Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOVVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Lysek Tomáš
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Henžel Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16485:433SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
Šoc Milan
Mergenthal Otmar
 
 
987  3010
2.Řežáb Jiří
Palát Petr
 
 
Valašík Lukáš
Plšek Josef
 
 
14-6-61053220
3.Palát PetrPlšek Josef547  3030
4.Záškodný MarekValašík Lukᚎ-4-1013-7 1331
5.Henžel MichalMergenthal Otmar-88-10883241
6.Řežáb JiříŠoc Milan-7679 3151
7.Záškodný MarekPlšek Josef10-8511 3161
8.Henžel MichalValašík Lukáš-5-86-6 1362
9.Řežáb JiříMergenthal Otmar7-10712 3172
10.Palát PetrŠoc Milan386  3082
11.Henžel MichalPlšek Josef-8-4-5  0383
12.Řežáb JiříValašík Lukáš5109  3093
13.Palát PetrMergenthal Otmar6138  30103
14.Záškodný MarekŠoc Milan73-8  21  
15.Řežáb JiříPlšek Josef         
16.Palát PetrValašík Lukáš         
17.Záškodný MarekMergenthal Otmar         
18.Henžel MichalŠoc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Petr30Plšek Josef12
Záškodný Marek11Valašík Lukáš21
Henžel Michal12Mergenthal Otmar03
Řežáb Jiří30Šoc Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Musiol Kamil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27582:536TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Laburda František
 
 
Bača Jaroslav ml.
Hendrych Daniel
 
 
6-3-8-5 1301
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
77-87 3111
3.Musiol KamilBača Jaroslav ml.-6-7-5  0312
4.Harazim ZdeněkHendrych Daniel8-6103 3122
5.Wollný MichalRandis Vilém6-410-963232
6.Burdík VítězslavŠustek Pavel42-8-13-122333
7.Harazim ZdeněkBača Jaroslav ml.-8-5-5  0334
8.Wollný MichalHendrych Daniel1074  3044
9.Burdík VítězslavRandis Vilém467  3054
10.Musiol KamilŠustek Pavel-7568 3164
11.Wollný MichalBača Jaroslav ml.-1011-6-10 1365
12.Burdík VítězslavHendrych Daniel656  3075
13.Musiol KamilRandis Vilém-9648 3185
14.Harazim ZdeněkŠustek Pavel8-9-4-5 1386
15.Burdík VítězslavBača Jaroslav ml.-6-7-6  0387
16.Musiol KamilHendrych Daniel649  3097
17.Harazim ZdeněkRandis Vilém5109  30107
18.Wollný MichalŠustek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musiol Kamil31Bača Jaroslav ml.40
Harazim Zdeněk22Hendrych Daniel04
Wollný Michal21Randis Vilém04
Burdík Vítězslav22Šustek Pavel21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní NěmčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29620:572TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Daniel
Krupník Jan
 
 
Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
13-119-883210
2.Lisztwan Jan
Rak Jonáš
 
 
Uher Antonín
Jančář Luděk
 
 
-10-78873220
3.Krupník JanJanča Miroslav-6-6-8  0321
4.Vitásek DanielJančář Luděk-11-7-5  0322
5.Rak JonášBrázdil Jiří896  3032
6.Lisztwan JanUher Antonín67-85 3142
7.Vitásek DanielJanča Miroslav-7-7-6  0343
8.Rak JonášJančář Luděk77-83 3153
9.Lisztwan JanBrázdil Jiří-10367 3163
10.Krupník JanUher Antonín-5-17-10  0364
11.Rak JonášJanča Miroslav97-97 3174
12.Lisztwan JanJančář Luděk888  3084
13.Krupník JanBrázdil Jiří-1078-10-52385
14.Vitásek DanielUher Antonín9-12-2-5 1386
15.Lisztwan JanJanča MiroslavWO    3096
16.Krupník JanJančář Luděk6-9-9-9 1397
17.Vitásek DanielBrázdil Jiří10613  30107
18.Rak JonášUher Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupník Jan04Janča Miroslav21
Vitásek Daniel13Jančář Luděk22
Rak Jonáš30Brázdil Jiří13
Lisztwan Jan30Uher Antonín21
WO10WO01
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Vavřinová Petra
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Levický Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20505:395TTC Ostrava-Poruba

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Danko Petr
 
 
Bojko Karel
Batoušek Vladimír
 
 
-6566 3110
2.Chalupa Michal
Solanský Petr
 
 
Křen Lubor
Plhák Jan ml.
 
 
43-98 3120
3.Solanský PetrKřen Lubor-11-778-92321
4.Danko PetrBatoušek Vladimír455  3031
5.Chalupa MichalPlhák Jan ml.7-7810 3141
6.Merta MarekBojko Karel-5-5-6  0342
7.Danko PetrKřen Lubor-4-5127-42343
8.Chalupa MichalBatoušek Vladimír1029  3053
9.Merta MarekPlhák Jan ml.WO    3063
10.Solanský PetrBojko Karel-7-2-6  0364
11.Chalupa MichalKřen Lubor-8-7-6  0365
12.Merta MarekBatoušek Vladimír879  3075
13.Solanský PetrPlhák Jan ml.WO    3085
14.Danko PetrBojko KarelWO    3095
15.Merta MarekKřen Lubor7-59-7732105
16.Solanský PetrBatoušek Vladimír-7455 31  
17.Danko PetrPlhák Jan ml.         
18.Chalupa MichalBojko Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Petr02Křen Lubor31
Danko Petr11Batoušek Vladimír03
Chalupa Michal21Plhák Jan ml.01
Merta Marek21Bojko Karel20
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Sionkala Eduard
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu03. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3352:205TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Wawrosz Pavel
 
 
Skalický Jiří
Válek Filip
 
 
876  3010
2.Sikora Filip
Novotný Jiří
 
 
Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
452  3020
3.Novotný JiříSkalický Jiří275  3030
4.Revay RadomírVrtal Oldřich674  3040
5.Wawrosz PavelVálek Filip578  3050
6.Sikora FilipUhlář Radim297  3060
7.Revay RadomírSkalický Jiří-7682 3170
8.Wawrosz PavelVrtal Oldřich82-5-9103280
9.Sikora FilipVálek Filip862  3090
10.Novotný JiříUhlář Radim964  30100
11.Wawrosz PavelSkalický Jiří         
12.Sikora FilipVrtal Oldřich         
13.Novotný JiříVálek Filip         
14.Revay RadomírUhlář Radim         
15.Sikora FilipSkalický Jiří         
16.Novotný JiříVrtal Oldřich         
17.Revay RadomírVálek Filip         
18.Wawrosz PavelUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří20Skalický Jiří02
Revay Radomír20Vrtal Oldřich02
Wawrosz Pavel20Válek Filip02
Sikora Filip20Uhlář Radim02
Utkání odehráno na 3 stolech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Škrla Jiří
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Juřica Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32634:613KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juřica Tomáš
Vaculík Vladimír
 
 
Orlovský Pavel
Vlček Radim
 
 
-11-4-6  0301
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
Ondryáš Daniel
Jelínek Vojtěch
 
 
969  3011
3.Černohorský TomášOndryáš Daniel783  3021
4.Juřica TomášJelínek Vojtěch-86-67-82322
5.Vaculík VladimírOrlovský Pavel-5-6-11  0323
6.Škrla JiříVlček Radim-77128 3133
7.Juřica TomášOndryáš Daniel-6-5-3  0334
8.Vaculík VladimírJelínek Vojtěch-126-11-9 1335
9.Škrla JiříOrlovský Pavel-616-973245
10.Černohorský TomášVlček Radim-9-11-10  0346
11.Vaculík VladimírOndryáš Daniel-7-4-3  0347
12.Škrla JiříJelínek Vojtěch11810  3057
13.Černohorský TomášOrlovský Pavel656  3067
14.Juřica TomášVlček Radim6-8-11853277
15.Škrla JiříOndryáš Daniel-86-6893287
16.Černohorský TomášJelínek Vojtěch385  3097
17.Juřica TomášOrlovský Pavel-795-6-82398
18.Vaculík VladimírVlček Radim-12987 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černohorský Tomáš31Ondryáš Daniel22
Juřica Tomáš13Jelínek Vojtěch22
Vaculík Vladimír13Orlovský Pavel22
Škrla Jiří40Vlček Radim13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy