Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré AVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3226:143SK Dobré A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koďousková EliškaŽižkovská Rebeka4-9-8363210
2.Blašková ZdenaNovotná Eliška645  3020
3.Paridi KonstantinaKmeťová Veronika1149  3030
4.Blašková ZdenaŽižkovská Rebeka694  3040
5.Koďousková EliškaKmeťová Veronika-81088 3150
6.Paridi KonstantinaNovotná Eliška742  3060
7.Blašková ZdenaKmeťová Veronika         
8.Paridi KonstantinaŽižkovská Rebeka         
9.Koďousková EliškaNovotná Eliška         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koďousková Eliška20Žižkovská Rebeka02
Blašková Zdena20Novotná Eliška02
Paridi Konstantina20Kmeťová Veronika02
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové AVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín ARozhodčí:Sazimová Terezie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Jirásková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:66:22198:291SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubková AdélaPartyka Natalia-3-2-9  0301
2.Bártová TerezaYang Qian-6-7-4  0302
3.Kubátová HanaŠevčíková Markéta141-5-493212
4.Bártová TerezaPartyka Natalia-6-3-6  0313
5.Zoubková AdélaŠevčíková Markéta-4-7-8  0314
6.Kubátová HanaYang Qian9-8-8873224
7.Bártová TerezaŠevčíková Markéta-2-4-6  0325
8.Kubátová HanaPartyka Natalia-7-8-10  0326
9.Zoubková AdélaYang Qian-4-5-12  03  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zoubková Adéla02Partyka Natalia30
Bártová Tereza03Yang Qian11
Kubátová Hana21Ševčíková Markéta21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17367:339SKST PLUS Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíblová SáraNováková Martina-39-6-8 1301
2.Ilčíková AnežkaŠtiková Martina7127  3011
3.Ševčíková KláraMeidlová Čečotka Iva-711-3443221
4.Ilčíková AnežkaVysocká Karolína-77-101043231
5.Šíblová SáraMeidlová Čečotka Iva-9-5-6  0332
6.Ševčíková KláraŠtiková Martina684  3042
7.Ilčíková AnežkaMeidlová Čečotka Iva10-7-7-10 1343
8.Ševčíková KláraVysocká Karolína33-5-9-92344
9.Šíblová SáraŠtiková Martina865  3054
10.Ilčíková Anežka
Ševčíková Klára
 
 
Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
5-5611 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára12Nováková Martina10
Ilčíková Anežka21Štiková Martina03
Ševčíková Klára21Meidlová Čečotka Iva21
   Vysocká Karolína11



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní 1128, 691 41 Břeclav - PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:10301:245MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklaszewska MajaNěmečková Monika-4-563-102301
2.Širučková AnetaVyvadilová Jitka254  3011
3.Volkava VeraSommerová Helena-10-6-9  0312
4.Širučková AnetaNěmečková Monika695  3022
5.Miklaszewska MajaSommerová Helena-59-9-3 1323
6.Volkava VeraVyvadilová Jitka-8684 3133
7.Širučková AnetaSommerová Helena776  3043
8.Volkava VeraNěmečková Monika756  3053
9.Miklaszewska MajaVyvadilová Jitka1099  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Miklaszewska Maja12Němečková Monika12
Širučková Aneta30Vyvadilová Jitka03
Volkava Vera21Sommerová Helena21
Počet diváků: 50



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov ARozhodčí:Vavřinová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22339:381nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajgerová KristýnaChernyavskaya Ekaterina-4-3-2  0301
2.Labošová EmaPetrovová Nikita-7-911533211
3.Tomanová TamaraBálint Bernadett-8-1010853221
4.Labošová EmaŽChernyavskaya Ekaterina-49-61083231
5.Bajgerová KristýnaBálint Bernadett-4-4-3  0332
6.Tomanová TamaraPetrovová Nikita9-1489 3142
7.Labošová EmaBálint Bernadett-911-9-9 1343
8.Tomanová TamaraChernyavskaya Ekaterina6610  3053
9.Bajgerová KristýnaPetrovová Nikita-6-4-6  0354
10.Tomanová Tamara
Labošová Ema
 
 
Bálint Bernadett
Petrovová Nikita
 
 
4-7-7-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bajgerová Kristýna03Chernyavskaya Ekaterina12
Labošová Ema21Petrovová Nikita12
Tomanová Tamara30Bálint Bernadett21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ARozhodčí:Járová Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Manda Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9286:215MH stolní tenis Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaKeroušová Michaela8-11-1-5 1301
2.Mikulcová KristýnaBošinová Aneta736  3011
3.Kapounová BarboraMatějovská Anna55-98 3121
4.Mikulcová KristýnaKeroušová Michaela763  3031
5.Šlehobrová SimonaMatějovská Anna9-5-11-8 1332
6.Kapounová BarboraBošinová Aneta868  3042
7.Mikulcová KristýnaMatějovská Anna9-94-773252
8.Kapounová BarboraKeroušová Michaela3WO   3062
9.Šlehobrová SimonaBošinová Aneta-874  21  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona02Keroušová Michaela12
Mikulcová Kristýna30Bošinová Aneta02
Kapounová Barbora30Matějovská Anna12
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov ARozhodčí:Toman Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:21261:304TT Moravský Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefcová KristýnaChernyavskaya Ekaterina6-9-2873210
2.Štěpánová GabrielaBálint Bernadett8-5-7-4 1311
3.Hanáková NelaPetrovová Nikita-77-7-8 1312
4.Štěpánová GabrielaChernyavskaya Ekaterina5-983 3122
5.Štefcová KristýnaŽPetrovová Nikita9-99-5-102323
6.Hanáková NelaBálint Bernadett-9-5-7  0324
7.Štěpánová GabrielaPetrovová Nikita-11-8-8  0325
8.Hanáková NelaChernyavskaya Ekaterina-6-8-7  0326
9.Štefcová KristýnaBálint Bernadett         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štefcová Kristýna11Chernyavskaya Ekaterina12
Štěpánová Gabriela12Bálint Bernadett20
Hanáková Nela03Petrovová Nikita30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy