510 3134
8.Táborský JiříDospíšil Jiří ml.-129-88-62335
9.Mádlo MartinVitula Josef1612  3045
10.Svojanovský RadimAntoš Jiří-7-12-7  0346
11.Táborský JiříPalát Jiří ml.-71387 3156
12.Mádlo MartinDospíšil Jiří ml.7-7-410123266
13.Koubek RenéVitula Josef6-1194 3176
14.Jelínek MichalAntoš Jiří-6868 3186
15.Mádlo MartinPalát Jiří ml.11-9-5973296
16.Koubek RenéDospíšil Jiří ml.-3-3-10  0397
17.Jelínek MichalVitula Josef-7586 31107
18.Táborský JiříAntoš Jiří7-7   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svojanovský Radim02Palát Jiří ml.13
Jelínek Michal31Dospíšil Jiří ml.31
Táborský Jiří21Vitula Josef04
Mádlo Martin31Antoš Jiří21
Koubek René11   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Švec Jaroslav
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Pánek Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36557:581TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Kudýn Vladimír
 
 
Marek David
Rakov Valeriy
 
 
-4-9-4  0301
2.Merta Jakub
Kleprlík Michal
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
57-102 3111
3.Merta JakubMarek David47-5WO 3121
4.Kudýn PetrRakov Valeriy-3-4-4  0322
5.Kleprlík MichalŠkalda Jan-9-6-6  0323
6.Marel DavidViesner Vojtěch-765-9-72324
7.Kudýn PetrVrba Jan-74419 3134
8.Kleprlík MichalRakov Valeriy-97-10963244
9.Marel DavidŠkalda Jan9-78-9-62345
10.Merta JakubViesner Vojtěch856  3055
11.Kleprlík MichalVrba Jan563  3065
12.Marel DavidRakov Valeriy-7-8-4  0366
13.Merta JakubŠkalda Jan-4975 3176
14.Kudýn PetrViesner Vojtěch88-3-9-112377
15.Marel DavidVrba Jan-5-7-6  0378
16.Merta JakubRakov Valeriy-10-88-0 1379
17.Kudýn PetrŠkalda Jan-8-9-5  03710
18.Kleprlík MichalViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub31Marek David01
Kudýn Petr13Rakov Valeriy31
Kleprlík Michal21Škalda Jan31
Marel David04Viesner Vojtěch21
   Vrba Jan12
Počet diváků: 35
Zápas č. 3 - D. Marek ve 4. setu vzdal kvůli zranění kolene



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30291:408DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fila Martin
Kuča Jan
 
 
Pozník David
Tesolin Riccardo
 
 
-9-9911-52301
2.Tupec Pavel
Táborský Jindřich
 
 
Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
-4-7-3  0302
3.Táborský JindřichRamírez Francisco-3-28-8 1303
4.Tupec PavelTesolin Riccardo-8-7-8  0304
5.Fila MartinLučan Martin798  3014
6.Kuča JanPozník David89-9-9-22315
7.Tupec PavelRamírez Francisco-4-9-8  0316
8.Fila MartinTesolin Riccardo9-8-7-8 1317
9.Kuča JanLučan Martin-7-7-9  0318
10.Táborský JindřichPozník David-5-3-8  0319
11.Fila MartinRamírez Francisco-4-2-8  03110
12.Kuča JanTesolin Riccardo         
13.Táborský JindřichLučan Martin         
14.Tupec PavelPozník David         
15.Kuča JanRamírez Francisco         
16.Táborský JindřichTesolin Riccardo         
17.Tupec PavelLučan Martin         
18.Fila MartinPozník David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Jindřich02Ramírez Francisco30
Tupec Pavel02Tesolin Riccardo20
Fila Martin12Lučan Martin11
Kuča Jan02Pozník David20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Kotková Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34567:598TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jakub
Střítežský Roman
 
 
Dufek Lukáš
Hanzl Matěj
 
 
9-4-96-52301
2.Ličbinský Roman
Juroška Ivan
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-2-12-3  0302
3.Sirbu JakubHanzl Matěj975  3012
4.Střítežský RomanDufek Lukáš-7-12-7  0313
5.Ličbinský RomanNovotný Petr-6-7-7  0314
6.Juroška IvanKodym Tomáš-797-6-52315
7.Střítežský RomanHanzl Matěj-83-106123225
8.Ličbinský RomanDufek Lukáš-54-6-3 1326
9.Juroška IvanNovotný Petr912-10-4-32327
10.Sirbu JakubKodym Tomáš65-7-12-82328
11.Ličbinský RomanHanzl Matěj977  3038
12.Juroška IvanDufek Lukáš-12947 3148
13.Sirbu JakubNovotný Petr-10-9-6  0349
14.Střítežský RomanKodym Tomáš894  3059
15.Juroška IvanHanzl Matěj795  3069
16.Sirbu JakubDufek Lukáš1-659 3179
17.Střítežský RomanNovotný Petr-3-5-5  03710
18.Ličbinský RomanKodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sirbu Jakub22Hanzl Matěj04
Střítežský Roman22Dufek Lukáš22
Ličbinský Roman12Novotný Petr40
Juroška Ivan22Kodym Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Adam Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:34573:589TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
8-9109 3110
2.Vybíral Matouš
Andorko Pavel
 
 
Mocek Jan
Novák David
 
 
-10-9-6  0311
3.Vybíral MatoušNovák David9-4-14-6 1312
4.Marek JaroslavLamač Petr484  3022
5.Andorko PavelMocek Jan7-6-8-9 1323
6.Ondrovčák RadekHrdlička Petr-9675 3133
7.Marek JaroslavNovák David727  3043
8.Andorko PavelLamač Petr-5-7-4  0344
9.Ondrovčák RadekMocek Jan-105-7-10 1345
10.Vybíral MatoušHrdlička Petr1011-87 3155
11.Andorko PavelNovák David-4-6-9  0356
12.Ondrovčák RadekLamač Petr-711116 3166
13.Vybíral MatoušMocek Jan10-5-4-7 1367
14.Marek JaroslavHrdlička Petr629  3077
15.Ondrovčák RadekNovák David-9913-5-82378
16.Vybíral MatoušLamač Petr-9-6-9  0379
17.Marek JaroslavMocek Jan-9-64-8 13710
18.Andorko PavelHrdlička Petr9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš13Novák David31
Marek Jaroslav31Lamač Petr22
Andorko Pavel03Mocek Jan40
Ondrovčák Radek22Hrdlička Petr03
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy