Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Myšková Karolína
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Štrofová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6401:230TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Vybíral Matouš
Šalamoun Lubomír
 
 
6-12-5-11 1301
2.Rakov Valeriy
Vrba Jan
 
 
Marek Jaroslav
Adam Petr
 
 
823  3011
3.Škalda JanVybíral Matouš775  3021
4.Viesner VojtěchMarek Jaroslav-10130 3131
5.Vrba JanAdam Petr545  3041
6.Rakov ValeriyŠalamoun Lubomír273  3051
7.Viesner VojtěchVybíral Matouš337  3061
8.Vrba JanMarek Jaroslav894  3071
9.Rakov ValeriyAdam Petr855  3081
10.Škalda JanŠalamoun Lubomír3510  3091
11.Bezdíček MartinVybíral Matouš6-1011-9232101
12.Rakov ValeriyMarek Jaroslav648  30  
13.Škalda JanAdam Petr         
14.Viesner VojtěchŠalamoun Lubomír         
15.Rakov ValeriyVybíral Matouš         
16.Škalda JanMarek Jaroslav         
17.Viesner VojtěchAdam Petr         
18.Bezdíček MartinŠalamoun Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škalda Jan20Vybíral Matouš03
Viesner Vojtěch20Marek Jaroslav02
Vrba Jan20Adam Petr02
Rakov Valeriy20Šalamoun Lubomír02
Bezdíček Martin10   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Hitzger Petr ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34660:629HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joksch Jakub
Hejkal Filip
 
 
Sirbu Jakub
Střítežský Roman
 
 
88-61 3110
2.Bártík Tomáš
Hitzger Jakub
 
 
Tureček Petr
Juroška Ivan
 
 
-49-48-42311
3.Joksch JakubJuroška Ivan57-511 3121
4.Hejkal FilipSirbu Jakub-7-8-3  0322
5.Hitzger JakubTureček Petr10-7-8523232
6.Bártík TomášStřítežský Roman6138  3042
7.Hejkal FilipJuroška Ivan-5-11-8  0343
8.Hitzger JakubSirbu Jakub6-10-97-92344
9.Bártík TomášTureček Petr76-37 3154
10.Joksch JakubStřítežský Roman68-94 3164
11.Hitzger JakubJuroška Ivan-7-6-6  0365
12.Bártík TomášSirbu Jakub565  3075
13.Joksch JakubTureček Petr4-7-9-9 1376
14.Hejkal FilipStřítežský Roman7-87-1263286
15.Bártík TomášJuroška Ivan-76-71073296
16.Joksch JakubSirbu Jakub-7-548-62397
17.Hejkal FilipTureček Petr-6-71-5 1398
18.Hitzger JakubStřítežský Roman858  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Joksch Jakub22Juroška Ivan22
Hejkal Filip13Sirbu Jakub31
Hitzger Jakub22Tureček Petr22
Bártík Tomáš40Střítežský Roman04
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Škopek Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24582:540SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Babka Dominik
 
 
Kuča Jan
Tupec Pavel
 
 
-8811-7-22301
2.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Jeřábek Vladimír
Traxler Jan
 
 
667  3011
3.Nevřela DanielTraxler Jan-11103-983221
4.Herout FrantišekJeřábek Vladimír577  3031
5.Škopek PavelTupec Pavel679  3041
6.Babka DominikKuča Jan-1159-6-52342
7.Herout FrantišekTraxler Jan6-10-41053252
8.Škopek PavelJeřábek Vladimír759  3062
9.Babka DominikTupec Pavel410-6-4-62363
10.Nevřela DanielKuča Jan-11-6-9  0364
11.Škopek PavelTraxler Jan715  3074
12.Babka DominikJeřábek Vladimír-7-310-7 1375
13.Nevřela DanielTupec Pavel1010-59 3185
14.Herout FrantišekKuča Jan1038  3095
15.Babka DominikTraxler Jan-4-8-8  0396
16.Nevřela DanielJeřábek Vladimír49-513 31106
17.Herout FrantišekTupec Pavel618  30  
18.Škopek PavelKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nevřela Daniel31Traxler Jan13
Herout František30Jeřábek Vladimír13
Škopek Pavel30Tupec Pavel12
Babka Dominik04Kuča Jan21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36533:573TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
7-6-4483210
2.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Kleprlík Michal
Marel David
 
 
8-9-67-82311
3.Kodym TomášMarel David863  3021
4.Dufek LukášBělohlávek Dominik-11-119-5 1322
5.Novotný PetrKleprlík Michal-8-4-5  0323
6.Slavík JanMerta Jakub-5-8-6  0324
7.Dufek LukášMarel David-6-3-12  0325
8.Novotný PetrBělohlávek Dominik-124-44-62326
9.Slavík JanKleprlík Michal79-103 3136
10.Kodym TomášMerta Jakub-7-10-12  0337
11.Novotný PetrMarel David-56144 3147
12.Slavík JanBělohlávek Dominik-1014-9953257
13.Brož PetrKleprlík Michal-7-4-5  0358
14.Dufek LukášMerta Jakub-5-94-6 1359
15.Slavík JanMarel David963  3069
16.Brož PetrBělohlávek Dominik-9-7-5  03610
17.Dufek LukášKleprlík Michal9-5   11  
18.Novotný PetrMerta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodym Tomáš11Marel David13
Dufek Lukáš03Bělohlávek Dominik31
Novotný Petr12Kleprlík Michal21
Slavík Jan31Merta Jakub30
Brož Petr02   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pugzík Antonín
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Jakubský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21530:486DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Bohdanecký Jakub
 
 
Bako Adam
Svojanovský Radim
 
 
8-685 3110
2.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
5135  3020
3.Lučan MartinJelínek Michal-5-8-10  0321
4.Ramírez FranciscoMádlo Martin68-8-9-52322
5.Bohdanecký JakubSvojanovský Radim119-9-783232
6.Jakubský FilipBako Adam6710  3042
7.Ramírez FranciscoJelínek Michal689  3052
8.Bohdanecký JakubMádlo Martin-5-8-8  0353
9.Jakubský FilipSvojanovský Radim6106  3063
10.Lučan MartinBako Adam-96-10-7 1364
11.Bohdanecký JakubJelínek Michal115-7-6123274
12.Jakubský FilipMádlo Martin76-57 3184
13.Lučan MartinSvojanovský Radim10-7-71093294
14.Ramírez FranciscoBako Adam-6655 31104
15.Jakubský FilipJelínek Michal-6    01  
16.Lučan MartinMádlo Martin         
17.Ramírez FranciscoSvojanovský Radim         
18.Bohdanecký JakubBako Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin12Jelínek Michal12
Ramírez Francisco21Mádlo Martin21
Bohdanecký Jakub21Svojanovský Radim03
Jakubský Filip30Bako Adam12
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy