Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Sionkala Eduard
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sikora Filip
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:189TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Olejník Petr ml.
Prázdný Pavel ml.
 
 
735  3010
2.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Prázdný Pavel st.
Jarolím Tomáš
 
 
8310  3020
3.Wasilewski DamianJarolím Tomáš585  3030
4.Pisarczyk TomekPrázdný Pavel st.868  3040
5.Revay RadomírPrázdný Pavel ml.878  3050
6.Wawrosz PavelOlejník Petr ml.556  3060
7.Pisarczyk TomekJarolím Tomáš3-739 3170
8.Revay RadomírPrázdný Pavel st.678  3080
9.Wawrosz PavelPrázdný Pavel ml.253  3090
10.Wasilewski DamianOlejník Petr ml.476  30100
11.Revay RadomírJarolím Tomáš         
12.Wawrosz PavelPrázdný Pavel st.         
13.Wasilewski DamianPrázdný Pavel ml.         
14.Pisarczyk TomekOlejník Petr ml.         
15.Wawrosz PavelJarolím Tomáš         
16.Wasilewski DamianPrázdný Pavel st.         
17.Pisarczyk TomekPrázdný Pavel ml.         
18.Revay RadomírOlejník Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wasilewski Damian20Jarolím Tomáš02
Pisarczyk Tomek20Prázdný Pavel st.02
Revay Radomír20Prázdný Pavel ml.02
Wawrosz Pavel20Olejník Petr ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27583:553TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křenek Tomáš
Rak Jonáš
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
-89-6-6 1301
2.Lisztwan Jan
Krupník Jan
 
 
Vrtal Oldřich
Cvečko Daniel
 
 
612-4-1073211
3.Křenek TomášVrtal Oldřich58-69 3121
4.Krupník JanCvečko Daniel-6-911-10 1322
5.Rak Jonᚊtůsek David669  3032
6.Lisztwan JanSkalický Jiří667  3042
7.Krupník JanVrtal Oldřich-9-9-9  0343
8.Rak JonášCvečko Daniel75-24 3153
9.Lisztwan JanŠtůsek David-96811 3163
10.Křenek TomášSkalický Jiří-487-953273
11.Rak JonášVrtal Oldřich35-178 3183
12.Lisztwan JanCvečko Daniel64-5-873293
13.Křenek Tomᚊtůsek David-6-99-5 1394
14.Krupník JanSkalický Jiří-1-599-102395
15.Lisztwan JanVrtal Oldřich-5-448532105
16.Křenek TomášCvečko Daniel-7-89  12  
17.Krupník JanŠtůsek David         
18.Rak JonášSkalický Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křenek Tomáš21Vrtal Oldřich13
Krupník Jan03Cvečko Daniel12
Rak Jonáš30Štůsek David12
Lisztwan Jan40Skalický Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33627:608TTC Ostrava-Poruba

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
-5366 3110
2.Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
Maršálek Vladimír
Gřunděl Matěj
 
 
-122610 3120
3.Solanský PavelMaršálek Vladimír9-4-4-6 1321
4.Merta MarekTobola Petr-6-13-9  0322
5.Cabiš MichalGřunděl Matěj689  3032
6.Velebil LukášKaloč Svatopluk676  3042
7.Merta MarekMaršálek Vladimír-8-9-9  0343
8.Cabiš MichalTobola Petr6-6-7653253
9.Velebil LukášGřunděl Matěj91011  3063
10.Solanský PavelKaloč Svatopluk5-66-8-122364
11.Cabiš MichalMaršálek Vladimír6-3-6-3 1365
12.Velebil LukášTobola Petr-9-9-9  0366
13.Solanský PavelGřunděl Matěj-63-6-8 1367
14.Merta MarekKaloč Svatopluk-81237 3177
15.Velebil LukášMaršálek Vladimír-89-7963287
16.Solanský PavelTobola Petr-3-2-8  0388
17.Merta MarekGřunděl Matěj-897-883298
18.Cabiš MichalKaloč Svatopluk824  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel04Maršálek Vladimír31
Merta Marek22Tobola Petr31
Cabiš Michal31Gřunděl Matěj13
Velebil Lukáš31Kaloč Svatopluk13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701Rozhodčí:Kuběna Stanislav
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:Šíma Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:30669:607TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Ondryáš Daniel
 
 
Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
9-1185 3110
2.Orlovský Pavel
Vlček Radim
 
 
Řežáb Jiří
Palát Petr
 
 
-87-8-3 1311
3.Hladil DavidŘežáb Jiří32-4-9-82312
4.Orlovský PavelPalát Petr6-9611 3122
5.Vlček RadimHenžel Michal-891112 3132
6.Ondryáš DanielZáškodný Marek9-7-8843242
7.Orlovský PavelŘežáb Jiří10-94-7-92343
8.Vlček RadimPalát Petr-7488 3153
9.Ondryáš DanielHenžel Michal386  3063
10.Hladil DavidZáškodný Marek8-9-76-52364
11.Vlček RadimŘežáb Jiří-9-99-7 1365
12.Ondryáš DanielPalát Petr-7109-743275
13.Hladil DavidHenžel Michal5-8-83123285
14.Orlovský PavelZáškodný Marek7-8-10-1 1386
15.Ondryáš DanielŘežáb Jiří-948-983296
16.Hladil DavidPalát Petr893  30106
17.Orlovský PavelHenžel Michal5    10  
18.Vlček RadimZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladil David22Řežáb Jiří31
Orlovský Pavel12Palát Petr04
Vlček Radim21Henžel Michal03
Ondryáš Daniel40Záškodný Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36680:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Škrla Jiří
Juřica Tomáš
 
 
-78-10-9 1301
2.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Slováček Libor
Vaculík Vladimír
 
 
81-9-2-82302
3.Burdík VítězslavŠkrla Jiří3811  3012
4.Harazim ZdeněkJuřica Tomáš-59-9-10 1313
5.Musiol KamilVaculík Vladimír-7-87-7 1314
6.Wollný MichalSlováček Libor-888-173224
7.Harazim ZdeněkŠkrla Jiří-6-107-1 1325
8.Musiol KamilJuřica Tomáš746  3035
9.Wollný MichalVaculík Vladimír4-149-693245
10.Burdík VítězslavSlováček Libor11-89-983255
11.Musiol KamilŠkrla Jiří-8-3-8  0356
12.Wollný MichalJuřica Tomáš-4-486-52357
13.Burdík VítězslavVaculík Vladimír8108  3067
14.Harazim ZdeněkSlováček Libor77-4-6-102368
15.Wollný MichalŠkrla Jiří-9-7-7  0369
16.Burdík VítězslavJuřica Tomáš667  3079
17.Harazim ZdeněkVaculík Vladimír-9-1471153289
18.Musiol KamilSlováček Libor610-814 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burdík Vítězslav40Škrla Jiří31
Harazim Zdeněk13Juřica Tomáš22
Musiol Kamil22Vaculík Vladimír13
Wollný Michal22Slováček Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32600:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Uher Antonín
 
 
Jahůdka Petr
Plhák Jan ml.
 
 
-7968 3110
2.Jančář Luděk
Brázdil Jiří
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-7-5-8  0311
3.Brázdil JiříBojko Karel-9-8-5  0312
4.Uher AntonínKřen Lubor-6-9-6  0313
5.Jančář LuděkPlhák Jan ml.8149  3023
6.Janča MiroslavJahůdka Petr610-1011 3133
7.Uher AntonínBojko Karel7-4-6-10 1334
8.Jančář LuděkKřen Lubor-59109 3144
9.Janča MiroslavPlhák Jan ml.875  3054
10.Brázdil JiříJahůdka Petr-4-11-9  0355
11.Jančář LuděkBojko Karel-6-5-8  0356
12.Janča MiroslavKřen Lubor4-1316 3166
13.Brázdil JiříPlhák Jan ml.9106  3076
14.Uher AntonínJahůdka Petr-68-8-4 1377
15.Janča MiroslavBojko Karel7811  3087
16.Brázdil JiříKřen Lubor10-7-4-9 1388
17.Uher AntonínPlhák Jan ml.7-9-98-92389
18.Jančář LuděkJahůdka Petr96-93 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brázdil Jiří13Bojko Karel31
Uher Antonín04Křen Lubor22
Jančář Luděk31Plhák Jan ml.13
Janča Miroslav40Jahůdka Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy