Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17485:406KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
Randis Vilém
Barša Michal
 
 
424  3010
2.Jančář Luděk
Kubeš Dušan
 
 
Hendrych Daniel
Gajdičiar Ondřej
 
 
-3-39-6 1311
3.Brázdil JiříHendrych Daniel10-11-109-42312
4.Uher AntonínRandis Vilém-311910 3122
5.Jančář LuděkGajdičiar Ondřej957  3032
6.Janča MiroslavBarša Michal544  3042
7.Uher AntonínHendrych Daniel-6-7-5  0343
8.Jančář LuděkRandis Vilém5-545 3153
9.Janča MiroslavGajdičiar Ondřej-7458 3163
10.Brázdil JiříBarša Michal354  3073
11.Jančář LuděkHendrych Daniel-94-6-3 1374
12.Janča MiroslavRandis Vilém866  3084
13.Brázdil JiříGajdičiar Ondřej7910  3094
14.Uher AntonínBarša Michal88-9-9532104
15.Janča MiroslavHendrych Daniel25   20  
16.Brázdil JiříRandis Vilém         
17.Uher AntonínGajdičiar Ondřej         
18.Jančář LuděkBarša Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brázdil Jiří21Hendrych Daniel30
Uher Antonín21Randis Vilém03
Jančář Luděk21Gajdičiar Ondřej03
Janča Miroslav30Barša Michal03
Počet diváků: 32



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 ZlínRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Bojko Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8412:297TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Maděrka Svatopluk
Mergenthal Otmar
 
 
6103  3010
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Prázdný Pavel ml.
Prázdný Pavel st.
 
 
4108  3020
3.Křen LuborMergenthal Otmar-10-798123230
4.Jahůdka PetrMaděrka Svatopluk6-859 3140
5.Bojko KarelPrázdný Pavel st.144  3050
6.Račák VítězslavPrázdný Pavel ml.875  3060
7.Jahůdka PetrMergenthal Otmar-81010-2-42361
8.Bojko KarelMaděrka Svatopluk696  3071
9.Račák VítězslavPrázdný Pavel st.69-76 3181
10.Křen LuborPrázdný Pavel ml.-7168 3191
11.Bojko KarelMergenthal Otmar561  30101
12.Račák VítězslavMaděrka Svatopluk         
13.Křen LuborPrázdný Pavel st.         
14.Jahůdka PetrPrázdný Pavel ml.         
15.Račák VítězslavMergenthal Otmar         
16.Křen LuborMaděrka Svatopluk         
17.Jahůdka PetrPrázdný Pavel st.         
18.Bojko KarelPrázdný Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor20Mergenthal Otmar12
Jahůdka Petr11Maděrka Svatopluk02
Bojko Karel30Prázdný Pavel st.02
Račák Vítězslav20Prázdný Pavel ml.02
Počet diváků: 5
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838/2, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Hrubý Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36545:611KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
Sagáčik Štefan
Juřica Tomáš
 
 
96-11-1093210
2.Štůsek David
Válek Filip
 
 
Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
-10-1099-42311
3.Uhlář RadimČernohorský Tomáš7-11107 3121
4.Štůsek DavidSagáčik Štefan-6-6-10  0322
5.Válek FilipŠkrla Jiří1212-4-4-82323
6.Vrtal OldřichJuřica Tomáš-6-11-8  0324
7.Štůsek DavidČernohorský Tomáš4-5-9-4 1325
8.Válek FilipSagáčik Štefan-2-2-11  0326
9.Vrtal OldřichŠkrla Jiří75-49 3136
10.Uhlář RadimJuřica Tomáš-1089-943246
11.Válek FilipČernohorský Tomáš-6-4-7  0347
12.Vrtal OldřichSagáčik Štefan6103  3057
13.Uhlář RadimŠkrla Jiří8-67-7-82358
14.Štůsek DavidJuřica Tomáš-8-499-32359
15.Vrtal OldřichČernohorský Tomáš5-99-9-523510
16.Uhlář RadimSagáčik Štefan-6-12-1  03  
17.Štůsek DavidŠkrla Jiří         
18.Válek FilipJuřica Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim21Černohorský Tomáš31
Štůsek David03Sagáčik Štefan21
Válek Filip03Škrla Jiří21
Vrtal Oldřich22Juřica Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Maršálek Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Tobola Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30645:584TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
Orlovský Pavel
Vlček Radim
 
 
-7-744-102301
2.Maršálek Vladimír
Gřunděl Matěj
 
 
Ondryáš Daniel
Vlček Pavel
 
 
-9475 3111
3.Maršálek VladimírOndryáš Daniel-77-711-82312
4.Kaloč SvatoplukOrlovský Pavel-66-8-11 1313
5.Gřunděl MatějVlček Radim8-565 3123
6.Tobola PetrVlček Pavel29-48 3133
7.Kaloč SvatoplukOndryáš Daniel-57-4-3 1334
8.Gřunděl MatějOrlovský Pavel-373-7-62335
9.Tobola PetrVlček Radim674  3045
10.Maršálek VladimírVlček Pavel121-88 3155
11.Gřunděl MatějOndryáš Daniel-8-15-9  0356
12.Tobola PetrOrlovský Pavel3611  3066
13.Maršálek VladimírVlček Radim488  3076
14.Kaloč SvatoplukVlček Pavel-4-410-5 1377
15.Tobola PetrOndryáš Daniel467  3087
16.Maršálek VladimírOrlovský Pavel656  3097
17.Kaloč SvatoplukVlček Radim-7-11-6  0398
18.Gřunděl MatějVlček Pavel-8-697232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír31Ondryáš Daniel31
Kaloč Svatopluk04Orlovský Pavel22
Gřunděl Matěj22Vlček Radim13
Tobola Petr40Vlček Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Blucha Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11438:313TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-109-9873210
2.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
65-10-893220
3.Pisarczyk TomekHarazim Zdeněk-10-53853230
4.Novotný JiříWollný Michal358  3040
5.Revay RadomírMusiol Kamil610-106 3150
6.Wasilewski DamianBurdík Vítězslav984  3060
7.Novotný JiříHarazim Zdeněk926  3070
8.Revay RadomírWollný Michal232  3080
9.Wasilewski DamianMusiol Kamil1327  3090
10.Pisarczyk TomekBurdík Vítězslav-8-88-5 1391
11.Revay RadomírHarazim Zdeněk6-945 31101
12.Wasilewski DamianWollný Michal7210  30  
13.Pisarczyk TomekMusiol Kamil         
14.Novotný JiříBurdík Vítězslav         
15.Wasilewski DamianHarazim Zdeněk         
16.Pisarczyk TomekWollný Michal         
17.Novotný JiříMusiol Kamil         
18.Revay RadomírBurdík Vítězslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisarczyk Tomek11Harazim Zdeněk03
Novotný Jiří20Wollný Michal02
Revay Radomír30Musiol Kamil02
Wasilewski Damian20Burdík Vítězslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy