Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838/2, 739 32 VratimovRozhodčí:Kaloč Bohuslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Tylšar Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26576:530TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cvečko Daniel
Vrtal Oldřich
 
 
Prázdný Pavel st.
Jarolím Tomáš
 
 
7-105-1073210
2.Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
Valašík Lukáš
Šoc Milan
 
 
37-7-993220
3.Skalický JiříValašík Lukáš-7-5-7  0321
4.Štůsek DavidŠoc Milan10-634 3131
5.Uhlář RadimPrázdný Pavel st.8-678 3141
6.Vrtal OldřichJarolím Tomáš79-73 3151
7.Štůsek DavidValašík Lukáš-6-6-9  0352
8.Uhlář RadimŠoc Milan-897-8-62353
9.Vrtal OldřichPrázdný Pavel st.91210  3063
10.Skalický JiříJarolím Tomáš6-108-493273
11.Uhlář RadimValašík Lukáš-7-14-9  0374
12.Vrtal OldřichŠoc Milan9-385 3184
13.Skalický JiříPrázdný Pavel st.10-105-8-62385
14.Štůsek DavidJarolím Tomáš554  3095
15.Vrtal OldřichValašík Lukáš5-893 31105
16.Skalický JiříŠoc Milan-8-8-9  03  
17.Štůsek DavidPrázdný Pavel st.         
18.Uhlář RadimJarolím Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalický Jiří12Valašík Lukáš31
Štůsek David21Šoc Milan12
Uhlář Radim12Prázdný Pavel st.12
Vrtal Oldřich40Jarolím Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Vaňous Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Tobola Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16463:361TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
Hendrych Daniel
Holemý Josef
 
 
394  3010
2.Gřunděl Matěj
Maršálek Vladimír
 
 
Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
9-658 3120
3.Maršálek VladimírHendrych Daniel-9254 3130
4.Kaloč SvatoplukRandis Vilém-4-11-9  0331
5.Gřunděl MatějŠustek Pavel7-47-1093241
6.Tobola PetrHolemý Josef394  3051
7.Kaloč SvatoplukHendrych Daniel-2-11-7  0352
8.Gřunděl MatějRandis Vilém834  3062
9.Tobola PetrŠustek Pavel8-101012 3172
10.Maršálek VladimírHolemý Josef837  3082
11.Gřunděl MatějHendrych Daniel-56-7-7 1383
12.Tobola PetrRandis Vilém61-10-643293
13.Maršálek VladimírŠustek Pavel253  30103
14.Kaloč SvatoplukHolemý Josef5    10  
15.Tobola PetrHendrych Daniel         
16.Maršálek VladimírRandis Vilém         
17.Kaloč SvatoplukŠustek Pavel         
18.Gřunděl MatějHolemý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír30Hendrych Daniel21
Kaloč Svatopluk02Randis Vilém12
Gřunděl Matěj21Šustek Pavel03
Tobola Petr30Holemý Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní NěmčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9424:302TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
7-1058 3110
2.Wawrosz Pavel
Revay Radomír
 
 
Jančář Luděk
Fibichr Zdeněk
 
 
87-96 3120
3.Revay RadomírJanča Miroslav-9-710-9 1321
4.Novotný JiříBrázdil Jiří-7404 3131
5.Wasilewski DamianJančář Luděk4910  3041
6.Wawrosz PavelFibichr Zdeněk779  3051
7.Novotný JiříJanča Miroslav-87-6-4 1352
8.Wasilewski DamianBrázdil Jiří565  3062
9.Wawrosz PavelJančář Luděk757  3072
10.Revay RadomírFibichr Zdeněk1079  3082
11.Wasilewski DamianJanča Miroslav981  3092
12.Wawrosz PavelBrázdil Jiří623  30102
13.Revay RadomírJančář Luděk         
14.Novotný JiříFibichr Zdeněk         
15.Wawrosz PavelJanča Miroslav         
16.Revay RadomírBrázdil Jiří         
17.Novotný JiříJančář Luděk         
18.Wasilewski DamianFibichr Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Revay Radomír11Janča Miroslav21
Novotný Jiří11Brázdil Jiří03
Wasilewski Damian30Jančář Luděk02
Wawrosz Pavel30Fibichr Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Kindl Tomáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Vavřinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:37562:593TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
Vlček Pavel
Ondryáš Daniel
 
 
-12358 3110
2.Křenek Tomáš
Rak Jonáš
 
 
Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
-85-4393220
3.Rak JonášOndryáš Daniel-7-8-5  0321
4.Křenek TomášOrlovský Pavel7-8-7-12 1322
5.Lisztwan JanVlček Pavel11-8-8-7 1323
6.Chaloupka FrantišekVlček Radim-7-96-14 1324
7.Křenek TomášOndryáš Daniel-9-6-2  0325
8.Lisztwan JanOrlovský Pavel-93-5-7 1326
9.Chaloupka FrantišekVlček Pavel9-7-9-10 1327
10.Rak JonášVlček Radim379  3037
11.Lisztwan JanOndryáš Daniel1010-6-953247
12.Chaloupka FrantišekOrlovský Pavel1310  3057
13.Rak JonášVlček Pavel-476-6153267
14.Křenek TomášVlček Radim766  3077
15.Chaloupka FrantišekOndryáš Daniel-3-6-5  0378
16.Rak JonášOrlovský Pavel-9-9-5  0379
17.Křenek TomášVlček Pavel-9-3-3  03710
18.Lisztwan JanVlček Radim10    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rak Jonáš22Ondryáš Daniel31
Křenek Tomáš13Orlovský Pavel31
Lisztwan Jan12Vlček Pavel31
Chaloupka František13Vlček Radim12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:Levický Matěj
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38515:620KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Solanský Pavel
 
 
Slováček Libor
Juřica Tomáš
 
 
-48-2983210
2.Cabiš Michal
Merta Marek
 
 
Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
9-7-10-8 1311
3.Solanský PavelČernohorský Tomáš9-3-7-2 1312
4.Merta MarekŠkrla Jiří-5-7-6  0313
5.Cabiš MichalSlováček Libor9-478 3123
6.Velebil LukášJuřica Tomáš610-515 3133
7.Merta MarekČernohorský Tomáš-5-7-7  0334
8.Cabiš MichalŠkrla Jiří-9-8-6  0335
9.Velebil LukášSlováček Libor-88-5723245
10.Solanský PavelJuřica Tomáš-6-57673255
11.Cabiš MichalČernohorský Tomáš-76-211-22356
12.Velebil Lukᚊkrla Jiří10-8-7-10 1357
13.Solanský PavelSlováček Libor5119  3067
14.Merta MarekJuřica Tomáš-97-8-5 1368
15.Velebil LukášČernohorský Tomáš-9-6-6  0369
16.Solanský PavelŠkrla Jiří-4-5-15  03610
17.Merta MarekSlováček Libor         
18.Cabiš MichalJuřica Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Pavel22Černohorský Tomáš40
Merta Marek03Škrla Jiří40
Cabiš Michal12Slováček Libor03
Velebil Lukáš22Juřica Tomáš12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOVVrchní
rozhodčí:
Lysek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Chovanec Pavel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Chovancová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20543:477SK - SVINOV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palát Petr
Řežáb Jiří
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
-11-117-4 1301
2.Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
-9-99-9 1302
3.Palát PetrHarazim Zdeněk478  3012
4.Henžel MichalBurdík Vítězslav939  3022
5.Záškodný MarekWollný Michal868  3032
6.Řežáb JiříMusiol Kamil8-7105 3142
7.Henžel MichalHarazim Zdeněk-5-6-6  0343
8.Záškodný MarekBurdík Vítězslav91013  3053
9.Řežáb JiříWollný Michal-895-6-92354
10.Palát PetrMusiol Kamil-6108-943264
11.Záškodný MarekHarazim Zdeněk564  3074
12.Řežáb JiříBurdík Vítězslav4157  3084
13.Palát PetrWollný Michal454  3094
14.Henžel MichalMusiol Kamil-9-58-10 1395
15.Řežáb JiříHarazim Zdeněk103-1-4832105
16.Palát PetrBurdík Vítězslav         
17.Henžel MichalWollný Michal         
18.Záškodný MarekMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palát Petr30Harazim Zdeněk13
Henžel Michal12Burdík Vítězslav03
Záškodný Marek30Wollný Michal12
Řežáb Jiří31Musiol Kamil12
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy