Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:Tymofieiev Oleksandr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 08. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:69:18222:268SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová KarolínaŽižkovská Rebeka-55-67-42301
2.Ševčíková KláraKmeťová Veronika7812  3011
3.Šíblová SáraKlempererová Anna-9-6-5  0312
4.Ševčíková KláraŽižkovská Rebeka-7-88-7 1313
5.Šprtová KarolínaKlempererová Anna-7-4-6  0314
6.Šíblová SáraKmeťová Veronika-6-99-9 1315
7.Ševčíková KláraKlempererová Anna-4-9104-82316
8.Šíblová SáraŽižkovská Rebeka96-1-14 22  
9.Šprtová KarolínaKmeťová Veronika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šprtová Karolína02Žižkovská Rebeka20
Ševčíková Klára12Kmeťová Veronika11
Šíblová Sára02Klempererová Anna30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín ARozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní 1128, 691 41 Břeclav - PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Blažek Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:19207:274SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinkarová DašaGrofová Karin-12-11-9  0301
2.Masopustová LucieŠevčíková Markéta-5-1-5  0302
3.Volkava VeraZáděrová Linda-41078 3112
4.Masopustová LucieGrofová Karin-5-3-3  0313
5.Šinkarová DašaZáděrová LindaŽ-5104-10-62314
6.Volkava VeraŠevčíková Markéta69-13-5-82315
7.Širučková AnetaZáděrová Linda-7-6-10  0316
8.Volkava VeraGrofová Karin         
9.Šinkarová DašaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šinkarová Daša02Grofová Karin20
Masopustová Lucie02Ševčíková Markéta20
Volkava Vera11Záděrová Linda21
Širučková Aneta01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové ARozhodčí:Bajgerová Kristýna
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Vavřinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21360:376SVS Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková TerezaStakhova Olesia6-7-5-6 1301
2.Tomanová TamaraBártová Tereza-6547 3111
3.Labošová EmaKubátová Hana-77-7-5 1312
4.Tomanová TamaraStakhova Olesia-76-92-122313
5.Pytlíková TerezaKubátová Hana-4-5-2  0314
6.Labošová EmaBártová Tereza10311  3024
7.Tomanová TamaraKubátová Hana-12-91211153234
8.Labošová EmaStakhova Olesia689  3044
9.Pytlíková TerezaBártová Tereza-8-78-10 1345
10.Tomanová Tamara
Labošová Ema
 
 
Stakhova Olesia
Kubátová Hana
 
 
-48-9-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pytlíková Tereza03Stakhova Olesia21
Tomanová Tamara21Bártová Tereza12
Labošová Ema21Kubátová Hana21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Hranická Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Volgogradská 2631/6,700 30 Ostrava - Zábřeh, Sportovní gymnázium Dany a Emila ZátopkovýchRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Hrachová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:19209:263SK Dobré A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaParidi Konstantina-3-4-8  0301
2.Mikulcová KristýnaKoďousková Eliška664  3011
3.Kapounová BarboraBlašková Zdena-6-8-9  0312
4.Mikulcová KristýnaParidi Konstantina-211-13-3 1313
5.Šlehobrová SimonaBlašková Zdena-5-7-6  0314
6.Kapounová BarboraKoďousková Eliška7-773 3124
7.Mikulcová KristýnaBlašková Zdena-5-5-5  0325
8.Kapounová BarboraParidi Konstantina-76-9-7 1326
9.Šlehobrová SimonaKoďousková Eliška96   20  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona02Paridi Konstantina30
Mikulcová Kristýna12Koďousková Eliška02
Kapounová Barbora12Blašková Zdena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Jírová Monika
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Marel David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10298:261SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová AnetaVysocká Karolína-7-6-3  0301
2.Matějovská AnnaSmíšková Martina574  3011
3.Keroušová MichaelaKacálková Kristýna9-314-9103221
4.Matějovská AnnaVysocká Karolína10310  3031
5.Bošinová AnetaKacálková Kristýna-4-1468-72332
6.Keroušová MichaelaSmíšková Martina7118  3042
7.Matějovská AnnaKacálková Kristýna5-829 3152
8.Keroušová MichaelaVysocká Karolína-7585 3162
9.Bošinová AnetaSmíšková Martina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bošinová Aneta02Vysocká Karolína12
Matějovská Anna30Smíšková Martina02
Keroušová Michaela30Kacálková Kristýna12
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov AVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Fučík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2206:119TT Moravský Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya EkaterinaVyvadilová Jitka485  3010
2.Šedová EliškaLošťáková Tereza357  3020
3.Bálint BernadettSommerová Helena7-414 3130
4.Šedová EliškaVyvadilová Jitka788  3040
5.Chernyavskaya EkaterinaSommerová Helena92-44 3150
6.Bálint BernadettLošťáková Tereza753  3060
7.Šedová EliškaSommerová Helena         
8.Bálint BernadettVyvadilová Jitka         
9.Chernyavskaya EkaterinaLošťáková Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chernyavskaya Ekaterina20Vyvadilová Jitka02
Šedová Eliška20Lošťáková Tereza02
Bálint Bernadett20Sommerová Helena02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové ARozhodčí:Záviška Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 09. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Svobodová Vlasta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:14315:308SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanáková NelaStakhova Olesia-8-5-7  0301
2.Štefcová KristýnaBártová Tereza784  3011
3.Štěpánová GabrielaKubátová Hana-78-10-9 1312
4.Štefcová KristýnaStakhova Olesia-79135 3122
5.Hanáková NelaKubátová Hana-7-69-3 1323
6.Štěpánová GabrielaBártová Tereza858  3033
7.Štefcová KristýnaKubátová Hana-2985 3143
8.Štěpánová GabrielaStakhova Olesia88-8-763253
9.Hanáková NelaBártová Tereza-211104 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hanáková Nela12Stakhova Olesia12
Štefcová Kristýna30Bártová Tereza03
Štěpánová Gabriela21Kubátová Hana21
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy