Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1217:125SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaŠevčíková Klára715-118 3110
2.Grofová KarinBlechová Barbora3116  3020
3.Záděrová LindaŠprtová Karolína466  3030
4.Grofová KarinŠevčíková Klára661  3040
5.Ševčíková MarkétaŠprtová Karolína522  3050
6.Záděrová LindaBlechová Barbora798  3060
7.Grofová KarinŠprtová Karolína         
8.Záděrová LindaŠevčíková Klára         
9.Ševčíková MarkétaBlechová Barbora         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta20Ševčíková Klára02
Grofová Karin20Blechová Barbora02
Záděrová Linda20Šprtová Karolína02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:64:18170:230MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálková NatálieŠinkarová Daša-4-6-6  0301
2.Kmeťová VeronikaPuchovanová Nikoleta3-108-7-112302
3.Žižkovská RebekaŠiručková Aneta-10-5-6  0303
4.Kmeťová VeronikaŠinkarová Daša4-10-87-82304
5.Dohnálková NatálieŠiručková Aneta-5-5-1  0305
6.Žižkovská RebekaPuchovanová Nikoleta-3-14-7  0306
7.Kmeťová VeronikaŠiručková Aneta         
8.Žižkovská RebekaŠinkarová Daša         
9.Dohnálková NatáliePuchovanová Nikoleta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Dohnálková Natálie02Šinkarová Daša20
Kmeťová Veronika02Puchovanová Nikoleta20
Žižkovská Rebeka02Širučková Aneta20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré AVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Andrš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:18267:282TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koďousková EliškaLabošová Ema-10-8-9  0301
2.Blašková ZdenaVybíralová Monika757  3011
3.Paridi KonstantinaTomanová Tamara-9-6-2  0312
4.Blašková ZdenaLabošová Ema793  3022
5.Koďousková EliškaTomanová Tamara-5-8-4  0323
6.Paridi KonstantinaVybíralová Monika959  3033
7.Blašková ZdenaTomanová Tamara-8-7105-62334
8.Paridi KonstantinaLabošová Ema5-9-7-9 1335
9.Koďousková EliškaVybíralová Monika-10-10-7  0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koďousková Eliška03Labošová Ema21
Blašková Zdena21Vybíralová Monika12
Paridi Konstantina12Tomanová Tamara30
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové AVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaRozhodčí:Kačer Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Lebeda Matyáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18307:307MH stolní tenis Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaMikulcová Kristýna-4-9-11  0301
2.Kubátová HanaŠlehobrová Simona568  3011
3.Stakhova OlesiaKapounová Barbora1059  3021
4.Kubátová HanaMikulcová Kristýna474  3031
5.Bártová TerezaKapounová Barbora-10-1-7  0332
6.Stakhova OlesiaŠlehobrová Simona388  3042
7.Kubátová HanaKapounová Barbora7-9-84-82343
8.Stakhova OlesiaMikulcová Kristýna-11-713-12 1344
9.Bártová TerezaŠlehobrová Simona-7-5-5  0345
10.Kubátová Hana
Stakhova Olesia
 
 
Mikulcová Kristýna
Šlehobrová Simona
 
 
-9-9-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bártová Tereza03Mikulcová Kristýna21
Kubátová Hana21Šlehobrová Simona12
Stakhova Olesia21Kapounová Barbora21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:Hrušková Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Březáková Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:7265:216SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachá LilianaPoláková Veronika ml.8-29-6-82301
2.Němečková MonikaČížová Tereza9105  3011
3.Sommerová HelenaBošinová Aneta679  3021
4.Němečková MonikaPoláková Veronika ml.-112108 3131
5.Plachá LilianaBošinová Aneta-3-9-3  0332
6.Sommerová HelenaČížová Tereza653  3042
7.Němečková MonikaBošinová Aneta698  3052
8.Sommerová HelenaPoláková Veronika ml.3410  3062
9.Vyvadilová JitkaČížová Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Plachá Liliana02Poláková Veronika ml.12
Němečková Monika30Čížová Tereza02
Sommerová Helena30Bošinová Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov ARozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Smetana Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:20228:290TT Moravský Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysocká KarolínaYoshida Mitsuki-7-4-6  0301
2.Kacálková KristýnaChernyavskaya Ekaterina10-5-8-7 1302
3.Smíšková MartinaŠedová Eliška-5-8-9  0303
4.Kacálková KristýnaRůžičková Daniela6912  3013
5.Vysocká KarolínaŠedová Eliška126-9-473223
6.Smíšková MartinaChernyavskaya Ekaterina-8-5-2  0324
7.Kacálková KristýnaŠedová Eliška-8-7-9  0325
8.Smíšková MartinaRůžičková Daniela-107-9-3 1326
9.Vysocká KarolínaChernyavskaya Ekaterina-7    01  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vysocká Karolína11Yoshida Mitsuki10
Kacálková Kristýna12Chernyavskaya Ekaterina20
Smíšková Martina03Šedová Eliška21
   Růžičková Daniela11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré AVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát HavířovRozhodčí:Ševc Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Koďousek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:618:19347:344SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koďousková EliškaŠtefcová Kristýna-14-613-7 1301
2.Paridi KonstantinaŠtěpánová Gabriela-10-66-9 1302
3.Blašková ZdenaHrabicová Klára-799-4-102303
4.Paridi KonstantinaŠtefcová Kristýna263  3013
5.Koďousková EliškaHrabicová Klára-810-47-82314
6.Blašková ZdenaŠtěpánová Gabriela943  3024
7.Paridi KonstantinaHrabicová Klára-99-78-102325
8.Blašková ZdenaŠtefcová Kristýna79-96 3135
9.Koďousková EliškaŠtěpánová Gabriela-6-57-5 1336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koďousková Eliška03Štefcová Kristýna12
Paridi Konstantina12Štěpánová Gabriela21
Blašková Zdena21Hrabicová Klára30
Počet diváků: 9

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy