Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín ARozhodčí:Hranická Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Volgogradská 2631/6,700 30 Ostrava - Zábřeh, Sportovní gymnázium Dany a Emila ZátopkovýchRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2022 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:516:19334:350SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraGrofová Karin1289  3010
2.Mikulcová KristýnaPartyka Natalia65-10-893220
3.Vašendová JanaŠevčíková Markéta9-8-9-10 1321
4.Mikulcová KristýnaGrofová Karin9-7-15683231
5.Kapounová BarboraŠevčíková Markéta-2-9-5  0332
6.Vašendová JanaPartyka Natalia-11-588-92333
7.Mikulcová KristýnaŠevčíková Markéta-811-58-82334
8.Vašendová JanaGrofová Karin-996-9-62335
9.Kapounová BarboraPartyka Natalia-8-9   02  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora11Grofová Karin12
Mikulcová Kristýna21Partyka Natalia11
Vašendová Jana03Ševčíková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové AVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Hranická Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:415:16275:268SVS Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaParidi Konstantina-7-8-6  0301
2.Kubátová HanaKoďousková Eliška592  3011
3.Stakhova OlesiaBlašková Zdena-5-7-11  0312
4.Kubátová HanaParidi Konstantina9-525 3122
5.Bártová TerezaBlašková Zdena-4-5-8  0323
6.Stakhova OlesiaKoďousková Eliška9-784 3133
7.Kubátová HanaBlašková Zdena-6-9-3  0334
8.Stakhova OlesiaParidi Konstantina-8743 3144
9.Bártová TerezaKoďousková Eliška-99113 3154
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bártová Tereza12Paridi Konstantina12
Kubátová Hana21Koďousková Eliška03
Stakhova Olesia21Blašková Zdena30
Počet diváků: 18



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát HavířovRozhodčí:Blažek Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní 1128, 691 41 Břeclav - PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 04. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Hýbner Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:58:19187:280SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volkava VeraHrabicová Klára-5-6-9  0301
2.Šinkarová DašaŠtěpánová Gabriela11-69-1043211
3.Širučková AnetaŠtefcová Kristýna12WO   1312
4.Puchovanová NikoletaHrabicová Klára8-126-593222
5.Volkava VeraŠtefcová Kristýna-3-7-9  0323
6.Širučková AnetaŠtěpánová GabrielaWO    0324
7.Puchovanová NikoletaŠtefcová Kristýna-9-58-8 1325
8.Širučková AnetaHrabicová Klára         
9.Volkava VeraŠtěpánová Gabriela         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Volkava Vera02Hrabicová Klára11
Šinkarová Daša10Štěpánová Gabriela01
Širučková Aneta01Štefcová Kristýna30
Puchovanová Nikoleta11   
WO01WO10
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 1/2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov AVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Záviška Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:117:5223:145TT Moravský Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bálint BernadettLabošová Ema4-74-683210
2.Petrovová NikitaVybíralová Monika79-3-9-92311
3.Chernyavskaya EkaterinaGlücková Lenka336  3021
4.Petrovová NikitaLabošová Ema1194  3031
5.Bálint BernadettGlücková Lenka630  3041
6.Chernyavskaya EkaterinaVybíralová Monika517  3051
7.Šedová EliškaGlücková Lenka-8    01  
8.Chernyavskaya EkaterinaLabošová Ema         
9.Bálint BernadettVybíralová Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bálint Bernadett20Labošová Ema02
Petrovová Nikita11Vybíralová Monika11
Chernyavskaya Ekaterina20Glücková Lenka02
Počet diváků: 42

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy