Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32647:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
597  3010
2.Darmovzal Zdeněk
Podrazil David
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Dospíšil Pavel ml.
 
 
696  3020
3.Darmovzal ZdeněkVitula Josef-9-8-6  0321
4.Podrazil DavidDospíšil Jiří ml.-1-39-7 1322
5.Flíbor ZbyněkSedlář Jakub857  3032
6.Vašíček JanDospíšil Pavel ml.531  3042
7.Podrazil DavidVitula Josef-9-13811103252
8.Flíbor ZbyněkDospíšil Jiří ml.-278-13-102353
9.Vašíček JanSedlář Jakub8-11-9-11 1354
10.Darmovzal ZdeněkDospíšil Pavel ml.356  3064
11.Flíbor ZbyněkVitula Josef7-956 3174
12.Vašíček JanDospíšil Jiří ml.-7-67-10 1375
13.Darmovzal ZdeněkSedlář Jakub-6-710-8 1376
14.Podrazil DavidDospíšil Pavel ml.-9118-8103286
15.Vašíček JanVitula Josef-5-68-5 1387
16.Darmovzal ZdeněkDospíšil Jiří ml.-6-2610-62388
17.Podrazil DavidSedlář Jakub-106-4-5 1389
18.Flíbor ZbyněkDospíšil Pavel ml.5310  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Darmovzal Zdeněk13Vitula Josef22
Podrazil David22Dospíšil Jiří ml.40
Flíbor Zbyněk31Sedlář Jakub31
Vašíček Jan13Dospíšil Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:37425:567TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Marek David
Stránský Matěj
 
 
-9-10-4  0301
2.Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-7-3-7  0302
3.Hrdlička PetrMarek David-1-2-5  0303
4.Mocek JanŠkalda Jan-7-79-4 1304
5.Kolařík JanBezdíček Martin-4-811433214
6.Novák DavidStránský Matěj10119  3024
7.Mocek JanMarek David-6-2-7  0325
8.Kolařík JanŠkalda Jan-12-88-1 1326
9.Novák DavidBezdíček Martin10-586 3136
10.Hrdlička PetrStránský Matěj-410-8483246
11.Kolařík JanMarek David-6-7-7  0347
12.Novák DavidŠkalda Jan8-10-4-4 1348
13.Kurka MilanBezdíček Martin-3-5-8  0349
14.Mocek JanStránský Matěj99-8-5183259
15.Novák DavidMarek David-2-4-7  03510
16.Kurka MilanŠkalda Jan         
17.Mocek JanBezdíček Martin         
18.Kolařík JanStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdlička Petr11Marek David40
Mocek Jan12Škalda Jan30
Kolařík Jan12Bezdíček Martin12
Novák David22Stránský Matěj03
Kurka Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Kovář Josef st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Fiala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35578:611SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Herout František
Babka Dominik
 
 
-4-410-6 1301
2.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Škopek Pavel
Loudín Petr
 
 
11-118-543211
3.Vybíral MatoušHerout František-9-4-10  0312
4.Marek JaroslavŠkopek Pavel9108  3022
5.Adam PetrLoudín Petr-910-5-7 1323
6.Ondrovčák RadekBabka Dominik773  3033
7.Marek JaroslavHerout František9-107-573243
8.Adam PetrŠkopek Pavel-9-43-6 1344
9.Ondrovčák RadekLoudín Petr-9-8-6  0345
10.Vybíral MatoušBabka Dominik5810  3055
11.Adam PetrHerout František-49-44-102356
12.Ondrovčák RadekŠkopek Pavel1091  3066
13.Vybíral MatoušLoudín Petr-13-44-3 1367
14.Marek JaroslavBabka Dominik-6374 3177
15.Ondrovčák RadekHerout František-5-86-11 1378
16.Vybíral MatoušŠkopek Pavel-910-4-3 1379
17.Marek JaroslavLoudín Petr-11-49-10 13710
18.Adam PetrBabka Dominik1096  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš13Herout František31
Marek Jaroslav31Škopek Pavel22
Adam Petr03Loudín Petr40
Ondrovčák Radek22Babka Dominik03
Počet diváků: 12
V zápase byl přítomen delegát p.jirsak



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Baslík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00¹Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33484:544TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Marel David
Lukeš Marek
 
 
6-697 3110
2.Juroška Ivan
Skála Marek
 
 
Bělohlávek Dominik
Merta Jakub
 
 
-7-7-11  0311
3.Skála MarekBělohlávek Dominik-7-4-8  0312
4.Sirbu JakubMerta Jakub-7-413-7 1313
5.Toufar JanLukeš Marek7410  3023
6.Juroška IvanMarel David477  3033
7.Sirbu JakubBělohlávek Dominik-7124-493243
8.Toufar JanMerta Jakub-613-6-7 1344
9.Juroška IvanLukeš Marek125  3054
10.Skála MarekMarel David-1-7-2  0355
11.Toufar JanBělohlávek Dominik-6-7-8  0356
12.Juroška IvanMerta Jakub-8-4-4  0357
13.Skála MarekLukeš Marek9-4-148-82358
14.Sirbu JakubMarel David1077  3068
15.Juroška IvanBělohlávek Dominik-59-11-6 1369
16.Skála MarekMerta Jakub-5-9-11  03610
17.Sirbu JakubLukeš Marek811-3  21  
18.Toufar JanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Marek04Bělohlávek Dominik31
Sirbu Jakub21Merta Jakub40
Toufar Jan12Lukeš Marek12
Juroška Ivan22Marel David12
Počet diváků: 4
Utkání byl přítomen komisař Jirsa Pavel o začátku utkání do 18:00 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36527:592TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Jan
Jeřábek Vladimír
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
8-33-5-62301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
-9611-983211
3.Jeřábek VladimírTáborský Jiří76-8-9-32312
4.Kuča JanMádlo Martin5-59-4-62313
5.Vaculík FilipBako Adam-7-7-8  0314
6.Traxler JanJelínek Michal5-5-4-6 1315
7.Kuča JanTáborský Jiří15-97-893225
8.Vaculík FilipMádlo Martin8-6-9-6 1326
9.Traxler JanBako Adam93-108 3136
10.Jeřábek VladimírJelínek Michal-4-7-8  0337
11.Vaculík FilipTáborský Jiří-911-106-22338
12.Traxler JanMádlo Martin-6-6-16  0339
13.Jeřábek VladimírBako Adam-9699 3149
14.Kuča JanJelínek Michal9-107-3-1123410
15.Traxler JanTáborský Jiří-87   11  
16.Jeřábek VladimírMádlo Martin         
17.Kuča JanBako Adam         
18.Vaculík FilipJelínek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír12Táborský Jiří21
Kuča Jan12Mádlo Martin30
Vaculík Filip03Bako Adam12
Traxler Jan12Jelínek Michal30
Utkání byl přítomen komisař Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Fišera Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27583:552TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Ramírez Francisco
Pozník David
 
 
753  3010
2.Dufek Lukáš
Brož Petr
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
-9164-1093220
3.Kodym TomášLučan Martin-39-5-7 1321
4.Brož PetrRamírez Francisco-6-5-11  0322
5.Dufek LukášPozník David-5-11-5  0323
6.Novotný PetrBittner Michal377  3033
7.Brož PetrLučan Martin-126-2-9 1334
8.Dufek LukášRamírez Francisco698  3044
9.Novotný PetrPozník David-8853 3154
10.Kodym TomášBittner Michal12-777 3164
11.Dufek LukášLučan Martin6-6-58-92365
12.Novotný PetrRamírez Francisco-10874 3175
13.Kodym TomášPozník David-11-3-6  0376
14.Brož PetrBittner Michal-10678 3186
15.Novotný PetrLučan Martin48-3-10103296
16.Kodym TomášRamírez Francisco78-109 31106
17.Brož PetrPozník David-9    01  
18.Dufek LukášBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodym Tomáš22Lučan Martin31
Brož Petr12Ramírez Francisco13
Dufek Lukáš12Pozník David21
Novotný Petr40Bittner Michal03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy