Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov AVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín ARozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Fučík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:18311:314SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yoshida MitsukiŠevčíková Markéta-65-8-11 1301
2.Šedová EliškaHolubová Simona857  3011
3.Bálint BernadettPartyka Natalia710-3-3-92312
4.Šedová EliškaŠevčíková Markéta-3-4-6  0313
5.Chernyavskaya EkaterinaPartyka Natalia-9-7-13  0314
6.Bálint BernadettHolubová Simona953  3024
7.Šedová EliškaPartyka Natalia-9-3-5  0325
8.Bálint BernadettŠevčíková Markéta996  3035
9.Chernyavskaya EkaterinaHolubová Simona246  3045
10.Chernyavskaya Ekaterina
Bálint Bernadett
 
 
Partyka Natalia
Ševčíková Markéta
 
 
-9-7510-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Yoshida Mitsuki01Ševčíková Markéta21
Šedová Eliška12Holubová Simona03
Bálint Bernadett21Partyka Natalia30
Chernyavskaya Ekaterina11   
Počet diváků: 50



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Polák Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:Jírová Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Pěnkavová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:14343:300SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika ml.Klempererová Anna7-1011-5153210
2.Keroušová MichaelaŽižkovská Rebeka65-97 3120
3.Matějovská AnnaKmeťová Veronika5-9-12-9 1321
4.Keroušová MichaelaKlempererová Anna-9-6-5  0322
5.Poláková Veronika ml.Kmeťová Veronika9105  3032
6.Matějovská AnnaŽižkovská Rebeka47-77 3142
7.Keroušová MichaelaKmeťová Veronika72-7-4-82343
8.Matějovská AnnaKlempererová Anna6-328 3153
9.Poláková Veronika ml.Žižkovská Rebeka955  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Poláková Veronika ml.30Klempererová Anna12
Keroušová Michaela12Žižkovská Rebeka03
Matějovská Anna21Kmeťová Veronika21
Počet diváků: 19



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaVrchní
rozhodčí:
Lysek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Járová Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Volgogradská 2631/6,700 30 Ostrava - Zábřeh, Sportovní gymnázium Dany a Emila ZátopkovýchRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Hranická Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:11323:218MH stolní tenis Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaNěmečková Monika725  3010
2.Kapounová BarboraWO    3020
3.Vašendová JanaSommerová Helena-6-11-13  0321
4.Kapounová BarboraNěmečková Monika-88-6993231
5.Mikulcová KristýnaSommerová Helena-17-55-92332
6.Vašendová JanaWO    3042
7.Kapounová BarboraSommerová Helena-14-612-8 1343
8.Vašendová JanaNěmečková Monika1165  3053
9.Mikulcová KristýnaWO    3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna11Němečková Monika03
Kapounová Barbora11Sommerová Helena30
Vašendová Jana11   
WO30WO03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Vavřinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9270:199TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stramová EliškaNováková Martina-10-33-12 1301
2.Tomanová TamaraŠtiková Martina115  3011
3.Vybíralová MonikaMeidlová Čečotka Iva7-465 3121
4.Tomanová TamaraNováková Martina675  3031
5.Stramová EliškaMeidlová Čečotka Iva-4-4-4  0332
6.Vybíralová MonikaŠtiková Martina132  3042
7.Tomanová TamaraMeidlová Čečotka Iva1034  3052
8.Vybíralová MonikaNováková Martina89-8-1183262
9.Stramová EliškaŠtiková Martina-77-8-6 13  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stramová Eliška02Nováková Martina12
Tomanová Tamara30Štiková Martina02
Vybíralová Monika30Meidlová Čečotka Iva12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní 1128, 691 41 Břeclav - PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Blažek Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:19142:235SK Dobré A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masopustová LucieParidi Konstantina-2-3-5  0301
2.Miklaszewska MajaKoďousková Eliška-10795 3111
3.Blašková ZdenaWO    0312
4.Miklaszewska MajaParidi Konstantina-938-4-82313
5.Masopustová LucieBlašková Zdena-5-4-4  0314
6.Koďousková EliškaWO    0315
7.Miklaszewska MajaBlašková Zdena899  3025
8.Paridi KonstantinaWOWOWO  0326
9.Masopustová LucieKoďousková Eliška         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Masopustová Lucie02Paridi Konstantina20
Miklaszewska Maja21Koďousková Eliška01
   Blašková Zdena11
WO03WO30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové ARozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:20Rozhodčí:Blechová Barbora
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:60:1895:198SVS Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ilčíková AnežkaStakhova Olesia-5-6-4  0301
2.Ševčíková KláraKubátová Hana-2-5-9  0302
3.Šíblová SáraBártová Tereza-5-7-7  0303
4.Ševčíková KláraStakhova Olesia-7-5-6  0304
5.Ilčíková AnežkaBártová Tereza-6-6-3  0305
6.Šíblová SáraKubátová Hana-3-5-4  0306
7.Ševčíková KláraBártová Tereza         
8.Šíblová SáraStakhova Olesia         
9.Ilčíková AnežkaKubátová Hana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ilčíková Anežka02Stakhova Olesia20
Ševčíková Klára02Kubátová Hana20
Šíblová Sára02Bártová Tereza20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:Štrbík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1209:105SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaŠtiková Martina425  3010
2.Ščibraniová MagdalénaNováková Martina872  3020
3.Štefcová KristýnaMeidlová Čečotka Iva2-8124 3130
4.Ščibraniová MagdalénaŠtiková Martina493  3040
5.Štěpánová GabrielaMeidlová Čečotka Iva668  3050
6.Štefcová KristýnaNováková Martina363  3060
7.Ščibraniová MagdalénaMeidlová Čečotka Iva         
8.Štefcová KristýnaŠtiková Martina         
9.Štěpánová GabrielaNováková Martina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela20Štiková Martina02
Ščibraniová Magdaléna20Nováková Martina02
Štefcová Kristýna20Meidlová Čečotka Iva02
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy