Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21527:479TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
Maděrka Svatopluk
Plšek Josef
 
 
5-1284 3110
2.Ondryáš Daniel
Jelínek Vojtěch
 
 
Valašík Lukáš
Mergenthal Otmar
 
 
-56-7833220
3.Orlovský PavelValašík Lukáš-7-2-2  0321
4.Jelínek VojtěchMergenthal Otmar-97-58-82322
5.Vlček RadimPlšek Josef8-1-8-10 1323
6.Ondryáš DanielMaděrka Svatopluk-6662 3133
7.Jelínek VojtěchValašík Lukáš8115  3043
8.Vlček RadimMergenthal Otmar10-94-983253
9.Ondryáš DanielPlšek Josef-9-46273263
10.Orlovský PavelMaděrka Svatopluk7-559 3173
11.Vlček RadimValašík Lukáš-781312 3183
12.Ondryáš DanielMergenthal Otmar216-810 3193
13.Orlovský PavelPlšek Josef813-99 31103
14.Jelínek VojtěchMaděrka Svatopluk59-7  21  
15.Ondryáš DanielValašík Lukáš         
16.Orlovský PavelMergenthal Otmar         
17.Jelínek VojtěchPlšek Josef         
18.Vlček RadimMaděrka Svatopluk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orlovský Pavel21Valašík Lukáš12
Jelínek Vojtěch11Mergenthal Otmar12
Vlček Radim21Plšek Josef12
Ondryáš Daniel30Maděrka Svatopluk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:18476:409KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Bača Jaroslav ml.
Šustek Pavel
 
 
475  3010
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
Randis Vilém
Pajurek Zdeněk
 
 
9-5118 3120
3.Škrla JiříBača Jaroslav ml.7-545 3130
4.Černohorský TomášPajurek Zdeněk793  3040
5.Juřica Tomᚊustek Pavel9-8912 3150
6.Sagáčik ŠtefanRandis Vilém1157  3060
7.Černohorský TomášBača Jaroslav ml.-7-8-5  0361
8.Juřica TomášPajurek Zdeněk-10-5-7  0362
9.Sagáčik ŠtefanŠustek Pavel963  3072
10.Škrla JiříRandis Vilém2-9-7-6 1373
11.Juřica TomášBača Jaroslav ml.-8-7-6  0374
12.Sagáčik ŠtefanPajurek Zdeněk976  3084
13.Škrla JiříŠustek Pavel-7-97593294
14.Černohorský TomášRandis Vilém-9591 31104
15.Sagáčik ŠtefanBača Jaroslav ml.         
16.Škrla JiříPajurek Zdeněk         
17.Černohorský Tomᚊustek Pavel         
18.Juřica TomášRandis Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrla Jiří21Bača Jaroslav ml.21
Černohorský Tomáš21Pajurek Zdeněk12
Juřica Tomáš12Šustek Pavel03
Sagáčik Štefan30Randis Vilém12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21515:487KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
Řežáb Jiří
Skulina David
 
 
11126  3010
2.Kubeš Dušan
Jančář Luděk
 
 
Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
-10-879163220
3.Brázdil JiříŘežáb Jiří-9-86-6 1321
4.Kubeš DušanZáškodný Marek-6-8-4  0322
5.Jančář LuděkHenžel Michal-6-9-5  0323
6.Janča MiroslavSkulina David677  3033
7.Kubeš DušanŘežáb Jiří-8-4-8  0334
8.Jančář LuděkZáškodný Marek10-6-61073244
9.Janča MiroslavHenžel Michal838  3054
10.Brázdil JiříSkulina David649  3064
11.Jančář LuděkŘežáb Jiří1310-7-7113274
12.Janča MiroslavZáškodný Marek67-109 3184
13.Brázdil JiříHenžel Michal10104  3094
14.Kubeš DušanSkulina David-1256-4832104
15.Janča MiroslavŘežáb Jiří5-94  21  
16.Brázdil JiříZáškodný Marek         
17.Kubeš DušanHenžel Michal         
18.Jančář LuděkSkulina David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brázdil Jiří21Řežáb Jiří21
Kubeš Dušan12Záškodný Marek12
Jančář Luděk21Henžel Michal12
Janča Miroslav30Skulina David03
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Kouša Roman st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16477:387TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Musiol Kamil
Burdík Vítězslav
 
 
8-7611 3110
2.Račák Vítězslav
Plhák Jan ml.
 
 
Laburda František
Schimetzek Tomáš
 
 
-13-76-9 1311
3.Křen LuborBurdík Vítězslav8-8-61263221
4.Plhák Jan ml.Musiol Kamil4-549 3131
5.Bojko KarelLaburda František883  3041
6.Račák VítězslavSchimetzek Tomáš-1063-733251
7.Plhák Jan ml.Burdík Vítězslav-6-7-8  0352
8.Bojko KarelMusiol Kamil945  3062
9.Račák VítězslavLaburda František749  3072
10.Křen LuborSchimetzek Tomáš654  3082
11.Bojko KarelBurdík Vítězslav7614  3092
12.Račák VítězslavMusiol Kamil-9-10-6  0393
13.Křen LuborLaburda František9-856 31103
14.Plhák Jan ml.Schimetzek Tomáš910-14  21  
15.Račák VítězslavBurdík Vítězslav         
16.Křen LuborMusiol Kamil         
17.Plhák Jan ml.Laburda František         
18.Bojko KarelSchimetzek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křen Lubor30Burdík Vítězslav12
Plhák Jan ml.11Musiol Kamil12
Bojko Karel30Laburda František03
Račák Vítězslav21Schimetzek Tomáš02
Počet diváků 0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13456:340TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Rak Jonáš
Krupník Jan
 
 
343  3010
2.Wawrosz Pavel
Novotný Jiří
 
 
Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
3114  3020
3.Wasilewski DamianLisztwan Jan953  3030
4.Pisarczyk TomekChaloupka František-7689 3140
5.Novotný JiříKrupník Jan55-86 3150
6.Wawrosz PavelRak Jonáš-14-4-14  0351
7.Pisarczyk TomekLisztwan Jan-1687 3161
8.Novotný JiříChaloupka František-7847 3171
9.Wawrosz PavelKrupník Jan436  3081
10.Wasilewski DamianRak Jonáš4-11106 3191
11.Novotný JiříLisztwan Jan7-10-9-8 1392
12.Wawrosz PavelChaloupka František49-10-9632102
13.Wasilewski DamianKrupník Jan-9891 31  
14.Pisarczyk TomekRak Jonáš         
15.Wawrosz PavelLisztwan Jan         
16.Wasilewski DamianChaloupka František         
17.Pisarczyk TomekKrupník Jan         
18.Novotný JiříRak Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wasilewski Damian20Lisztwan Jan12
Pisarczyk Tomek20Chaloupka František03
Novotný Jiří21Krupník Jan02
Wawrosz Pavel21Rak Jonáš11
Počet diváků: 2
Hráč Damian Wasilewski ukončil zápas č. 13 dříve, než skončil zápas č. 12.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838/2, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Kaloč Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32562:584nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Cvečko Daniel
 
 
Kaloč Svatopluk
Gřunděl Matěj
 
 
2511  3010
2.Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
Maršálek Vladimír
Tobola Petr
 
 
998  3020
3.Skalický JiříMaršálek Vladimír-4-7-6  0321
4.Štůsek DavidTobola Petr9-8-4-8 1322
5.Cvečko DanielKaloč Svatopluk887  3032
6.Vrtal OldřichGřunděl Matěj8-397 3142
7.Štůsek DavidMaršálek Vladimír5-6-6-4 1343
8.Cvečko DanielTobola Petr-5-5-9  0344
9.Vrtal OldřichKaloč Svatopluk5102  3054
10.Skalický JiříGřunděl Matěj11-6-6963264
11.Cvečko DanielMaršálek Vladimír-4-81-3 1365
12.Vrtal OldřichTobola Petr9-3-10693275
13.Skalický JiříKaloč Svatopluk556  3085
14.Válek FilipGřunděl Matěj-8-76-5 1386
15.Vrtal OldřichMaršálek Vladimír-10-10-4  0387
16.Skalický JiříTobola Petr-5-6-14  0388
17.Válek FilipKaloč Svatopluk5118  3098
18.Cvečko DanielGřunděl Matěj-64-3-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalický Jiří22Maršálek Vladimír40
Štůsek David02Tobola Petr31
Cvečko Daniel13Kaloč Svatopluk04
Vrtal Oldřich31Gřunděl Matěj22
Válek Filip11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy