Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Carda Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24592:540TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Toufar Jan
Juroška Ivan
 
 
3-136-753210
2.Sedlář Jakub
Palát Jiří ml.
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
-889-943220
3.Palát Jiří ml.Juroška Ivan-10785 3130
4.Antoš JiříSirbu Jakub4-59-4163240
5.Vitula JosefNespěšný Hynek86-6-1043250
6.Dospíšil Jiří ml.Toufar Jan10-1397 3160
7.Antoš JiříJuroška Ivan-6-4-8  0361
8.Vitula JosefSirbu Jakub8-11118 3171
9.Dospíšil Jiří ml.Nespěšný Hynek9510  3081
10.Palát Jiří ml.Toufar Jan679  3091
11.Vitula JosefJuroška Ivan10-14-79-62392
12.Dospíšil Jiří ml.Sirbu Jakub-106-109-62393
13.Palát Jiří ml.Nespěšný Hynek-10-10-9  0394
14.Antoš JiříToufar Jan-10559 31104
15.Dospíšil Jiří ml.Juroška Ivan1038  30  
16.Palát Jiří ml.Sirbu Jakub         
17.Antoš JiříNespěšný Hynek         
18.Vitula JosefToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Jiří ml.21Juroška Ivan21
Antoš Jiří21Sirbu Jakub12
Vitula Josef21Nespěšný Hynek12
Dospíšil Jiří ml.21Toufar Jan03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:13478:298TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
Traxler Jan
Vaculík Filip
 
 
6914  3010
2.Bezdíček Martin
Stránský Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Langr LukášTáborský Jindřich3115  3030
4.Viesner VojtěchTraxler Jan12-9-6-12 1331
5.Marek DavidVaculík Filip888  3041
6.Stránský MatějWO    3051
7.Viesner VojtěchTáborský Jindřich575  3061
8.Marek DavidTraxler Jan3-483 3171
9.Stránský MatějVaculík Filip-10-11-14  0372
10.Langr LukášWO    3082
11.Marek DavidTáborský Jindřich238  3092
12.Stránský MatějTraxler Jan-6-97-8 1393
13.Bezdíček MartinVaculík Filip-4-59-7 1394
14.Viesner VojtěchWO    30104
15.Stránský MatějTáborský Jindřich         
16.Bezdíček MartinTraxler Jan         
17.Viesner VojtěchVaculík Filip         
18.Marek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Langr Lukáš10Táborský Jindřich03
Viesner Vojtěch11Traxler Jan21
Marek David30Vaculík Filip21
Stránský Matěj02   
Bezdíček Martin01   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kreuzig Robert
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Jakubský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11476:348DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Tesolin Riccardo
 
 
Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
-88118 3110
2.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
716  3020
3.Ramírez FranciscoVybíral Matouš89-8-9-92321
4.Pozník DavidMarek Jaroslav93-95 3131
5.Tesolin RiccardoAdam Petr4810  3041
6.Lučan MartinAndorko Pavel359  3051
7.Pozník DavidVybíral Matouš458  3061
8.Tesolin RiccardoMarek Jaroslav-57-8-9 1362
9.Lučan MartinAdam Petr878  3072
10.Ramírez FranciscoAndorko Pavel058  3082
11.Tesolin RiccardoVybíral Matouš498  3092
12.Lučan MartinMarek Jaroslav-128-9-13 1393
13.Ramírez FranciscoAdam Petr359  30103
14.Pozník DavidAndorko Pavel         
15.Lučan MartinVybíral Matouš         
16.Ramírez FranciscoMarek Jaroslav         
17.Pozník DavidAdam Petr         
18.Tesolin RiccardoAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ramírez Francisco21Vybíral Matouš12
Pozník David20Marek Jaroslav21
Tesolin Riccardo21Adam Petr03
Lučan Martin21Andorko Pavel02
Počet diváků: 12
Návštěva komisaře - p. Stanislav Bouček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:24503:491SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Förster Vojtěch
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-1-4-3  0301
2.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
4126  3011
3.Förster VojtěchKoníček Michal-3-6-4  0312
4.Loudín PetrFlíbor Zbyněk910-88 3122
5.Škopek PavelVašíček Jan594  3032
6.Herout FrantišekDarmovzal Zdeněk-8-74963242
7.Loudín PetrKoníček Michal567  3052
8.Škopek PavelFlíbor Zbyněk-811-59-82353
9.Herout FrantišekVašíček Jan836  3063
10.Förster VojtěchDarmovzal Zdeněk-10-6-1  0364
11.Škopek PavelKoníček Michal889  3074
12.Herout FrantišekFlíbor Zbyněk972  3084
13.Förster VojtěchVašíček Jan-94-5-6 1385
14.Loudín PetrDarmovzal Zdeněk-6-4-5  0386
15.Herout FrantišekKoníček Michal798  3096
16.Förster VojtěchFlíbor Zbyněk-5-6-6  0397
17.Loudín PetrVašíček Jan437  30107
18.Škopek PavelDarmovzal Zdeněk8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Förster Vojtěch04Koníček Michal13
Loudín Petr31Flíbor Zbyněk22
Škopek Pavel21Vašíček Jan13
Herout František40Darmovzal Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Hitzger Petr ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9424:301HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Mádr Miloslav
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
1688  3010
2.Sivera Adam
Vaigl Martin
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
-8-7-11  0311
3.Mádr MiloslavNovák David-11638 3121
4.Novák AlešKolařík Jan75-89 3131
5.Vaigl MartinMocek Jan-9537 3141
6.Sivera AdamKurka Milan445  3051
7.Novák AlešNovák David666  3061
8.Vaigl MartinKolařík Jan95-85 3171
9.Sivera AdamMocek Jan7-1027 3181
10.Mádr MiloslavKurka Milan886  3091
11.Vaigl MartinNovák David54-1410 31101
12.Sivera AdamKolařík Jan6    10  
13.Mádr MiloslavMocek Jan         
14.Novák AlešKurka Milan         
15.Sivera AdamNovák David         
16.Mádr MiloslavKolařík Jan         
17.Novák AlešMocek Jan         
18.Vaigl MartinKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav20Novák David03
Novák Aleš20Kolařík Jan02
Vaigl Martin30Mocek Jan02
Sivera Adam20Kurka Milan02
Počet diváků: 6
Přítomnost komisaře Stanislav Bouček



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu26. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:372TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kleprlík Michal
 
 
Kuchta Pavel
Táborský Jiří
 
 
334  3010
2.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-10-6-9  0311
3.Marel DavidJelínek Michal-6-539-62312
4.Kleprlík MichalMádlo Martin41012  3022
5.Lukeš MarekTáborský Jiří-4147 3132
6.Merta JakubKuchta Pavel373  3042
7.Kleprlík MichalJelínek Michal79-114 3152
8.Lukeš MarekMádlo Martin34-76 3162
9.Merta JakubTáborský Jiří648  3072
10.Marel DavidKuchta Pavel461  3082
11.Lukeš MarekJelínek Michal-9-5-7  0383
12.Merta JakubMádlo Martin-76-12773293
13.Marel DavidTáborský Jiří-1-68-10 1394
14.Kleprlík MichalKuchta Pavel456  30104
15.Merta JakubJelínek Michal         
16.Marel DavidMádlo Martin         
17.Kleprlík MichalTáborský Jiří         
18.Lukeš MarekKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marel David12Jelínek Michal21
Kleprlík Michal30Mádlo Martin03
Lukeš Marek21Táborský Jiří12
Merta Jakub30Kuchta Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy