Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838/2, 739 32 VratimovRozhodčí:Tylšar Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Kaloč Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:29603:597TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvečko Daniel
Vrtal Oldřich
 
 
Hendrych Daniel
Bača Jaroslav ml.
 
 
-8-66-8 1301
2.Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
7610  3011
3.Štůsek DavidBača Jaroslav ml.-710-39-62312
4.Skalický JiříHendrych Daniel-710-3583222
5.Cvečko DanielRandis Vilém107-6-6-52323
6.Vrtal OldřichŠustek Pavel-797-793233
7.Skalický JiříBača Jaroslav ml.-5-7-14  0334
8.Cvečko DanielHendrych Daniel594  3044
9.Vrtal OldřichRandis Vilém-3-671283254
10.Štůsek DavidŠustek Pavel-8865 3164
11.Cvečko DanielBača Jaroslav ml.9-610-593274
12.Vrtal OldřichHendrych Daniel8-8-8-6 1375
13.Štůsek DavidRandis Vilém-8-62673285
14.Skalický JiříŠustek Pavel4-9-9893295
15.Vrtal OldřichBača Jaroslav ml.6-11610 31105
16.Štůsek DavidHendrych Daniel-98   11  
17.Skalický JiříRandis Vilém         
18.Cvečko DanielŠustek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štůsek David21Bača Jaroslav ml.22
Skalický Jiří21Hendrych Daniel12
Cvečko Daniel21Randis Vilém12
Vrtal Oldřich31Šustek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Vaňous Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Tobola Petr
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:17508:405TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
Prázdný Pavel st.
Jarolím Tomáš
 
 
-1011-4883210
2.Maršálek Vladimír
Gřunděl Matěj
 
 
Šoc Milan
Valašík Lukáš
 
 
4-11-12943220
3.Maršálek VladimírValašík Lukáš412  3030
4.Kaloč SvatoplukŠoc Milan-49-87-92331
5.Gřunděl MatějPrázdný Pavel st.4-11-10873241
6.Tobola PetrJarolím Tomáš276  3051
7.Kaloč SvatoplukValašík Lukáš-694-5-42352
8.Gřunděl MatějŠoc Milan7-6-9673262
9.Tobola PetrPrázdný Pavel st.766  3072
10.Maršálek VladimírJarolím Tomáš862  3082
11.Gřunděl MatějValašík Lukáš87-56 3192
12.Tobola PetrŠoc Milan8-93-9832102
13.Maršálek VladimírPrázdný Pavel st.91   20  
14.Kaloč SvatoplukJarolím Tomáš         
15.Tobola PetrValašík Lukáš         
16.Maršálek VladimírŠoc Milan         
17.Kaloč SvatoplukPrázdný Pavel st.         
18.Gřunděl MatějJarolím Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Valašík Lukáš12
Kaloč Svatopluk02Šoc Milan12
Gřunděl Matěj30Prázdný Pavel st.02
Tobola Petr30Jarolím Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9410:292TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Bojko Karel
Úředníček Petr
 
 
753  3010
2.Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
Jahůdka Petr
Plhák Jan ml.
 
 
4611  3020
3.Revay RadomírÚředníček Petr1095  3030
4.Novotný JiříPlhák Jan ml.-94-5753240
5.Wasilewski DamianBojko Karel4910  3050
6.Pisarczyk TomekJahůdka Petr-9888 3160
7.Sikora FilipÚředníček Petr75-115 3170
8.Wasilewski DamianPlhák Jan ml.145  3080
9.Pisarczyk TomekŽBojko Karel-7-9-6  0381
10.Revay RadomírJahůdka Petr-99-11733291
11.Wasilewski DamianÚředníček Petr776  30101
12.Pisarczyk TomekPlhák Jan ml.         
13.Revay RadomírBojko Karel         
14.Sikora FilipJahůdka Petr         
15.Pisarczyk TomekÚředníček Petr         
16.Revay RadomírPlhák Jan ml.         
17.Sikora FilipBojko Karel         
18.Wasilewski DamianJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Revay Radomír20Úředníček Petr03
Novotný Jiří10Plhák Jan ml.02
Wasilewski Damian30Bojko Karel11
Pisarczyk Tomek11Jahůdka Petr02
Sikora Filip10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Vavrečka Radomír ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15470:410TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rak Jonáš
Křenek Tomáš
 
 
Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
5-589 3110
2.Lisztwan Jan
Karczmarczyk Michal
 
 
Sagáčik Štefan
Juřica Tomáš
 
 
6-87-583220
3.Křenek TomášČernohorský Tomáš98-3-6-82321
4.Rak Jonᚊkrla Jiří687  3031
5.Lisztwan JanJuřica Tomáš55-94 3141
6.Karczmarczyk MichalSagáčik Štefan865  3051
7.Rak JonášČernohorský Tomáš895  3061
8.Lisztwan JanŠkrla Jiří8-9-111053271
9.Karczmarczyk MichalJuřica Tomáš-4579 3181
10.Křenek TomášSagáčik Štefan9-9-8-6 1382
11.Lisztwan JanČernohorský Tomáš-59911 3192
12.Karczmarczyk MichalŠkrla Jiří109-76 31102
13.Křenek TomášJuřica Tomáš48-106 31  
14.Rak JonášSagáčik Štefan         
15.Karczmarczyk MichalČernohorský Tomáš         
16.Křenek Tomᚊkrla Jiří         
17.Rak JonášJuřica Tomáš         
18.Lisztwan JanSagáčik Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křenek Tomáš02Černohorský Tomáš12
Rak Jonáš20Škrla Jiří03
Lisztwan Jan30Juřica Tomáš02
Karczmarczyk Michal30Sagáčik Štefan11
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Levický Matěj
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36457:544TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Ondryáš Daniel
Hladil David
 
 
-6-7-11  0301
2.Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
Orlovský Pavel
Vlček Radim
 
 
5-6-9-4 1302
3.Solanský PavelOndryáš Daniel-4-8-4  0303
4.Merta MarekOrlovský Pavel7-5-4-5 1304
5.Cabiš MichalHladil David-99-59-122305
6.Velebil LukášVlček Radim8-845 3115
7.Merta MarekOndryáš Daniel-5-10-3  0316
8.Cabiš MichalOrlovský Pavel6-89-6113226
9.Velebil LukášHladil David-77-9-8 1327
10.Solanský PavelVlček Radim-955-633237
11.Cabiš MichalOndryáš Daniel-4-297-42338
12.Velebil LukášOrlovský Pavel-8-56-4 1339
13.Solanský PavelHladil David38-48 3149
14.Merta MarekVlček Radim-68-3-6 13410
15.Velebil LukášOndryáš Daniel         
16.Solanský PavelOrlovský Pavel         
17.Merta MarekHladil David         
18.Cabiš MichalVlček Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Solanský Pavel21Ondryáš Daniel30
Merta Marek03Orlovský Pavel21
Cabiš Michal12Hladil David21
Velebil Lukáš12Vlček Radim12
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy