Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:34711:692TTC Ostrava-Poruba

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
-86-1110-82301
2.Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
Řežáb Jiří
Palát Petr
 
 
-799-9-82302
3.Solanský PavelHenžel Michal6-6310 3112
4.Merta MarekPalát Petr-128-610-62313
5.Cabiš MichalŘežáb Jiří85-55 3123
6.Velebil LukášZáškodný Marek6-6-6-7 1324
7.Merta MarekHenžel Michal-8-8105103234
8.Cabiš MichalPalát Petr6-7-78103244
9.Velebil LukášŘežáb Jiří399  3054
10.Solanský PavelZáškodný Marek-7-7-4  0355
11.Cabiš MichalHenžel Michal899  3065
12.Velebil LukášPalát Petr3-6-10-5 1366
13.Solanský PavelŘežáb Jiří-10-96693276
14.Merta MarekZáškodný Marek10-13-89103286
15.Velebil LukášHenžel Michal66-98 3196
16.Solanský PavelPalát Petr-9-8612-122397
17.Merta MarekŘežáb Jiří-2-659832107
18.Cabiš MichalZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Solanský Pavel22Henžel Michal04
Merta Marek31Palát Petr31
Cabiš Michal30Řežáb Jiří04
Velebil Lukáš22Záškodný Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8417:272TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-7-92-12 1301
2.Rak Jonáš
Krupník Jan
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
554  3011
3.Krupník JanBurdík Vítězslav66-95 3121
4.Chaloupka FrantišekHarazim Zdeněk2811  3031
5.Rak JonášWollný Michal5510  3041
6.Lisztwan JanMusiol Kamil97-87 3151
7.Chaloupka FrantišekBurdík Vítězslav-96114 3161
8.Rak JonášHarazim Zdeněk657  3071
9.Lisztwan JanWollný Michal862  3081
10.Krupník JanMusiol Kamil553  3091
11.Rak JonášBurdík Vítězslav7-9-84532101
12.Lisztwan JanHarazim Zdeněk         
13.Krupník JanWollný Michal         
14.Chaloupka FrantišekMusiol Kamil         
15.Lisztwan JanBurdík Vítězslav         
16.Krupník JanHarazim Zdeněk         
17.Chaloupka FrantišekWollný Michal         
18.Rak JonášMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupník Jan20Burdík Vítězslav03
Chaloupka František20Harazim Zdeněk02
Rak Jonáš30Wollný Michal02
Lisztwan Jan20Musiol Kamil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Sionkala Eduard
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Sikora Filip
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5377:209TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wasilewski Damian
Wawrosz Pavel
 
 
Škrla Jiří
Juřica Tomáš
 
 
588  3010
2.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Wawrosz PavelJuřica Tomáš69-6-983230
4.Novotný JiříŠkrla Jiří596  3040
5.Wasilewski DamianSagáčik Štefan3-943 3150
6.Sikora FilipWO    3060
7.Novotný JiříJuřica Tomáš-5119-13113270
8.Wasilewski DamianŠkrla Jiří399  3080
9.Sikora FilipSagáčik Štefan8610  3090
10.Wawrosz PavelWO    30100
11.Wasilewski DamianJuřica Tomáš         
12.Sikora FilipŠkrla Jiří         
13.Wawrosz PavelSagáčik Štefan         
14.Novotný Jiří         
15.Sikora FilipJuřica Tomáš         
16.Wawrosz PavelŠkrla Jiří         
17.Novotný JiříSagáčik Štefan         
18.Wasilewski Damian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Wawrosz Pavel10Juřica Tomáš02
Novotný Jiří20Škrla Jiří02
Wasilewski Damian20Sagáčik Štefan02
Sikora Filip10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Vaňous Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní NěmčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Tobola Petr
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19487:396TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Volný Karel
 
 
Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
-9-89763210
2.Maršálek Vladimír
Gřunděl Matěj
 
 
Jančář Luděk
Kubeš Dušan
 
 
-72-7933220
3.Maršálek VladimírJančář Luděk78-97 3130
4.Volný KarelJanča Miroslav-3-56-6 1331
5.Gřunděl MatějBrázdil Jiří265  3041
6.Tobola PetrKubeš Dušan738  3051
7.Volný KarelJančář Luděk55-66 3161
8.Gřunděl MatějJanča Miroslav6-6-8-5 1362
9.Tobola PetrBrázdil Jiří279  3072
10.Maršálek VladimírKubeš Dušan952  3082
11.Gřunděl MatějJančář Luděk-10-4-5  0383
12.Tobola PetrJanča Miroslav-79-4-5 1384
13.Maršálek VladimírBrázdil Jiří154  3094
14.Volný KarelKubeš Dušan5-1082 31104
15.Tobola PetrJančář Luděk87   20  
16.Maršálek VladimírJanča Miroslav         
17.Volný KarelBrázdil Jiří         
18.Gřunděl MatějKubeš Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír30Jančář Luděk12
Volný Karel21Janča Miroslav30
Gřunděl Matěj12Brázdil Jiří03
Tobola Petr21Kubeš Dušan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838/2, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:55Rozhodčí:Hrubý Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11439:263TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Vojtek Lukáš
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-4-4-10  0301
2.Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
Plhák Jan ml.
Batoušek Vladimír
 
 
66-94 3111
3.Skalický JiříKřen Lubor851  3021
4.Štůsek DavidBojko Karel-75-3-12 1322
5.Vojtek LukášPlhák Jan ml.896  3032
6.Vrtal OldřichBatoušek Vladimír339  3042
7.Štůsek DavidKřen Lubor437  3052
8.Vojtek LukášBojko Karel-85-35-102353
9.Vrtal OldřichPlhák Jan ml.-6868 3163
10.Skalický JiříBatoušek Vladimír675  3073
11.Vojtek LukášKřen LuborWO    3083
12.Vrtal OldřichBojko KarelWO    3093
13.Skalický JiříPlhák Jan ml.WO    30103
14.Štůsek DavidBatoušek Vladimír         
15.Vrtal OldřichKřen Lubor         
16.Skalický JiříBojko Karel         
17.Štůsek DavidPlhák Jan ml.         
18.Vojtek LukášBatoušek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Jiří20Křen Lubor02
Štůsek David11Bojko Karel20
Vojtek Lukáš11Plhák Jan ml.02
Vrtal Oldřich20Batoušek Vladimír02
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy