Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6380:213TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Meškánová Andrea
Nečasová Natálie
 
 
387  3010
2.Kodetová HankaMeškánová Andrea-9-911973220
3.Pařízková MonikaNečasová Natálie277  3030
4.Šimůnková VeronikaWO    3040
5.Pařízková MonikaMeškánová Andrea-6594 3150
6.Kodetová HankaWO    3060
7.Šimůnková VeronikaNečasová Natálie6106  3070
8.Pařízková MonikaWO    3080
9.Šimůnková VeronikaMeškánová Andrea-1095-573290
10.Kodetová HankaNečasová Natálie-71086 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kodetová Hanka20Meškánová Andrea03
Pařízková Monika20Nečasová Natálie03
Šimůnková Veronika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14387:302TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
98-910 3110
2.Lupínková LucieMatoušová Aneta8-95-6-92311
3.Hošková DenisaHnojská Helena435  3021
4.Sobková MartinaHnojská Andrea27-7-4103231
5.Hošková DenisaMatoušová Aneta-6937 3141
6.Lupínková LucieHnojská Andrea-7-9-9  0342
7.Sobková MartinaHnojská Helena696  3052
8.Hošková DenisaHnojská Andrea88-97 3162
9.Sobková MartinaMatoušová Aneta-1076-9-72363
10.Lupínková LucieHnojská HelenaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lupínková Lucie02Matoušová Aneta21
Hošková Denisa30Hnojská Helena02
Sobková Martina21Hnojská Andrea12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Nováková Eva
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14363:318SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
118-9-12-92301
2.Kacálková KristýnaKaucká Olga-7-7149-52302
3.Čížková JanaHagino Petra8-8712 3112
4.Střihavková ZdeňkaVeletová Ilona6-835 3122
5.Čížková JanaKaucká Olga-6-12-4  0323
6.Kacálková KristýnaVeletová Ilona5103  3033
7.Střihavková ZdeňkaHagino Petra478  3043
8.Čížková JanaVeletová Ilona-10-7-6  0344
9.Střihavková ZdeňkaKaucká Olga747  3054
10.Kacálková KristýnaHagino Petra496  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kacálková Kristýna21Kaucká Olga21
Čížková Jana12Hagino Petra03
Střihavková Zdeňka30Veletová Ilona12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 Litoměřice PSČ 41201Rozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8383:299KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Polcarová Anežka
Bartoňová Tereza
 
 
949  3010
2.Eisnerová HedaPolcarová Anežka3-6-5933220
3.Pavelková LenkaBartoňová Jitka947  3030
4.Prášilová PetraBartoňová Tereza49-77 3140
5.Pavelková LenkaPolcarová Anežka7810  3050
6.Eisnerová HedaBartoňová Tereza659  3060
7.Petržílková EliškaBartoňová Jitka9-7-8983270
8.Pavelková LenkaBartoňová Tereza88-610 3180
9.Petržílková EliškaPolcarová Anežka810-55 3190
10.Eisnerová HedaBartoňová Jitka6-644 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Polcarová Anežka03
Pavelková Lenka30Bartoňová Jitka03
Prášilová Petra10Bartoňová Tereza03
Petržílková Eliška20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:25366:414AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
7-65-443210
2.Svobodová HelenaHandlová Natálie-109-19-92311
3.Dvořáková AnnaJaroňová Karolína-11-6-5  0312
4.Dvořáková LucieJungwirthová Andrea-8-67-7 1313
5.Dvořáková AnnaHandlová Natálie-7-4-4  0314
6.Svobodová HelenaJungwirthová Andrea7-2-8-10 1315
7.Dvořáková LucieJaroňová Karolína66-1010 3125
8.Dvořáková AnnaJungwirthová Andrea-6-5101463235
9.Dvořáková LucieHandlová Natálie47-2-453245
10.Svobodová HelenaJaroňová Karolína8-99-10-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena03Handlová Natálie21
Dvořáková Anna12Jaroňová Karolína21
Dvořáková Lucie21Jungwirthová Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26260:366AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Vondráková Markéta
Kohlmannová Aneta
 
 
779  3010
2.Síbrtová KateřinaKohlmannová Aneta-4-2-7  0311
3.Franeková VěraŠkopková Věra-6137-8-62312
4.Strnadová KarolínaVondráková Markéta-6-911-5 1313
5.Franeková VěraKohlmannová Aneta7-1-7-7 1314
6.Síbrtová KateřinaVondráková Markéta-5-4-7  0315
7.Strnadová KarolínaŠkopková Věra29-1-863225
8.Franeková VěraVondráková Markéta-10-9-8  0326
9.Strnadová KarolínaKohlmannová Aneta-5-10-9  0327
10.Síbrtová KateřinaŠkopková VěraWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Síbrtová Kateřina02Kohlmannová Aneta30
Franeková Věra03Škopková Věra11
Strnadová Karolína12Vondráková Markéta30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy