Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Carda Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6403:217TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
1286  3010
2.Sedlář Jakub
Palát Jiří ml.
 
 
Vybíral Matouš
 
 
WO    3020
3.Palát Jiří ml.Vybíral Matouš967  3030
4.Antoš JiříMarek Jaroslav6-914-7103240
5.Sedlář JakubOndrovčák Radek27-89 3150
6.Dospíšil Jiří ml.WO    3060
7.Antoš JiříVybíral Matouš215  3070
8.Sedlář JakubMarek Jaroslav-8-810-9 1371
9.Dospíšil Jiří ml.Ondrovčák Radek5712  3081
10.Palát Jiří ml.WO    3091
11.Sedlář JakubVybíral Matouš328  30101
12.Dospíšil Jiří ml.Marek Jaroslav-10    01  
13.Palát Jiří ml.Ondrovčák Radek         
14.Antoš Jiří         
15.Dospíšil Jiří ml.Vybíral Matouš         
16.Palát Jiří ml.Marek Jaroslav         
17.Antoš JiříOndrovčák Radek         
18.Sedlář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Palát Jiří ml.10Vybíral Matouš03
Antoš Jiří20Marek Jaroslav11
Sedlář Jakub21Ondrovčák Radek02
Dospíšil Jiří ml.10   
WO30WO03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10438:299SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Slavík Radek
 
 
Sirbu Jakub
Střítežský Roman
 
 
7-1044 3110
2.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Juroška Ivan
Tureček Petr
 
 
-9-95673220
3.Herout FrantišekJuroška Ivan712  3030
4.Nevřela DanielSirbu Jakub-103-96-92331
5.Škopek PavelStřítežský Roman574  3041
6.Slavík RadekTureček Petr514  3051
7.Nevřela DanielJuroška Ivan66-68 3161
8.Škopek PavelSirbu Jakub1369  3071
9.Slavík RadekStřítežský Roman857  3081
10.Herout FrantišekTureček Petr66-96 3191
11.Škopek PavelJuroška Ivan10-66-4732101
12.Slavík RadekSirbu Jakub         
13.Herout FrantišekStřítežský Roman         
14.Nevřela DanielTureček Petr         
15.Slavík RadekJuroška Ivan         
16.Herout FrantišekSirbu Jakub         
17.Nevřela DanielStřítežský Roman         
18.Škopek PavelTureček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Juroška Ivan03
Nevřela Daniel11Sirbu Jakub11
Škopek Pavel30Střítežský Roman02
Slavík Radek20Tureček Petr02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Petr ml.
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Švecová Veronika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19530:444HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Joksch Jakub
 
 
Traxler Jan
Fila Martin
 
 
148-104 3110
2.Bártík Tomáš
Stehlík Oldřich
 
 
Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
1088  3020
3.Joksch JakubTraxler Jan-9-8-11  0321
4.Stehlík OldřichJeřábek Vladimír8-87-753231
5.Mádr MiloslavKuča Jan788  3041
6.Bártík TomášFila Martin-10883 3151
7.Stehlík OldřichTraxler Jan7-5-6973261
8.Mádr MiloslavJeřábek Vladimír5-977 3171
9.Bártík TomášKuča Jan655  3081
10.Joksch JakubFila Martin-99-95-102382
11.Mádr MiloslavTraxler Jan8-15-8-3 1383
12.Bártík TomášJeřábek Vladimír66-73 3193
13.Joksch JakubKuča Jan-935-8732103
14.Stehlík OldřichFila Martin98   20  
15.Bártík TomášTraxler Jan         
16.Joksch JakubJeřábek Vladimír         
17.Stehlík OldřichKuča Jan         
18.Mádr MiloslavFila Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Joksch Jakub12Traxler Jan21
Stehlík Oldřich20Jeřábek Vladimír03
Mádr Miloslav21Kuča Jan03
Bártík Tomáš30Fila Martin11
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pugzík Antonín
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Kreuzig Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35382:532TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Bělohlávek Dominik
Wagner Mark
 
 
5411  3010
2.
 
 
Kleprlík Michal
Marel David
 
 
WO    0311
3.Lučan MartinKleprlík Michal108-8-983221
4.Bělohlávek DominikWO    0322
5.Klemperer JanMarel David-4-3-5  0323
6.Ramírez FranciscoWagner Mark247  3033
7.Kleprlík MichalWO    0334
8.Klemperer JanBělohlávek Dominik-9-2-6  0335
9.Ramírez FranciscoMarel David-5-7-6  0336
10.Lučan MartinWagner Mark8-6132 3146
11.Klemperer JanKleprlík Michal-68-9-8 1347
12.Ramírez FranciscoBělohlávek Dominik-7-11104-82348
13.Lučan MartinMarel David9-5-81173258
14.Wagner MarkWO    0359
15.Ramírez FranciscoKleprlík Michal-65-69-823510
16.Lučan MartinBělohlávek Dominik         
17.Marel David         
18.Klemperer JanWagner Mark         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lučan Martin30Kleprlík Michal21
Klemperer Jan03Bělohlávek Dominik20
Ramírez Francisco13Marel David21
   Wagner Mark02
WO04WO40
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Rákosník Vladimír
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:31474:505TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-6-66-6 1301
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
6108  3011
3.Dufek LukášJelínek Michal6-10-104-52312
4.Slavík JanMádlo Martin-7-12-8  0313
5.Kodym TomášTáborský Jiří-65-99-102314
6.Novotný PetrBako Adam455  3024
7.Slavík JanJelínek Michal9-4-8-3 1325
8.Kodym TomášMádlo Martin-2-9510-92326
9.Novotný PetrTáborský Jiří4-86-9-72327
10.Dufek LukášBako Adam10-8118 3137
11.Kodym TomášJelínek Michal-9-4-4  0338
12.Novotný PetrMádlo Martin-976-8-72339
13.Brož PetrTáborský Jiří-714-6-6 13310
14.Slavík JanBako Adam6    10  
15.Novotný PetrJelínek Michal         
16.Brož PetrMádlo Martin         
17.Slavík JanTáborský Jiří         
18.Kodym TomášBako Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš11Jelínek Michal30
Slavík Jan02Mádlo Martin30
Kodym Tomáš03Táborský Jiří30
Novotný Petr12Bako Adam02
Brož Petr01   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20505:469TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
Koníček Michal
Hrubý Petr
 
 
-28-94113210
2.Novák David
Mocek Jan
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
-5-28-7 1311
3.Mocek JanVašíček Jan-128-11-5 1312
4.Lamač PetrKoníček Michal10510  3022
5.Kolařík JanFlíbor Zbyněk-5685 3132
6.Novák DavidHrubý Petr784  3042
7.Lamač PetrVašíček Jan-7-65753252
8.Kolařík JanKoníček Michal9-7119 3162
9.Novák DavidFlíbor Zbyněk1056  3072
10.Mocek JanHrubý Petr4710  3082
11.Kolařík JanVašíček Jan-4-5-7  0383
12.Novák DavidKoníček Michal87-7-1093293
13.Mocek JanFlíbor Zbyněk8-6-10-7 1394
14.Lamač PetrHrubý Petr398  30104
15.Novák DavidVašíček Jan         
16.Mocek JanKoníček Michal         
17.Lamač PetrFlíbor Zbyněk         
18.Kolařík JanHrubý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan12Vašíček Jan21
Lamač Petr30Koníček Michal03
Kolařík Jan21Flíbor Zbyněk12
Novák David30Hrubý Petr03
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy