Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 21 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Mikeska Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:218:8243:197SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová SimonaSommerová Helena-3-2-4  0301
2.Ševčíková MarkétaPlachá Liliana345  3011
3.Partyka NataliaNěmečková Monika391  3021
4.Ševčíková MarkétaSommerová Helena-10-38873231
5.Holubová SimonaNěmečková Monika-9-6-7  0332
6.Partyka NataliaPlachá Liliana283  3042
7.Ševčíková MarkétaNěmečková Monika896  3052
8.Partyka NataliaSommerová Helena9510  3062
9.Holubová SimonaPlachá Liliana         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Holubová Simona02Sommerová Helena12
Ševčíková Markéta30Plachá Liliana02
Partyka Natalia30Němečková Monika12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 21 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19366:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žižkovská RebekaMeidlová Čečotka Iva-9-7-9  0301
2.Kmeťová VeronikaSmíšková Martina47-106 3111
3.Klempererová AnnaNováková Martina6-5-9873221
4.Kmeťová VeronikaMeidlová Čečotka Iva772  3031
5.Žižkovská RebekaVysocká Karolína-9-9105-92332
6.Klempererová AnnaSmíšková Martina48-48 3142
7.Kmeťová VeronikaVysocká Karolína234  3052
8.Klempererová AnnaMeidlová Čečotka Iva8-8-66-52353
9.Žižkovská RebekaSmíšková Martina-6-5-8  0354
10.Kmeťová Veronika
Žižkovská Rebeka
 
 
Vysocká Karolína
Meidlová Čečotka Iva
 
 
9-8-11-8 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žižkovská Rebeka03Meidlová Čečotka Iva21
Kmeťová Veronika30Smíšková Martina12
Klempererová Anna21Nováková Martina01
   Vysocká Karolína11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 21 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré ARozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:Pěnkava Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:610:19244:299SK Dobré A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holejšovská AnnaParidi Konstantina-7-7-8  0301
2.Poláková Veronika ml.Koďousková Eliška3109  3011
3.Keroušová MichaelaBlašková Zdena-11-6-5  0312
4.Poláková Veronika ml.Paridi Konstantina-9-54-3 1313
5.Holejšovská AnnaBlašková Zdena-3-7-7  0314
6.Keroušová MichaelaSazimová Adéla9138  3024
7.Poláková Veronika ml.Blašková Zdena-7-3-4  0325
8.Keroušová MichaelaParidi Konstantina9-13118 3135
9.Holejšovská AnnaSazimová Adéla-8-5-9  0336
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Holejšovská Anna03Paridi Konstantina21
Poláková Veronika ml.12Koďousková Eliška01
Keroušová Michaela21Blašková Zdena30
   Sazimová Adéla11
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 21 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov AVrchní
rozhodčí:
Páleník Jarmil
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové ARozhodčí:Fantová Olga
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Makovický Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:9312:245TT Moravský Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaStakhova Olesia1253  3010
2.Yoshida MitsukiBártová Tereza10-639 3120
3.Bálint BernadettKubátová Hana5-7-6-9 1321
4.Chernyavskaya EkaterinaStakhova Olesia369  3031
5.Petrovová NikitaKubátová Hana57-11-13-52332
6.Bálint BernadettBártová Tereza645  3042
7.Chernyavskaya EkaterinaKubátová Hana7-988 3152
8.Bálint BernadettStakhova Olesia9-9115 3162
9.Petrovová NikitaBártová Tereza         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petrovová Nikita11Stakhova Olesia03
Yoshida Mitsuki10Bártová Tereza02
Bálint Bernadett21Kubátová Hana21
Chernyavskaya Ekaterina20   
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 21 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CRozhodčí:Vavřinová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Kindl Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:5240:168TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajgerová KristýnaŠprtová Karolína-99-31233210
2.Tomanová TamaraIlčíková Anežka575  3020
3.Vybíralová MonikaŠevčíková Klára653  3030
4.Tomanová TamaraŠprtová Karolína273  3040
5.Bajgerová KristýnaŠevčíková Klára-1-710-6 1341
6.Vybíralová MonikaIlčíková Anežka3810  3051
7.Tomanová TamaraŠevčíková Klára366  3061
8.Vybíralová MonikaŠprtová Karolína         
9.Bajgerová KristýnaIlčíková Anežka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajgerová Kristýna11Šprtová Karolína02
Tomanová Tamara30Ilčíková Anežka02
Vybíralová Monika20Ševčíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 21 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav ARozhodčí:Hranická Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19329:344MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaŠinkarová Daša13610  3010
2.Kapounová BarboraPuchovanová Nikoleta99-76 3120
3.Mikulcová KristýnaŠiručková Aneta1289  3030
4.Kapounová BarboraŠinkarová Daša-9-92-13 1331
5.Šlehobrová SimonaŠiručková Aneta-7-10-7  0332
6.Mikulcová KristýnaPuchovanová Nikoleta79-8-10-42333
7.Kapounová BarboraŠiručková Aneta-7-4-5  0334
8.Mikulcová KristýnaŠinkarová Daša4710  3044
9.Šlehobrová SimonaPuchovanová Nikoleta-9-8-4  0345
10.Kapounová Barbora
Šlehobrová Simona
 
 
Širučková Aneta
Puchovanová Nikoleta
 
 
7-10-7-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šlehobrová Simona12Šinkarová Daša12
Kapounová Barbora12Puchovanová Nikoleta21
Mikulcová Kristýna21Širučková Aneta21
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy