Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Prázdný Pavel ml.
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Prázdný Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32498:529TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šoc Milan
Galanda Tomáš
 
 
Krupník Jan
Karczmarczyk Michal
 
 
958  3010
2.Valašík Lukáš
Plšek Josef
 
 
Lisztwan Jan
Rak Jonáš
 
 
14-6-63-92311
3.Galanda TomášLisztwan Jan-69-8-10 1312
4.Plšek JosefRak Jonáš-9927 3122
5.Valašík LukášKrupník Jan587  3032
6.Šoc MilanKarczmarczyk Michal73-5-7-82333
7.Plšek JosefLisztwan Jan-5-11-3  0334
8.Valašík LukášRak Jonáš-10-7-4  0335
9.Šoc MilanKrupník Jan8-117-4-52336
10.Galanda TomášKarczmarczyk Michal-3-7-3  0337
11.Valašík LukášLisztwan Jan89-45 3147
12.Šoc MilanRak Jonáš-66-8-5 1348
13.Galanda TomášKrupník Jan966  3058
14.Plšek JosefKarczmarczyk Michal-1441-10-82359
15.Šoc MilanLisztwan Jan-4-7-5  03510
16.Galanda TomášRak Jonáš         
17.Plšek JosefKrupník Jan         
18.Valašík LukášKarczmarczyk Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda Tomáš12Lisztwan Jan31
Plšek Josef12Rak Jonáš21
Valašík Lukáš21Krupník Jan12
Šoc Milan04Karczmarczyk Michal30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ODRYVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Komenského 6, 74235 OdryRozhodčí:Zeman Lubomír
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Bača Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34561:576TTC Ostrava-Poruba

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ondřej
Hendrych Daniel
 
 
Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
937  3010
2.Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
-9-56-6 1311
3.Šustek PavelVelebil Lukáš967  3021
4.Gajdičiar OndřejMerta Marek-10-7-14  0322
5.Hendrych DanielCabiš Michal-68-8-7 1323
6.Randis VilémSolanský Pavel-7782 3133
7.Gajdičiar OndřejVelebil Lukáš-6-7-6  0334
8.Hendrych DanielMerta Marek458  3044
9.Randis VilémCabiš Michal5-986 3154
10.Šustek PavelSolanský Pavel-8-5-9  0355
11.Hendrych DanielVelebil Lukáš-6-66-6 1356
12.Randis VilémMerta Marek38-7-8-92357
13.Šustek PavelCabiš Michal-7-6-10  0358
14.Gajdičiar OndřejSolanský Pavel-6127-583268
15.Randis VilémVelebil Lukáš-6-68-2 1369
16.Šustek PavelMerta Marek3910  3079
17.Gajdičiar OndřejCabiš Michal7-3-114-523710
18.Hendrych DanielSolanský Pavel8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustek Pavel22Velebil Lukáš31
Gajdičiar Ondřej13Merta Marek22
Hendrych Daniel12Cabiš Michal31
Randis Vilém22Solanský Pavel12
Utkání začalo ve 14.00 oproti údaji ve STISu, kde patrně došlo k chybnému zadání. TJ Odry hrají všechna domácí utkání v sobotu ve 14.00, hostující družstvo přijelo rovněž na začátek zápasu ve 14.00 a s tímto začátkem souhlasilo.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOVVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Lysek Tomáš
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:Henžel Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28579:567SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
109-97 3110
2.Řežáb Jiří
Palát Petr
 
 
Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
1279  3020
3.Palát PetrVrtal Oldřich-6-7-2  0321
4.Záškodný MarekŠtůsek David3-959 3131
5.Henžel MichalSkalický Jiří-2-5-11  0332
6.Řežáb JiříUhlář Radim10-869 3142
7.Záškodný MarekVrtal Oldřich-96-4-8 1343
8.Henžel MichalŠtůsek David-3-8-6  0344
9.Řežáb JiříSkalický Jiří89-158 3154
10.Palát PetrUhlář Radim-9-99183264
11.Henžel MichalVrtal Oldřich-7-9-9  0365
12.Řežáb JiříŠtůsek David-89-9-14 1366
13.Palát PetrSkalický Jiří95-39 3176
14.Záškodný MarekUhlář Radim16-1010 3186
15.Řežáb JiříVrtal Oldřich99-124 3196
16.Palát PetrŠtůsek David-10988 31106
17.Záškodný MarekSkalický Jiří-7    01  
18.Henžel MichalUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Petr31Vrtal Oldřich31
Záškodný Marek21Štůsek David22
Henžel Michal03Skalický Jiří12
Řežáb Jiří31Uhlář Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC BolaticeVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:Musiol Kamil
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Burdík Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:41729:774nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
-56-91163210
2.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Pěnkava Pavel
Gřunděl Matěj
 
 
910-6-8-42311
3.Harazim ZdeněkTobola Petr-598-1183221
4.Wollný MichalPěnkava Pavel-5-4911-62322
5.Musiol KamilGřunděl Matěj-7-9910-92323
6.Burdík VítězslavKaloč Svatopluk-10-956133233
7.Wollný MichalTobola Petr9-358 3143
8.Musiol KamilPěnkava Pavel-57711 3153
9.Burdík VítězslavGřunděl Matěj5-1012-893263
10.Harazim ZdeněkKaloč Svatopluk-7-12-6  0364
11.Musiol KamilTobola Petr-5-69-5 1365
12.Burdík VítězslavPěnkava Pavel1158  3075
13.Harazim ZdeněkGřunděl Matěj2-9-12-7 1376
14.Wollný MichalKaloč Svatopluk-469-7-42377
15.Burdík VítězslavTobola Petr-4-8-3  0378
16.Harazim ZdeněkPěnkava Pavel7-1110-993288
17.Wollný MichalGřunděl Matěj-11-865113298
18.Musiol KamilKaloč Svatopluk-5-14-12  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harazim Zdeněk22Tobola Petr22
Wollný Michal22Pěnkava Pavel13
Musiol Kamil13Gřunděl Matěj22
Burdík Vítězslav31Kaloč Svatopluk31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Vahala Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní NěmčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701Rozhodčí:Šíma Martin
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Konečný Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25553:517TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Jelínek Vojtěch
 
 
Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
-10-5-9  0301
2.Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
Jančář Luděk
Kubeš Dušan
 
 
10-893 3111
3.Orlovský PavelJanča Miroslav8-10163 3121
4.Jelínek VojtěchBrázdil Jiří9-5-2-10 1322
5.Vlček RadimJančář Luděk7118  3032
6.Hladil DavidKubeš Dušan41-63 3142
7.Jelínek VojtěchJanča Miroslav-6-4-8  0343
8.Vlček RadimBrázdil Jiří-8-88-4 1344
9.Hladil DavidJančář Luděk-9936 3154
10.Orlovský PavelKubeš Dušan636  3064
11.Vlček RadimJanča Miroslav-9-9-4  0365
12.Hladil DavidBrázdil Jiří13-798 3175
13.Orlovský PavelJančář Luděk98-108 3185
14.Jelínek VojtěchKubeš Dušan41110  3095
15.Hladil DavidJanča Miroslav-9-8-10  0396
16.Orlovský PavelBrázdil Jiří9-669 31106
17.Jelínek VojtěchJančář Luděk-11    01  
18.Vlček RadimKubeš Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Pavel40Janča Miroslav31
Jelínek Vojtěch12Brázdil Jiří22
Vlček Radim12Jančář Luděk03
Hladil David31Kubeš Dušan03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31589:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Vladimír
Juřica Tomáš
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-67-5-8 1301
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
Jahůdka Petr
Plhák Jan ml.
 
 
77-9-4-52302
3.Škrla JiříBojko Karel-4-5-4  0303
4.Černohorský TomášKřen Lubor-8-6-8  0304
5.Juřica TomášPlhák Jan ml.-691110 3114
6.Vaculík VladimírJahůdka Petr-9-210323224
7.Černohorský TomášBojko Karel-4-107-6 1325
8.Juřica TomášKřen Lubor9-1655 3135
9.Vaculík VladimírPlhák Jan ml.879  3045
10.Škrla JiříJahůdka Petr1087  3055
11.Juřica TomášBojko Karel-5-3-3  0356
12.Vaculík VladimírKřen Lubor7-9-78-72357
13.Škrla JiříPlhák Jan ml.3-910-8-62358
14.Černohorský TomášJahůdka Petr696  3068
15.Vaculík VladimírBojko Karel-5-3-3  0369
16.Škrla JiříKřen Lubor787  3079
17.Černohorský TomášPlhák Jan ml.456  3089
18.Juřica TomášJahůdka Petr31013  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škrla Jiří22Bojko Karel40
Černohorský Tomáš22Křen Lubor22
Juřica Tomáš31Plhák Jan ml.13
Vaculík Vladimír22Jahůdka Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy