Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Janík Michal ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Šoc Milan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Valašík Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30661:643SK Přerov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Galanda Tomáš
 
 
Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
999  3010
2.Plšek Josef
Valašík Lukáš
 
 
Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
-8-67-9 1311
3.Plšek Josef
Valašík Lukáš
 
 

 
 
         
4.Plšek JosefSkalický Jiří-88-910-72312
5.Mergenthal OtmarVrtal Oldřich12-77-8103222
6.Galanda Tomᚊtůsek David-87-4-7 1323
7.Valašík LukášUhlář Radim-9-845-72324
8.Mergenthal OtmarSkalický Jiří1599  3034
9.Galanda TomášVrtal Oldřich10-8-5-3 1335
10.Valašík Lukᚊtůsek David-4-5-9  0336
11.Plšek JosefUhlář Radim94-88 3146
12.Galanda TomášSkalický Jiří11-9-6-11 1347
13.Valašík LukášVrtal Oldřich6-128-893257
14.Plšek JosefŠtůsek David7-2125 3167
15.Mergenthal OtmarUhlář Radim9-977 3177
16.Valašík LukášSkalický Jiří1910  3087
17.Plšek JosefVrtal Oldřich96-95 3197
18.Mergenthal OtmarŠtůsek David117-107 31107
19.Galanda TomášUhlář Radim-4-7   02  
20.         
21.         
22.         
23.         
24.         
25.         
26.         
27.         
28.         
29.Vrtal Oldřich         
30.         
31.         
32.Vrtal Oldřich         
33.Štůsek David         
34.         
35.Vrtal Oldřich         
36.Štůsek David         
37.Uhlář Radim         
38.Plšek JosefVrtal Oldřich         
39.Štůsek David         
40.Uhlář Radim         
41.Plšek JosefVrtal Oldřich         
42.Mergenthal OtmarŠtůsek David         
43.Uhlář Radim         
44.Plšek JosefVrtal Oldřich         
45.Mergenthal OtmarŠtůsek David         
46.Galanda TomášUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plšek Josef31Skalický Jiří22
Mergenthal Otmar40Vrtal Oldřich13
Galanda Tomáš03Štůsek David22
Valašík Lukáš22Uhlář Radim12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ODRYVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Komenského 6, 74235 OdryRozhodčí:Zeman Lubomír
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Hendrych Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36523:595TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Jaroslav ml.
Hendrych Daniel
 
 
Tobola Petr
Volný Karel
 
 
-118-1-11 1301
2.Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
Maršálek Vladimír
Gřunděl Matěj
 
 
6109  3011
3.Hendrych DanielMaršálek Vladimír-3-58-5 1312
4.Randis VilémTobola Petr910-8-7-62313
5.Šustek PavelVolný Karel-8-8510103223
6.Bača Jaroslav ml.Gřunděl Matěj6-10-9393233
7.Randis VilémMaršálek Vladimír-9-10-1  0334
8.Šustek PavelTobola Petr-58-6-9 1335
9.Bača Jaroslav ml.Volný Karel578  3045
10.Hendrych DanielGřunděl Matěj-7-6-8  0346
11.Šustek PavelMaršálek Vladimír-4-6-4  0347
12.Bača Jaroslav ml.Tobola Petr7-587 3157
13.Hendrych DanielVolný Karel-9-6-4  0358
14.Randis VilémGřunděl Matěj119-86 3168
15.Bača Jaroslav ml.Maršálek Vladimír-9-77-7 1369
16.Hendrych DanielTobola Petr-7-87-5 13610
17.Randis VilémVolný Karel867  30  
18.Šustek PavelGřunděl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Daniel04Maršálek Vladimír40
Randis Vilém12Tobola Petr31
Šustek Pavel12Volný Karel12
Bača Jaroslav ml.31Gřunděl Matěj12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:31343:454TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
-89-7-3 1301
2.Kubeš Dušan
Uher Antonín
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
-5-4-7  0302
3.Uher AntonínWawrosz Pavel-8-8-5  0303
4.Kubeš DušanWasilewski Damian-4-6-3  0304
5.Janča MiroslavPisarczyk Tomek8107  3014
6.Brázdil JiříRevay Radomír-98-8-9 1315
7.Kubeš DušanWawrosz Pavel-5-5-8  0316
8.Janča MiroslavWasilewski Damian6-9-3-9 1317
9.Brázdil JiříPisarczyk Tomek8-649 3127
10.Uher AntonínRevay Radomír-5-107-6 1328
11.Janča MiroslavWawrosz Pavel889  3038
12.Brázdil JiříWasilewski Damian-1-3-9  0339
13.Uher AntonínPisarczyk Tomek11-4-4-5 13310
14.Kubeš DušanRevay Radomír         
15.Brázdil JiříWawrosz Pavel         
16.Uher AntonínWasilewski Damian         
17.Kubeš DušanPisarczyk Tomek         
18.Janča MiroslavRevay Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uher Antonín03Wawrosz Pavel21
Kubeš Dušan02Wasilewski Damian30
Janča Miroslav21Pisarczyk Tomek12
Brázdil Jiří12Revay Radomír20
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701Rozhodčí:Kuběna Stanislav
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Vahala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32637:600nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
Mesaroš Petr
Krupník Jan
 
 
5-95-6-62301
2.Vlček Pavel
Ondryáš Daniel
 
 
Lisztwan Jan
Rak Jonáš
 
 
-33-8-7 1302
3.Orlovský PavelRak Jonáš-95-13-6 1303
4.Vlček RadimLisztwan Jan-5-7-8  0304
5.Vlček PavelKrupník Jan5-996 3114
6.Ondryáš DanielMesaroš Petr859  3024
7.Vlček RadimRak Jonáš5-7-911-62325
8.Vlček PavelLisztwan Jan-79-9-9 1326
9.Ondryáš DanielKrupník Jan847  3036
10.Orlovský PavelMesaroš Petr-11759 3146
11.Vlček PavelRak Jonáš-2-975-92347
12.Ondryáš DanielLisztwan Jan5-744 3157
13.Orlovský PavelKrupník Jan46-9-4-82358
14.Vlček RadimMesaroš Petr797  3068
15.Ondryáš DanielRak Jonáš-7659 3178
16.Orlovský PavelLisztwan Jan6-896 3188
17.Vlček RadimKrupník Jan945  3098
18.Vlček PavelMesaroš PetrWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Orlovský Pavel22Rak Jonáš31
Vlček Radim22Lisztwan Jan22
Vlček Pavel12Krupník Jan13
Ondryáš Daniel40Mesaroš Petr03
WO01WO10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Škrla Jiří
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Juřica Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20504:465KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřica Tomáš
Vaculík Vladimír
 
 
Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
-510-2-6 1301
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
Velebil Lukáš
Chalupa Michal
 
 
789  3011
3.Černohorský TomášVelebil Lukáš-37-9643221
4.Škrla JiříMerta Marek-10-48983231
5.Vaculík VladimírCabiš Michal-86710 3141
6.Juřica TomášChalupa Michal-11-89283251
7.Škrla JiříVelebil Lukáš3-7-6-6 1352
8.Vaculík VladimírMerta Marek-128-9863262
9.Juřica TomášCabiš Michal-1110-4583272
10.Černohorský TomášChalupa Michal1037  3082
11.Vaculík VladimírVelebil Lukáš-8-6-11  0383
12.Juřica TomášMerta Marek9109  3093
13.Černohorský TomášCabiš Michal1083  30103
14.Škrla JiříChalupa Michal566  30  
15.Juřica TomášVelebil Lukáš         
16.Černohorský TomášMerta Marek         
17.Škrla JiříCabiš Michal         
18.Vaculík VladimírChalupa Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černohorský Tomáš30Velebil Lukáš21
Škrla Jiří11Merta Marek03
Vaculík Vladimír21Cabiš Michal03
Juřica Tomáš30Chalupa Michal02
Po dohodě vedoucích družstev utkání odřídil vedoucí domácího družstva L. Slováček (hlavní rozhodčí D. Černohorská byla nominována na utkání 2. ligy žen).



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slunečná 9, Bolatice 747 23Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Musiol Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35506:591SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Laburda František
 
 
Palát Petr
Řežáb Jiří
 
 
-111098 3110
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
8-77-973220
3.Burdík VítězslavŘežáb Jiří-7-97-2 1321
4.Musiol KamilPalát Petr-4-4-8  0322
5.Harazim ZdeněkZáškodný Marek-6-58-10 1323
6.Wollný MichalHenžel Michal4109  3033
7.Musiol KamilŘežáb Jiří-7-5-6  0334
8.Harazim ZdeněkPalát Petr7-8-73-32335
9.Wollný MichalZáškodný Marek997  3045
10.Burdík VítězslavHenžel Michal-4-6-5  0346
11.Harazim ZdeněkŘežáb Jiří-6-1010-5 1347
12.Wollný MichalPalát Petr-8911-6-82348
13.Burdík VítězslavZáškodný Marek-65-5973258
14.Musiol KamilHenžel Michal98-6-3-42359
15.Wollný MichalŘežáb Jiří-5-475-623510
16.Burdík VítězslavPalát Petr-9    01  
17.Musiol KamilZáškodný Marek         
18.Harazim ZdeněkHenžel Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burdík Vítězslav12Řežáb Jiří40
Musiol Kamil03Palát Petr30
Harazim Zdeněk03Záškodný Marek12
Wollný Michal22Henžel Michal21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy