Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5361:267SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
-8949 3110
2.Kacálková KristýnaDubravcová Aneta1399  3020
3.Nováková EvaNečasová Natálie697  3030
4.Střihavková ZdeňkaMeškánová Andrea9-10-6-9 1331
5.Nováková EvaDubravcová Aneta87-107 3141
6.Kacálková KristýnaMeškánová Andrea985  3051
7.Střihavková ZdeňkaNečasová Natálie764  3061
8.Nováková EvaMeškánová Andrea485  3071
9.Střihavková ZdeňkaDubravcová Aneta547  3081
10.Kacálková KristýnaNečasová Natálie1589  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Dubravcová Aneta03
Nováková Eva30Nečasová Natálie03
Střihavková Zdeňka21Meškánová Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19371:365nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
-17992 3110
2.Eisnerová HedaJehlíková Petra556  3020
3.Prášilová PetraMatoušová Aneta-2-9-6  0321
4.Pavelková LenkaHnojská Andrea-9107-973231
5.Prášilová PetraJehlíková Petra1096  3041
6.Eisnerová HedaHnojská Andrea-6-8-8  0342
7.Pavelková LenkaMatoušová Aneta6-510-14-112343
8.Prášilová PetraHnojská Andrea9-6-77-42344
9.Pavelková LenkaJehlíková Petra-9287 3154
10.Eisnerová HedaMatoušová Aneta-47-5-9 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda12Jehlíková Petra03
Prášilová Petra12Matoušová Aneta30
Pavelková Lenka21Hnojská Andrea21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27270:341TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Dvořáková Anna
 
 
Šimůnková Veronika
Pařízková Monika
 
 
-7-9-7  0301
2.Svobodová HelenaŠimůnková Veronika-9-910-9 1302
3.Dvořáková AnnaKaba Radka-9-898-102303
4.Dvořáková LuciePařízková Monika-6-1-8  0304
5.Dvořáková AnnaŠimůnková Veronika7-79-6-52305
6.Svobodová HelenaPařízková Monika-5-3-4  0306
7.Dvořáková LucieKaba Radka-9-9-8  0307
8.Dvořáková AnnaPařízková Monika-8-3-6  0308
9.Dvořáková LucieŠimůnková Veronika-6-3-7  0309
10.Svobodová HelenaKaba RadkaWO    3019

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Helena02Šimůnková Veronika30
Dvořáková Anna03Kaba Radka20
Dvořáková Lucie03Pařízková Monika30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:22370:400TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
-910-4-11 1301
2.Strnadová KarolínaSobková Martina-8109-243211
3.Franeková VěraLupínková Lucie8-5-9-9 1312
4.Síbrtová KateřinaHošková Denisa-1-10-7  0313
5.Franeková VěraSobková Martina-6105-1173223
6.Strnadová KarolínaHošková Denisa119-7-2-42324
7.Síbrtová KateřinaLupínková Lucie584  3034
8.Franeková VěraHošková Denisa6-39-9-92335
9.Síbrtová KateřinaSobková Martina-3-101210-22336
10.Strnadová KarolínaLupínková Lucie924  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Karolína21Sobková Martina12
Franeková Věra12Lupínková Lucie12
Síbrtová Kateřina12Hošková Denisa30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:29291:395Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
Veletová Ilona
Kaucká Olga
 
 
-8-116-3 1301
2.Jungwirthová AndreaKaucká Olga-8-9-9  0302
3.Jaroňová KarolínaVeletová Ilona-5-97-8 1303
4.Nosková AdélaPoláková Veronika ml.-8-6-4  0304
5.Jaroňová KarolínaKaucká Olga139-13-5-62305
6.Jungwirthová AndreaPoláková Veronika ml.-49-8-11 1306
7.Nosková AdélaVeletová Ilona-3-7-7  0307
8.Jaroňová KarolínaPoláková Veronika ml.-9-6-6  0308
9.Nosková AdélaKaucká Olga-5-5-1  0309
10.Jungwirthová AndreaVeletová Ilona-79-8873219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jungwirthová Andrea12Kaucká Olga30
Jaroňová Karolína03Veletová Ilona21
Nosková Adéla03Poláková Veronika ml.30
Byl přítomen komisař p.Pavel Šourek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9364:286AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková Markéta
Tenglová Vendula
 
 
Polcarová Anežka
Bartoňová Jitka
 
 
673  3010
2.Kohlmannová AnetaPolcarová Anežka-8-6-9  0311
3.Tenglová VendulaBartoňová Jitka-10664 3121
4.Vondráková MarkétaSchoberová Martina638  3031
5.Tenglová VendulaPolcarová Anežka71411  3041
6.Kohlmannová AnetaSchoberová Martina9610  3051
7.Vondráková MarkétaBartoňová Jitka-131283 3161
8.Tenglová VendulaSchoberová Martina969  3071
9.Vondráková MarkétaPolcarová Anežka94-98 3181
10.Kohlmannová AnetaBartoňová Jitka-8-11-15  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta12Polcarová Anežka12
Tenglová Vendula30Bartoňová Jitka12
Vondráková Markéta30Schoberová Martina03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy