Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Smetana Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Pavlík Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:21321:336SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková MartinaNěmečková Monika-8-9-8  0301
2.Meidlová Čečotka IvaAjdini Tereza746  3011
3.Vysocká KarolínaSommerová Helena-11-7-7  0312
4.Meidlová Čečotka IvaNěmečková Monika4-997 3122
5.Smíšková MartinaSommerová Helena-79-117-122323
6.Vysocká KarolínaPlachá Liliana-5-37753233
7.Meidlová Čečotka IvaSommerová Helena-6-9-8  0334
8.Vysocká KarolínaNěmečková Monika-97-9-10 1335
9.Smíšková MartinaPlachá Liliana-7108-4-72336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Smíšková Martina03Němečková Monika21
Meidlová Čečotka Iva21Ajdini Tereza01
Vysocká Karolína12Sommerová Helena30
   Plachá Liliana11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové AVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22356:398nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaParidi Konstantina-7-9-7  0301
2.Kubátová HanaKoďousková Eliška12-8107 3111
3.Stakhova OlesiaBlašková Zdena-6-7-4  0312
4.Kubátová HanaSazimová Adéla5-998 3122
5.Bártová TerezaBlašková Zdena-8-3-14  0323
6.Stakhova OlesiaKoďousková Eliška-75-110-92324
7.Kubátová HanaBlašková Zdena-1010-88103234
8.Stakhova OlesiaSazimová Adéla88-511 3144
9.Bártová TerezaKoďousková Eliška-9-13-7  0345
10.Stakhova Olesia
Kubátová Hana
 
 
Blašková Zdena
Koďousková Eliška
 
 
-68-3893255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bártová Tereza03Paridi Konstantina10
Kubátová Hana30Koďousková Eliška21
Stakhova Olesia12Blašková Zdena21
   Sazimová Adéla02
Počet diváků: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:20254:305MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová KarolínaŠinkarová Daša-8-8-7  0301
2.Ševčíková KláraNovohradská Karolína45-124 3111
3.Blechová BarboraPuchovanová Nikoleta-2-5-2  0312
4.Ševčíková KláraŠinkarová Daša11-6-94-32313
5.Šprtová KarolínaPuchovanová Nikoleta-6-7-4  0314
6.Blechová BarboraNovohradská Karolína10-689 3124
7.Ševčíková KláraPuchovanová Nikoleta-76-13-6 1325
8.Blechová BarboraŠinkarová Daša9-68-4-92326
9.Šprtová KarolínaNovohradská Karolína376  30  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šprtová Karolína02Šinkarová Daša30
Ševčíková Klára12Novohradská Karolína02
Blechová Barbora12Puchovanová Nikoleta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaRozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:12308:261TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaKapounová Barbora-6-6-9  0301
2.Tomanová TamaraVašendová Jana635  3011
3.Labošová EmaMikulcová Kristýna-9-96-4 1312
4.Tomanová TamaraKapounová Barbora685  3022
5.Vybíralová MonikaMikulcová Kristýna-7-77-7 1323
6.Labošová EmaVašendová Jana969  3033
7.Tomanová TamaraMikulcová Kristýna-9944 3143
8.Labošová EmaKapounová Barbora-68-9773253
9.Vybíralová MonikaVašendová Jana587  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vybíralová Monika12Kapounová Barbora12
Tomanová Tamara30Vašendová Jana03
Labošová Ema21Mikulcová Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov AVrchní
rozhodčí:
Záviška Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18345:343TT Moravský Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chernyavskaya EkaterinaMatějovská Anna94-95 3110
2.Šedová EliškaBošinová Aneta-107-7873220
3.Yoshida MitsukiKeroušová Michaela6710  3030
4.Šedová EliškaMatějovská Anna-7-2-7  0331
5.Chernyavskaya EkaterinaKeroušová Michaela-9399 3141
6.Růžičková DanielaBošinová Aneta7-4-9-4 1342
7.Šedová EliškaKeroušová Michaela-4-6-5  0343
8.Růžičková DanielaMatějovská Anna12-8-8-8 1344
9.Chernyavskaya EkaterinaBošinová Aneta597  3054
10.Yoshida Mitsuki
Chernyavskaya Ekaterina
 
 
Matějovská Anna
Keroušová Michaela
 
 
-55-9783264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chernyavskaya Ekaterina30Matějovská Anna21
Šedová Eliška12Bošinová Aneta12
Yoshida Mitsuki10Keroušová Michaela12
Růžičková Daniela02   
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín ARozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 08. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18135:224SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná EliškaZáděrová Linda-1-4-1  0301
2.Klempererová AnnaŠevčíková Markéta-5-7-4  0302
3.Kmeťová VeronikaGrofová Karin7-4-39-102303
4.Klempererová AnnaZáděrová Linda-6-10-5  0304
5.Novotná EliškaGrofová Karin-7-8-7  0305
6.Kmeťová VeronikaŠevčíková Markéta-7-48-9 1306
7.Klempererová AnnaGrofová Karin         
8.Kmeťová VeronikaZáděrová Linda         
9.Novotná EliškaŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Novotná Eliška02Záděrová Linda20
Klempererová Anna02Ševčíková Markéta20
Kmeťová Veronika02Grofová Karin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Štrbík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:15365:348SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaŽLabošová Ema11-10-7-12 1301
2.Štefcová KristýnaVybíralová Monika-7846 3111
3.Hrabicová KláraŽTomanová TamaraŽ-3-1181293221
4.Štefcová KristýnaLabošová Ema510-610 3131
5.Štěpánová GabrielaTomanová Tamara-998-7-92332
6.Hrabicová KláraVybíralová Monika578  3042
7.Štefcová KristýnaTomanová Tamara-8-1-10  0343
8.Hrabicová KláraLabošová Ema-59819 3153
9.Štěpánová GabrielaVybíralová Monika102-116 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela12Labošová Ema12
Štefcová Kristýna21Vybíralová Monika03
Hrabicová Klára30Tomanová Tamara21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Štrbík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:6241:189SKST Charvát Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová GabrielaKapounová Barbora-655-763210
2.Štefcová KristýnaVašendová Jana937  3020
3.Hrabicová KláraMikulcová Kristýna8-6-9673230
4.Štefcová KristýnaKapounová Barbora4115  3040
5.Štěpánová GabrielaMikulcová Kristýna-577-663250
6.Hrabicová KláraVašendová Jana1188  3060
7.Štefcová KristýnaMikulcová Kristýna         
8.Hrabicová KláraKapounová Barbora         
9.Štěpánová GabrielaVašendová Jana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štěpánová Gabriela20Kapounová Barbora02
Štefcová Kristýna20Vašendová Jana02
Hrabicová Klára20Mikulcová Kristýna02
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy