Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21309:270SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Syrová Lucie
 
 
Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
5-9-710-62301
2.Krupová SoňaŠčibraniová Magdaléna-10-8-9  0302
3.Doležalová MarkétaWO    3012
4.Syrová LucieHanáková Nela4-6-69-72313
5.Doležalová MarkétaŠčibraniová Magdaléna-2-7-8  0314
6.Krupová SoňaHanáková Nela-7-8-5  0315
7.Syrová LucieWO    3025
8.Doležalová MarkétaHanáková Nela5-8-5-6 1326
9.Syrová LucieŠčibraniová Magdaléna5-9-5-5 1327
10.Krupová SoňaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krupová Soňa02Ščibraniová Magdaléna30
Doležalová Markéta02Hanáková Nela30
Syrová Lucie02   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20319:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Bačinová Pavla
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
58-3-9-92301
2.Kuchařová ElenaGlücková Lenka-6-3-8  0302
3.Rozínková KateřinaBezděčíková Lenka-5-636103212
4.Bačinová PavlaBřezinová Barbora-6738 3122
5.Rozínková KateřinaGlücková Lenka-9798 3132
6.Kuchařová ElenaBřezinová Barbora1067  3042
7.Bačinová PavlaBezděčíková Lenka-3-10-7  0343
8.Rozínková KateřinaBřezinová Barbora-14343 3153
9.Bačinová PavlaGlücková Lenka-4-9-7  0354
10.Kuchařová ElenaBezděčíková Lenka-4-5-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kuchařová Elena12Glücková Lenka21
Rozínková Kateřina30Bezděčíková Lenka21
Bačinová Pavla12Březinová Barbora03
Rozhodčími u stolu byly hráčky obou družstev dle IŘLS č.8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Beneš Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30224:397HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Vrzalová Štěpánka
 
 
Pytlíková Tereza
Holejšovská Anna
 
 
-878-5-72301
2.Hnátková KateřinaStránská Anna14-8-6-5 1302
3.Vrzalová ŠtěpánkaHolejšovská Anna-12-11-10  0303
4.Pytlíková TerezaWO    0304
5.Vrzalová ŠtěpánkaStránská Anna-12-108-6 1305
6.Hnátková KateřinaPytlíková Tereza-7-4-8  0306
7.Holejšovská AnnaWO    0307
8.Vrzalová ŠtěpánkaPytlíková Tereza-5-611-6 1308
9.Stránská AnnaWO    0309
10.Hnátková KateřinaHolejšovská Anna9-7-6-2 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hnátková Kateřina03Stránská Anna20
Vrzalová Štěpánka03Holejšovská Anna20
   Pytlíková Tereza20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:9327:267TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
8310  3010
2.Stramová EliškaŠebková Kristýna396  3020
3.Palkovská IvanaMergenthalová Petra61011  3030
4.Štrbíková RenataZemanová Simona561  3040
5.Palkovská IvanaŠebková Kristýna634  3050
6.Stramová EliškaZemanová Simona1111-3-7-72351
7.Štrbíková RenataMergenthalová Petra768  3061
8.Palkovská IvanaZemanová Simona568  3071
9.Štrbíková RenataŠebková KristýnaWO    0372
10.Stramová EliškaMergenthalová Petra-116-77-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Šebková Kristýna02
Palkovská Ivana30Mergenthalová Petra12
Štrbíková Renata20Zemanová Simona12
WO01WO10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25272:356SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
-373-7-52301
2.Mazalová KristýnaŠichanová Vendula-4-3-1  0302
3.Ševčíková VeronikaKovaříčková Tereza565  3012
4.Trávníčková KarlaSazimová Adéla-6-811-11 1313
5.Ševčíková VeronikaŠichanová Vendula9-8-3383223
6.Mazalová KristýnaSazimová Adéla-1-1-2  0324
7.Trávníčková KarlaKovaříčková Tereza11-6-9553234
8.Ševčíková VeronikaSazimová Adéla-4-1-7  0335
9.Trávníčková KarlaŠichanová Vendula-10-7-7  0336
10.Mazalová KristýnaKovaříčková Tereza-9-4-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mazalová Kristýna03Šichanová Vendula21
Ševčíková Veronika21Kovaříčková Tereza12
Trávníčková Karla12Sazimová Adéla30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Záviška Josef ml.
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Fučík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:15400:319TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bálint Bernadett
Šedová Eliška
 
 
Zoubková Adéla
Truněčková Anežka
 
 
-7568 3110
2.Telecká JanaDucháčová Kateřina-378-8-52311
3.Šedová EliškaZoubková Adéla358  3021
4.Bálint BernadettSazimová Terezie157  3031
5.Šedová EliškaDucháčová Kateřina-11267 3141
6.Telecká JanaSazimová Terezie-79-67-62342
7.Bálint BernadettZoubková Adéla4-92-553252
8.Šedová EliškaSazimová Terezie9-65-953262
9.Bálint BernadettDucháčová Kateřina376  3072
10.Růžičková DanielaZoubková Adéla3-8-69-72373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana02Ducháčová Kateřina12
Šedová Eliška30Zoubková Adéla12
Bálint Bernadett30Sazimová Terezie12
Růžičková Daniela01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy