Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Sionkala Eduard
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Sikora Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:185TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Revay Radomír
 
 
Hendrych Daniel
Gajdičiar Ondřej
 
 
9710  3010
2.Sikora Filip
Wasilewski Damian
 
 
Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
656  3020
3.Wasilewski DamianHendrych Daniel467  3030
4.Revay RadomírŠustek Pavel57-7-1073240
5.Wawrosz PavelRandis Vilém417  3050
6.Sikora FilipGajdičiar Ondřej562  3060
7.Revay RadomírHendrych Daniel582  3070
8.Wawrosz PavelŠustek Pavel777  3080
9.Sikora FilipRandis Vilém212  3090
10.Wasilewski DamianGajdičiar Ondřej467  30100
11.Wawrosz PavelHendrych Daniel         
12.Sikora FilipŠustek Pavel         
13.Wasilewski DamianRandis Vilém         
14.Revay RadomírGajdičiar Ondřej         
15.Sikora FilipHendrych Daniel         
16.Wasilewski DamianŠustek Pavel         
17.Revay RadomírRandis Vilém         
18.Wawrosz PavelGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wasilewski Damian20Hendrych Daniel02
Revay Radomír20Šustek Pavel02
Wawrosz Pavel20Randis Vilém02
Sikora Filip20Gajdičiar Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:33677:630TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Rak Jonáš
 
 
Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
856  3010
2.Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
Maršálek Vladimír
Maršálek Patrik
 
 
945  3020
3.Chaloupka FrantišekMaršálek Vladimír-4-1111-7 1321
4.Beránek PavelTobola Petr8-9-11-6 1322
5.Rak JonášKaloč Svatopluk55-8-733232
6.Lisztwan JanMaršálek Patrik598  3042
7.Beránek PavelMaršálek Vladimír56-98 3152
8.Rak JonášTobola Petr9-5-88-92353
9.Lisztwan JanKaloč Svatopluk4-924 3163
10.Chaloupka FrantišekMaršálek Patrik2-6-77123273
11.Rak JonášMaršálek Vladimír-28-4-3 1374
12.Lisztwan JanTobola Petr-9-73-12 1375
13.Chaloupka FrantišekKaloč Svatopluk68-2-1163285
14.Beránek PavelMaršálek Patrik-6-94673295
15.Lisztwan JanMaršálek Vladimír12-10-9-8 1396
16.Chaloupka FrantišekTobola Petr9-76-10-42397
17.Beránek PavelKaloč Svatopluk-6-3116632107
18.Rak JonášMaršálek Patrik411   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupka František22Maršálek Vladimír31
Beránek Pavel31Tobola Petr40
Rak Jonáš12Kaloč Svatopluk04
Lisztwan Jan22Maršálek Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39681:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Michal
Velebil Lukáš
 
 
Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
-410-7-16 1301
2.Merta Marek
Cabiš Michal
 
 
Vrtal Oldřich
Cvečko Daniel
 
 
-10-4-2  0302
3.Merta MarekCvečko Daniel-56-99-62303
4.Chalupa MichalVrtal Oldřich-7-6-10  0304
5.Cabiš MichalŠtůsek David-88-9683214
6.Velebil LukášSkalický Jiří3-7-3-9 1315
7.Chalupa MichalCvečko Daniel-810-5-4 1316
8.Cabiš MichalVrtal Oldřich4-711-983226
9.Velebil Lukᚊtůsek David6-749 3136
10.Merta MarekSkalický Jiří4-89-9-102337
11.Cabiš MichalCvečko Daniel58-12-973247
12.Velebil LukášVrtal Oldřich788  3057
13.Merta MarekŠtůsek David10-710-883267
14.Chalupa MichalSkalický Jiří-2-9-7  0368
15.Velebil LukášCvečko Daniel897  3078
16.Merta MarekVrtal Oldřich5-887 3188
17.Chalupa MichalŠtůsek David-7-44-10 1389
18.Cabiš MichalSkalický Jiří-6-8911113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merta Marek22Cvečko Daniel22
Chalupa Michal04Vrtal Oldřich13
Cabiš Michal40Štůsek David13
Velebil Lukáš31Skalický Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Škrla Jiří
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Juřica Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36618:647SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Vaculík Vladimír
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
711-148 3110
2.Škrla Jiří
Juřica Tomáš
 
 
Palát Petr
Řežáb Jiří
 
 
-69711 3120
3.Juřica TomášZáškodný Marek-8-11-6  0321
4.Škrla JiříŘežáb Jiří6-10-11-3 1322
5.Vaculík VladimírHenžel Michal49-6-4-82323
6.Sagáčik ŠtefanPalát Petr-8-886-52324
7.Škrla JiříZáškodný Marek-6-1-10  0325
8.Vaculík VladimírŘežáb Jiří-12-99-9 1326
9.Sagáčik ŠtefanHenžel Michal474  3036
10.Juřica TomášPalát Petr6-55-11-62337
11.Vaculík VladimírZáškodný Marek-89-11-4 1338
12.Sagáčik ŠtefanŘežáb Jiří9-797 3148
13.Juřica TomášHenžel Michal79-127 3158
14.Škrla JiříŽPalát Petr-715-11593268
15.Sagáčik ŠtefanŽZáškodný Marek-810-911-92369
16.Juřica TomášŘežáb Jiří-5-9-9  03610
17.Škrla JiříHenžel Michal         
18.Vaculík VladimírPalát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juřica Tomáš13Záškodný Marek40
Škrla Jiří12Řežáb Jiří31
Vaculík Vladimír03Henžel Michal12
Sagáčik Štefan22Palát Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34460:558TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Ondryáš Daniel
Drápela Marek
 
 
-9-910-9 1301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Orlovský Pavel
Vlček Radim
 
 
710-85 3111
3.Harazim ZdeněkOndryáš Daniel84-2-4-72312
4.Musiol KamilOrlovský Pavel-12-89-5 1313
5.Wollný MichalVlček Radim-87-4-7 1314
6.Burdík VítězslavDrápela Marek310-78 3124
7.Musiol KamilOndryáš Daniel-4-8-8  0325
8.Wollný MichalOrlovský Pavel-7-96-11 1326
9.Burdík VítězslavVlček Radim106-9-5-82327
10.Harazim ZdeněkDrápela Marek974  3037
11.Wollný MichalOndryáš Daniel-2-4-4  0338
12.Burdík VítězslavOrlovský PavelWO    0339
13.Harazim ZdeněkVlček Radim1014-87 3149
14.Musiol KamilDrápela Marek910-105 3159
15.Burdík VítězslavOndryáš DanielWO    03510
16.Harazim ZdeněkOrlovský Pavel         
17.Musiol KamilVlček Radim         
18.Wollný MichalDrápela Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harazim Zdeněk21Ondryáš Daniel30
Musiol Kamil12Orlovský Pavel20
Wollný Michal03Vlček Radim21
Burdík Vítězslav11Drápela Marek03
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy