Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu18. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Svobodová Vlasta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8391:290SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
Vrzalová Štěpánka
Pyskatá Denisa
 
 
1172  3010
2.Hanáková NelaPyskatá Denisa872  3020
3.Juchelková LucieĎuláková Kateřina59-12-1033230
4.Ščibraniová MagdalénaVrzalová Štěpánka9107  3040
5.Juchelková LuciePyskatá Denisa146-63 3150
6.Hanáková NelaVrzalová Štěpánka1155  3060
7.Ščibraniová MagdalénaĎuláková Kateřina468  3070
8.Masopustová LucieVrzalová Štěpánka5-57-583280
9.Ščibraniová MagdalénaPyskatá Denisa11-69-9-72381
10.Hanáková NelaĎuláková Kateřina664  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hanáková Nela30Pyskatá Denisa12
Juchelková Lucie20Ďuláková Kateřina03
Ščibraniová Magdaléna21Vrzalová Štěpánka03
Masopustová Lucie10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Henžel Miroslav
Datum dle rozpisu27. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Henžel Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30219:369TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březinová Barbora
Segetová Patricie
 
 
Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
-69-3-9 1301
2.Hranická JanaPalkovská Ivana-3-4-3  0302
3.Březinová BarboraStramová Eliška-87-1-11 1303
4.Segetová PatricieŠtrbíková Renata-9-5-7  0304
5.Březinová BarboraPalkovská Ivana-5-5-8  0305
6.Hranická JanaŠtrbíková Renata-5-4-9  0306
7.Segetová PatricieStramová Eliška-6-3-11  0307
8.Březinová BarboraŠtrbíková Renata-5-3-5  0308
9.Segetová PatriciePalkovská Ivana-5-9-7  0309
10.Hranická JanaStramová Eliška-6109-3-623010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hranická Jana03Palkovská Ivana30
Březinová Barbora03Stramová Eliška30
Segetová Patricie03Štrbíková Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:9301:249SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Bačinová Pavla
 
 
Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
-6-5-4  0301
2.Bačinová PavlaTrávníčková Karla-6-6-9  0302
3.Macurová AndreaMazalová Kristýna176  3012
4.Kuchařová ElenaŠevčíková Veronika10812  3022
5.Macurová AndreaTrávníčková Karla3515  3032
6.Bačinová PavlaŠevčíková Veronika793  3042
7.Kuchařová ElenaMazalová Kristýna798  3052
8.Macurová AndreaŠevčíková Veronika876  3062
9.Kuchařová ElenaTrávníčková Karla-7-26-4 1363
10.Bačinová PavlaMazalová Kristýna724  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla21Trávníčková Karla21
Macurová Andrea30Mazalová Kristýna03
Kuchařová Elena21Ševčíková Veronika03
Rozhodčími u stolu dle IŘS č. 8 jsou hráčky obou družstev.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30234:385TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Syrová Lucie
 
 
Yoshida Mitsuki
Šedová Eliška
 
 
-2-3-9  0301
2.Doležalová MarkétaYoshida Mitsuki-5-6-4  0302
3.Syrová LucieŠedová Eliška-5-6-10  0303
4.Svojanovská JanaRůžičková Daniela-699-7-42304
5.Syrová LucieYoshida Mitsuki-6-3-2  0305
6.Doležalová MarkétaRůžičková Daniela6-7-15-1 1306
7.Svojanovská JanaŠedová Eliška-7-8-4  0307
8.Syrová LucieRůžičková Daniela-9-65-5 1308
9.Svojanovská JanaYoshida Mitsuki-4-68-5 1309
10.Doležalová MarkétaŠedová Eliška-5-111-5 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta03Yoshida Mitsuki30
Syrová Lucie03Šedová Eliška30
Svojanovská Jana03Růžičková Daniela30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7374:249HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Holejšovská Anna
 
 
Zoubková Adéla
Truněčková Anežka
 
 
36-117 3110
2.Stránská AnnaZoubková Adéla-6-89-9 1311
3.Pytlíková TerezaTomášková Jana352  3021
4.Holejšovská AnnaTruněčková Anežka536  3031
5.Pytlíková TerezaZoubková Adéla885  3041
6.Stránská AnnaTruněčková Anežka5144  3051
7.Holejšovská AnnaTomášková Jana443  3061
8.Pytlíková TerezaTruněčková Anežka89-89 3171
9.Holejšovská AnnaZoubková Adéla7-796 3181
10.Stránská AnnaTomášková Jana53-127 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránská Anna21Zoubková Adéla12
Pytlíková Tereza30Tomášková Jana03
Holejšovská Anna30Truněčková Anežka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19229:289SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Viktorínová Michaela
 
 
Sazimová Adéla
Kovaříčková Tereza
 
 
-7-72-8 1301
2.Mergenthalová PetraGrimmerová Diana1086  3011
3.Viktorínová MichaelaKovaříčková Tereza496  3021
4.Sazimová AdélaWO    0322
5.Viktorínová MichaelaGrimmerová Diana489  3032
6.Mergenthalová PetraSazimová Adéla-2-7-10  0333
7.Kovaříčková TerezaWO    0334
8.Viktorínová MichaelaSazimová Adéla-7-4-8  0335
9.Sobotíková MonikaGrimmerová Diana-9-5-6  0336
10.Mergenthalová PetraKovaříčková Tereza74-52 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mergenthalová Petra21Grimmerová Diana12
Viktorínová Michaela21Kovaříčková Tereza02
Sobotíková Monika01Sazimová Adéla20
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy