Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6377:297TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Plšek Josef
Valašík Lukáš
 
 
-9788 3110
2.Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
Šoc Milan
Mergenthal Otmar
 
 
979  3020
3.Wollný MichalValašík Lukáš939  3030
4.Harazim ZdeněkPlšek Josef779  3040
5.Musiol KamilMergenthal Otmar97-5-8113250
6.Burdík VítězslavŠoc Milan7-779 3160
7.Harazim ZdeněkValašík Lukáš-8-691163270
8.Musiol KamilPlšek Josef775  3080
9.Burdík VítězslavMergenthal Otmar858  3090
10.Wollný MichalŠoc Milan788  30100
11.Musiol KamilValašík Lukáš         
12.Burdík VítězslavPlšek Josef         
13.Wollný MichalMergenthal Otmar         
14.Harazim ZdeněkŠoc Milan         
15.Burdík VítězslavValašík Lukáš         
16.Wollný MichalPlšek Josef         
17.Harazim ZdeněkMergenthal Otmar         
18.Musiol KamilŠoc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wollný Michal20Valašík Lukáš02
Harazim Zdeněk20Plšek Josef02
Musiol Kamil20Mergenthal Otmar02
Burdík Vítězslav20Šoc Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOVVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Henžel Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11435:320SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
-7-9-5  0301
2.Řežáb Jiří
Palát Petr
 
 
Barša Michal
Holemý Josef
 
 
826  3011
3.Záškodný MarekRandis Vilém897  3021
4.Palát PetrŠustek Pavel955  3031
5.Henžel MichalHolemý Josef889  3041
6.Řežáb JiříBarša Michal5510  3051
7.Palát PetrRandis Vilém-1036-9-92352
8.Henžel MichalŠustek Pavel2-788 3162
9.Řežáb JiříHolemý Josef-989-923272
10.Záškodný MarekBarša Michal85-2-653282
11.Henžel MichalRandis Vilém481  3092
12.Řežáb JiříŠustek Pavel854  30102
13.Záškodný MarekHolemý Josef         
14.Palát PetrBarša Michal         
15.Řežáb JiříRandis Vilém         
16.Záškodný MarekŠustek Pavel         
17.Palát PetrHolemý Josef         
18.Henžel MichalBarša Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záškodný Marek20Randis Vilém12
Palát Petr11Šustek Pavel03
Henžel Michal30Holemý Josef02
Řežáb Jiří30Barša Michal02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní NěmčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Levický Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32363:472KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Kolář Martin
 
 
Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
-7-5-8  0301
2.Merta Marek
Chalupa Michal
 
 
Jančář Luděk
Uher Antonín
 
 
-885-843211
3.Solanský PavelJančář Luděk9108  3021
4.Kolář MartinJanča Miroslav-7-7-9  0322
5.Chalupa MichalBrázdil Jiří7-7-6-8 1323
6.Merta MarekUher Antonín-7-10118-62324
7.Kolář MartinJančář Luděk-10-9-3  0325
8.Chalupa MichalJanča Miroslav-7-52-3 1326
9.Merta MarekBrázdil Jiří-66-510-32327
10.Solanský PavelUher Antonín-810-8-5 1328
11.Chalupa MichalJančář Luděk-2109-10-52329
12.Merta MarekJanča MiroslavWO    03210
13.Solanský PavelBrázdil Jiří87   20  
14.Kolář MartinUher Antonín         
15.Merta MarekJančář Luděk         
16.Solanský PavelJanča Miroslav         
17.Kolář MartinBrázdil Jiří         
18.Chalupa MichalUher Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Pavel11Jančář Luděk21
Kolář Martin02Janča Miroslav20
Chalupa Michal03Brázdil Jiří20
Merta Marek02Uher Antonín20
WO01WO10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Vavřinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:5367:228TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Mesaroš Petr
 
 
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
7119  3010
2.Lisztwan Jan
Rak Jonáš
 
 
Křen Lubor
Batoušek Vladimír
 
 
1103  3020
3.Chaloupka FrantišekKřen Lubor1177  3030
4.Mesaroš PetrBatoušek Vladimír363  3040
5.Rak JonášPlhák Jan ml.926  3050
6.Lisztwan JanBojko Karel-864-643260
7.Mesaroš PetrKřen Lubor998  3070
8.Rak JonášBatoušek VladimírWO    3080
9.Lisztwan JanPlhák Jan ml.775  3090
10.Chaloupka FrantišekBojko Karel-7-5-6  0391
11.Rak JonášKřen Lubor856  30101
12.Lisztwan JanBatoušek Vladimír         
13.Chaloupka FrantišekPlhák Jan ml.         
14.Mesaroš PetrBojko Karel         
15.Lisztwan JanKřen Lubor         
16.Chaloupka FrantišekBatoušek Vladimír         
17.Mesaroš PetrPlhák Jan ml.         
18.Rak JonášBojko Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupka František11Křen Lubor03
Mesaroš Petr20Batoušek Vladimír01
Rak Jonáš20Plhák Jan ml.02
Lisztwan Jan20Bojko Karel11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Sionkala Eduard
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu10. 03. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Blucha Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17478:408TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wasilewski Damian
Pisarczyk Tomek
 
 
Tobola Petr
Maršálek Patrik
 
 
23-118 3110
2.Revay Radomír
Novotný Jiří
 
 
Maršálek Vladimír
Pěnkava Pavel
 
 
-89-4773220
3.Revay RadomírMaršálek Vladimír-39-6-7 1321
4.Novotný JiříTobola Petr97-87 3131
5.Pisarczyk TomekPěnkava Pavel-5-912393241
6.Wasilewski DamianMaršálek Patrik82-92 3151
7.Novotný JiříMaršálek Vladimír15-739 3161
8.Pisarczyk TomekTobola Petr-8-98453271
9.Wasilewski DamianPěnkava Pavel4711  3081
10.Revay RadomírMaršálek Patrik8-7119 3191
11.Pisarczyk TomekMaršálek Vladimír-11-3-8  0392
12.Wasilewski DamianTobola Petr3106  30102
13.Revay RadomírPěnkava Pavel         
14.Novotný JiříMaršálek Patrik         
15.Wasilewski DamianMaršálek Vladimír         
16.Revay RadomírTobola Petr         
17.Novotný JiříPěnkava Pavel         
18.Pisarczyk TomekMaršálek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Revay Radomír11Maršálek Vladimír21
Novotný Jiří20Tobola Petr03
Pisarczyk Tomek21Pěnkava Pavel02
Wasilewski Damian30Maršálek Patrik02
Utkání odehráno na 3 stolech.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy