Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701Rozhodčí:Kuběna Stanislav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Šíma Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23542:512TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Orlovský Pavel
 
 
Bača Jaroslav ml.
Randis Vilém
 
 
-6-8-6  0301
2.Došek Jaroslav
Ondryáš Daniel
 
 
Šustek Pavel
Gajdičiar Ondřej
 
 
747  3011
3.Orlovský PavelBača Jaroslav ml.4-4109 3121
4.Konečný JiříRandis Vilém7-7-11-8 1322
5.Došek JaroslavŠustek Pavel1682  3032
6.Ondryáš DanielGajdičiar Ondřej865  3042
7.Konečný JiříBača Jaroslav ml.-4-10-8  0343
8.Došek JaroslavRandis Vilém510-8-343253
9.Ondryáš DanielŠustek Pavel-6-1091163263
10.Orlovský PavelGajdičiar Ondřej1210-5-883273
11.Došek JaroslavBača Jaroslav ml.8-6-5-9 1374
12.Ondryáš DanielRandis Vilém8710  3084
13.Orlovský PavelŠustek Pavel-7698 3194
14.Konečný JiříGajdičiar Ondřej-85-6-9 1395
15.Ondryáš DanielBača Jaroslav ml.7109  30105
16.Orlovský PavelRandis Vilém531  30  
17.Konečný JiříŠustek Pavel         
18.Došek JaroslavGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Pavel30Bača Jaroslav ml.22
Konečný Jiří03Randis Vilém12
Došek Jaroslav21Šustek Pavel03
Ondryáš Daniel40Gajdičiar Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:20502:460KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Juřica Tomáš
 
 
Plšek Josef
Valašík Lukáš
 
 
-778-8103210
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
Maděrka Svatopluk
Galanda Tomáš
 
 
-910-8643220
3.Škrla JiříGalanda Tomáš99-610 3130
4.Černohorský TomášValašík Lukáš-68-55103240
5.Juřica TomášPlšek Josef7-4-6-7 1341
6.Slováček LiborMaděrka Svatopluk337  3051
7.Černohorský TomášGalanda Tomáš-895-783261
8.Juřica TomášValašík Lukáš6-99-593271
9.Slováček LiborPlšek Josef97-810 3181
10.Škrla JiříMaděrka Svatopluk1055  3091
11.Juřica TomášGalanda Tomáš11-85-9-12392
12.Slováček LiborValašík Lukáš-66-48232102
13.Škrla JiříPlšek Josef-66-4  12  
14.Černohorský TomášMaděrka Svatopluk         
15.Slováček LiborGalanda Tomáš         
16.Škrla JiříValašík Lukáš         
17.Černohorský TomášPlšek Josef         
18.Juřica TomášMaděrka Svatopluk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrla Jiří20Galanda Tomáš12
Černohorský Tomáš20Valašík Lukáš03
Juřica Tomáš12Plšek Josef11
Slováček Libor30Maděrka Svatopluk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9418:304KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
Musiol Kamil
Burdík Vítězslav
 
 
788  3010
2.Jančář Luděk
Kubeš Dušan
 
 
Laburda František
Schimetzek Tomáš
 
 
6710  3020
3.Brázdil JiříBurdík Vítězslav611-38 3130
4.Kubeš DušanMusiol Kamil-9-9-5  0331
5.Jančář LuděkLaburda František665  3041
6.Janča MiroslavSchimetzek Tomáš155  3051
7.Kubeš DušanBurdík Vítězslav-69-68-92352
8.Jančář LuděkMusiol Kamil56-106 3162
9.Janča MiroslavLaburda František6610  3072
10.Brázdil JiříSchimetzek Tomáš974  3082
11.Jančář LuděkBurdík Vítězslav97-55 3192
12.Janča MiroslavMusiol Kamil611  30102
13.Brázdil JiříLaburda František-5    01  
14.Kubeš DušanSchimetzek Tomáš         
15.Janča MiroslavBurdík Vítězslav         
16.Brázdil JiříMusiol Kamil         
17.Kubeš DušanLaburda František         
18.Jančář LuděkSchimetzek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brázdil Jiří20Burdík Vítězslav12
Kubeš Dušan02Musiol Kamil12
Jančář Luděk30Laburda František02
Janča Miroslav30Schimetzek Tomáš02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kouša Roman st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19524:431TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Řežáb Jiří
Skulina David
 
 
795  3010
2.Račák Vítězslav
Plhák Jan ml.
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
662  3020
3.Křen LuborŘežáb Jiří7-811-663230
4.Plhák Jan ml.Skulina David9-5-8-8 1331
5.Račák VítězslavHenžel Michal-67-12773241
6.Bojko KarelZáškodný Marek877  3051
7.Plhák Jan ml.Řežáb Jiří96-6-11-72352
8.Račák VítězslavSkulina David859  3062
9.Bojko KarelHenžel Michal869  3072
10.Křen LuborZáškodný Marek-3-98-6 1373
11.Račák VítězslavŘežáb Jiří-96-9-8 1374
12.Bojko KarelSkulina David322  3084
13.Křen LuborHenžel Michal2110  3094
14.Plhák Jan ml.Záškodný Marek-3-4-8  0395
15.Bojko KarelŘežáb Jiří543  30105
16.Křen LuborSkulina David-9    01  
17.Plhák Jan ml.Henžel Michal         
18.Račák VítězslavZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor21Řežáb Jiří22
Plhák Jan ml.03Skulina David12
Račák Vítězslav21Henžel Michal03
Bojko Karel40Záškodný Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3353:211TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
66-86 3110
2.Novotný Jiří
Revay Radomír
 
 
Cabiš Michal
Chalupa Michal
 
 
667  3020
3.Revay RadomírCabiš Michal686  3030
4.Novotný JiříVelebil Lukáš-8759 3140
5.Pisarczyk TomekChalupa Michal684  3050
6.Wasilewski DamianSolanský Pavel459  3060
7.Novotný JiříCabiš Michal66-65 3170
8.Pisarczyk TomekVelebil Lukáš9105  3080
9.Wasilewski DamianChalupa Michal253  3090
10.Revay RadomírSolanský Pavel634  30100
11.Pisarczyk TomekCabiš Michal8-4   11  
12.Wasilewski DamianVelebil Lukáš         
13.Revay RadomírChalupa Michal         
14.Novotný JiříSolanský Pavel         
15.Wasilewski DamianCabiš Michal         
16.Revay RadomírVelebil Lukáš         
17.Novotný JiříChalupa Michal         
18.Pisarczyk TomekSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Revay Radomír20Cabiš Michal02
Novotný Jiří20Velebil Lukáš02
Pisarczyk Tomek20Chalupa Michal02
Wasilewski Damian20Solanský Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy